Intymias problemas lazeris „MonaLisa Touch®“ išsprendžia per pietų pertrauką

Menopauzės metu ir po natūralaus gimdymo makštis atrofuojasi, pakinta jos gleivinė, suplonėja epitelis ir dėl to moterys susiduria su daug nemalonių ir itin subtilių problemų, apie kurias vengia kalbėti ne tik su draugėmis ar artimaisiais, bet kartais ir medikais.

Tai makšties stangrumo sumažėjimo ir laisvumo pojūtis, pakitusi lytinių organų išvaizda, nevalingas šlapimo tekėjimas kosint, čiaudint ar sportuojant. Kartais su šiomis problemomis moterys susiduria net nesulaukusios trisdešimties.

Norint išspręsti šias intymias problemas, jau nereikia gultis ant operacinio stalo, o po to kentėti sudėtingą pooperacinį laikotarpį, „iškrentant“ iš įprasto gyvenimo ritmo kelias savaites. Šiandienos medicina šias problemas leidžia išspręsti… per pietų pertrauką. Jums sugrįžus į darbą bendradarbiai nieko neįtars ir nepastebės.

„MonaLisa Touch®“ lazeris šiuo metu yra efektyviausias nechirurginis ir nefarmakologinis sprendimas siekiant užkirsti kelią ir gydyti makšties atrofiją ir jos padarinius, kuriuos daugelis moterų kenčia menopauziniu laikotarpiu ir po gimdymo. „MonaLisa Touch®“ yra vienintelė procedūra, įrodyta ne tik klinikiniais rezultatais, bet ir išsamiais histologiniais tyrimais.

„MonaLisa Touch®“ funkcinis makšties gydymas pagrįstas CO2 lazerio veikimu, specialiai sukurtu makšties gleivinei. CO2 lazeris specialaus skaitytuvo pagalba švelniai veikia į makšties sieneles, sukurdamas nepastebimus mikropažeidimus, reikalingus neokolagenezės procesui (naujo kolageno gamybai), pagerėja jungiamojo audinio struktūra, skatinama naujų kapiliarų sintezė, pagerėja kraujotaka. Taip makšties gleivinė tampa storesnė, labiau maitinama ir drėkinama, o pati makštis elastingesnė ir stangresnė (makštis atjauninama). Taip pat atkuriamas optimalus makšties pH, kuris padeda išlaikyti natūralų apsauginį barjerą ir sumažina infekcijos riziką. „MonaLisa Touch®“ lazeris taip pat veikia ir į aplinkines urogenitalines struktūras, saugiai ir neskausmingai atkuria jų funkciją, kartu pagerindamas simptomus, susijusius su šlapimo nelaikymu.

Kokias sveikatos ir estetines problemas galiu išspręsti?

Klinikoje „Primum Estetica“ moderniu lazeriu „MonaLisa Touch®“ atliekamos neinvazinės procedūros: genitalijų atjauninimas, didžiųjų lytinių lūpų ir išangės srities balinimas, makšties sausumo bei makšties ir gimdos nusileidimo, šlapimo nelaikymo gydymas.

Po šių procedūrų dingsta daug intymios zonos problemų, atsiradusių dėl vykstančių fiziologinių ir hormoninių pokyčių ar po gimdymo – pagerėja estetinė išvaizda, jaučiami teigiami seksualinio gyvenimo pokyčiai ir pojūčiai.
Pasitelkę lazerį medikai ne tik pagerina moterims gyvenimo kokybę, savijautą, bet ir sugrąžina pasitikėjimą savimi, gyvenimo džiaugsmą.

Kaip vyksta? Kiek procedūrų reikės?

Po apžiūros ir visų indikacijų įvertinimo, gydytojai akušeriai-ginekologai atlieka saugią ir neskausmingą, apie 10 minučių trunkančią procedūrą, kuri nereikalauja chirurginių pjūvių ir anestezijos.

Geriausiam rezultatui pasiekti paprastai yra atliekamas 3 procedūrų kursas, tarp jų daroma 3–4 savaičių pertrauka. Tačiau teigiamus bendros būklės pokyčius pajusite jau po pirmos procedūros.

Ar man reikalinga procedūra „MonaLisa Touch®“ lazeriu?

Taip, jei norite:
• Pagerinti savo seksualinę sveikatą, makšties audinių stangrumą ir elastingumą;
• atjauninti išorinius ir vidinius lytinius organus;
• atsikratyti makšties niežulio ir sausumo bei skausmo, patiriamo lytinių santykiu metu;
• išspręsti šlapimo nelaikymo problemą;
• pašalinti kondilomas, gerybinius darinius lytinių organų srityje;
• gydyti vulvos distrofiją.

Kada negalima atlikti procedūros „MonaLisa Touch®“ lazeriu?

Intymių zonų procedūros lazeriu neatliekamos moterims, kurios laukiasi, serga lytinių keliu plintančiomis arba onkologinėmis ligomis, turi ginekologinių ar uždegiminių susirgimų, kraujotakos sutrikimų, kenčia nuo epilepsijos.

Kas atlieka procedūras „MonaLisa Touch®“ lazeriu?

Klinikoje „Primum Estetica“ intymios zonos atjauninimo procedūras „MonaLisa Touch®“ lazeriu atlieka sertifikuoti gydytojai specialistai.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Gydytoja Agnė Bartkevičiūtė - savo srities profesionalė. Mane gana ilgai kankino odos bėrimai, buvau jau su tuo susitaikiusi, maniau, kad nieko padaryti nebegalima, bet gydytojos Agnės profesionalumo ir rūpestingumo dėka, problemos dingo! Atsakingai rekomenduoju visiems.

Stefanija G.2022-04-15

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi darinį, nuramino ir pasiūlė pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

Audronė S.2022-05-03

Daktarė Daiva Bartkevičienė man sugrąžino viltį ir vėl įkvėpė gyvenimui. Labai dėkinga gerbiamai daktarei, kad išklausė, paaiškino, nuoširdžiai bendravo ir - svarbiausia - PADĖJO! Jūs nuostabi!

D.S.2022-06-08

Labai dėkinga daktarei Daivai Bartkevičienei už profesionaliai atliktą operaciją ir sugrąžintą pasitikėjimą savimi!

Dalia D.2022-06-24

Gydytoja Daiva Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Man tai pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek daug laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui prieš būsimą operaciją. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gijimo eigą. Esu labai patenkinta patekusi būtent į šios gydytojos rankas. Rekomendavau ir savo draugei.

I.M.2022-07-07

Gerbiamos gydytojos Agnės Bartkevičiūtės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Paskirtas gydymas buvo tikslus ir kryptingas. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją, kuri be visa ko yra ir išskirtinė asmenybė.

Andrius Š.2022-07-15

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.