Kaip sustiprinti orgazmą? Kas yra „O-Shot“?

Ar tikrai lytinį gyvenimą gali atgaivinti orgazmo stiprinimo (angl. O-Shot®️) procedūra?

Jos paskirtis – sustiprinti lytinį susijaudinimą ir atjauninti makšties, klitorio ir jo aplinkos audinius. Pacientės tvirtina, kad po šios procedūros patiria stipresnius ir dažnesnius orgazmus, padidėja intymios vietos natūralus drėgnumas, pagreitėja susijaudinimas.

Ar „O-Shot“ yra vaistas?

„O-Shot” nėra vaistas. Tai injekcinė procedūra, kuri atliekama gydytojo kabinete. Jos metu iš pacientės paimamas kraujas, nucentrifuguojamas ir išskirti trombocitai suleidžiami į makšties, klitorio ir jo aplinkos audinius. Pagal procedūros kūrėjo dr. Charleso Runelso teoriją, trombocitai natūraliai pritraukia organizmo kamienines ląsteles į suleidimo vietą. Lytinio atsako srityse – G ir O-taškuose, Skeno liaukoje, šlaplėje ir makšties sienelėje – sukuriamas sveikesnis ir geriau funkcionuojantis audinys.

Kaip „O-Shot“ padeda atjauninti erogenines zonas?

Procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP), kuri išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Jos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka bei skatinamas sveiko audinio augimas.

Skamba sudėtingai… Kaip atrodo tokia procedūra?

„O-Shot“ procedūra prasideda nuo paprasto kraujo paėmimo iš rankos venos. Tada mėgintuvėlis su krauju dedamas į specialią centrifugą, kur pagal patvirtintą metodiką paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas.

Ar „O-Shot“ injekcija skausminga? Kiek laiko procedūra trunka?

Kadangi procedūros vieta nuskausminama specialiu kremu, dauguma moterų patiria tik nedidelį diskomfortą: injekcijos metu jaučia lengvą gnybtelėjimą ar šilumos pojūtį. Viskas trunka apie 30 minučių, įskaitant nuskausminimą.

Ar „O-Shot“ gali sukelti komplikacijų?

Daugumai pacienčių po šio „orgazmo šūvio“ intymi vieta kurį laiką būna jautresnė, stebimas paraudimas ir patinimas. Visi šie pojūčiai dingsta per parą.

Ar gali prireikti daugiau nei vienos „O-Shot“ procedūros?

Priklauso nuo pacientės poreikių ir norų. Tarp procedūrų paprastai rekomenduojama 6–8 savaičių pertrauka, tačiau geriausia konsultuotis su gydytoju.

Kiek reikia laiko, kad pajusčiau „O-Shot“ poveikį?

Lytinis potraukis ir malonumas gali padidėti iškart, tačiau audinio regeneracija vyksta iki 2 mėnesių. Moterys kartoja procedūrą vidutiniškai kas 18 mėnesių.

Jei esate viena iš daugelio moterų, kurios jaučia sumažėjusį lytinį potraukį ir makšties jautrumo praradimą, ši injekcija gali būti būtent tai, ko Jums reikia. Geriausias būdas tai išsiaiškinti – atvykti į konsultaciją pas specialistą, užduoti jam rūpimus klausimus ir sužinoti, ar procedūra Jums tinka. Kreipkitės į mūsų klinikos gydytojus specialistus, jei norite pasikalbėti akis į akį, ir sužinokite daugiau.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Gydytoja Agnė Bartkevičiūtė - savo srities profesionalė. Mane gana ilgai kankino odos bėrimai, buvau jau su tuo susitaikiusi, maniau, kad nieko padaryti nebegalima, bet gydytojos Agnės profesionalumo ir rūpestingumo dėka, problemos dingo! Atsakingai rekomenduoju visiems.

Stefanija G.2022-04-15

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi darinį, nuramino ir pasiūlė pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

Audronė S.2022-05-03

Daktarė Daiva Bartkevičienė man sugrąžino viltį ir vėl įkvėpė gyvenimui. Labai dėkinga gerbiamai daktarei, kad išklausė, paaiškino, nuoširdžiai bendravo ir - svarbiausia - PADĖJO! Jūs nuostabi!

D.S.2022-06-08

Labai dėkinga daktarei Daivai Bartkevičienei už profesionaliai atliktą operaciją ir sugrąžintą pasitikėjimą savimi!

Dalia D.2022-06-24

Gydytoja Daiva Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Man tai pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek daug laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui prieš būsimą operaciją. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gijimo eigą. Esu labai patenkinta patekusi būtent į šios gydytojos rankas. Rekomendavau ir savo draugei.

I.M.2022-07-07

Gerbiamos gydytojos Agnės Bartkevičiūtės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Paskirtas gydymas buvo tikslus ir kryptingas. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją, kuri be visa ko yra ir išskirtinė asmenybė.

Andrius Š.2022-07-15

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.