Kaip sustiprinti orgazmą? Kas yra „O-Shot“?

Ar tikrai lytinį gyvenimą gali atgaivinti orgazmo stiprinimo (angl. O-Shot®️) procedūra?

Jos paskirtis – sustiprinti lytinį susijaudinimą ir atjauninti makšties, klitorio ir jo aplinkos audinius. Pacientės tvirtina, kad po šios procedūros patiria stipresnius ir dažnesnius orgazmus, padidėja intymios vietos natūralus drėgnumas, pagreitėja susijaudinimas.

Ar „O-Shot“ yra vaistas?

„O-Shot” nėra vaistas. Tai injekcinė procedūra, kuri atliekama gydytojo kabinete. Jos metu iš pacientės paimamas kraujas, nucentrifuguojamas ir išskirti trombocitai suleidžiami į makšties, klitorio ir jo aplinkos audinius. Pagal procedūros kūrėjo dr. Charleso Runelso teoriją, trombocitai natūraliai pritraukia organizmo kamienines ląsteles į suleidimo vietą. Lytinio atsako srityse – G ir O-taškuose, Skeno liaukoje, šlaplėje ir makšties sienelėje – sukuriamas sveikesnis ir geriau funkcionuojantis audinys.

Kaip „O-Shot“ padeda atjauninti erogenines zonas?

Procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP), kuri išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Jos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka bei skatinamas sveiko audinio augimas.

Skamba sudėtingai… Kaip atrodo tokia procedūra?

„O-Shot“ procedūra prasideda nuo paprasto kraujo paėmimo iš rankos venos. Tada mėgintuvėlis su krauju dedamas į specialią centrifugą, kur pagal patvirtintą metodiką paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas.

Ar „O-Shot“ injekcija skausminga? Kiek laiko procedūra trunka?

Kadangi procedūros vieta nuskausminama specialiu kremu, dauguma moterų patiria tik nedidelį diskomfortą: injekcijos metu jaučia lengvą gnybtelėjimą ar šilumos pojūtį. Viskas trunka apie 30 minučių, įskaitant nuskausminimą.

Ar „O-Shot“ gali sukelti komplikacijų?

Daugumai pacienčių po šio „orgazmo šūvio“ intymi vieta kurį laiką būna jautresnė, stebimas paraudimas ir patinimas. Visi šie pojūčiai dingsta per parą.

Ar gali prireikti daugiau nei vienos „O-Shot“ procedūros?

Priklauso nuo pacientės poreikių ir norų. Tarp procedūrų paprastai rekomenduojama 6–8 savaičių pertrauka, tačiau geriausia konsultuotis su gydytoju.

Kiek reikia laiko, kad pajusčiau „O-Shot“ poveikį?

Lytinis potraukis ir malonumas gali padidėti iškart, tačiau audinio regeneracija vyksta iki 2 mėnesių. Moterys kartoja procedūrą vidutiniškai kas 18 mėnesių.

Jei esate viena iš daugelio moterų, kurios jaučia sumažėjusį lytinį potraukį ir makšties jautrumo praradimą, ši injekcija gali būti būtent tai, ko Jums reikia. Geriausias būdas tai išsiaiškinti – atvykti į konsultaciją pas specialistą, užduoti jam rūpimus klausimus ir sužinoti, ar procedūra Jums tinka. Kreipkitės į mūsų klinikos gydytojus specialistus, jei norite pasikalbėti akis į akį, ir sužinokite daugiau.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Gydytoja D. Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Pirma gydytoja, kuri skyrė tiek laiko ramiam situacijos paaiškinimui ir nuraminimui. Labai atidi tiek prieš operaciją, tiek po jos. Aiškiai papasakojo apie visą gydymo eigą.

Julija Petrauskaitė2021-04-30

Agnė Bartkevičiūtė - profesionali gydytoja, kurios skirtas gydymas jau keletos savaičių bėgyje pradėjo veikti ir pagaliau mano oda pradėjo gyti. Esu labai patenkinta ir galiu drąsiai rekomenduoti!

A. Ž.2021-03-16

Jei ieškote gydytojos, kuri seka mokslo naujoves pasaulyje, jei norite, kad jums būtų taikomas tik naujausiais tyrimais ir mokslu grindžiamas gydymas, tai gydytoja D. Bartkevičienė ir yra ta, kurios ieškote.

Sigita Puvačiauskienė2021-05-12

Agnė Bartkevičiūtė - labai profesionali gydytoja: ne tik kruopščiai atliko apžiūrą, bet ir itin struktūruotai paaiškino gydymo eigą, išsamiai atsakė į rūpimus klausimus. Be to, gydytoja labai atidi ir maloni bendravime. Atsakingai rekomenduoju.

A. V.2021-08-08

Daktarė Bartkevičienė nuoširdžiai skyrė laiko mano problemai spręsti, konsultavosi ir su kolegomis, ramino ir drąsino, galiausiai operavo. Viskas pavyko sėkmingai. Nustebau, kai paskambino po operacijos, praėjus dviems savaitėms, paklausti, kaip jaučiuosi. Be galo šiltas žmogus, rekomendavau ją ir savo dukroms. Juk dėmesys ir profesionalumas toks svarbus.

Ieva Kašauskaitė2021-04-30

Labai džiaugiuosi, jog patekau į gydytojos Agnės rankas po išgirstos rekomendacijos. Mano odos problema buvo tiksliai diagnozuota, jai paskirtas tikslingas gydymas. Komunikacijos metu gydytoja bendravo atidžiai ir profesionaliai. Jau spėjau parekomenduoti Agnę Bartkevičiūtę ir savo draugams.

E. A2021-10-03

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.