I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas lazeriu, radiodažniu

Įvairūs gerybiniai dariniai – ateromos, kondilomos ar genitalijų karpos – ant lytinių organų gleivinės ir aplinkinių audinių, taip pat aplink išangės žiedą ir ant sėdmenų – gana dažnas reiškinys. Šie dariniai nesukelia skausmo ar kitų nemalonių pojūčių, bet yra matomi ir jaučiami liečiant.

Paprastai ateromas, karpas ar kondilomas sukelia lytiniu būdu plintantis žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Šie nepiktybiniai dariniai ne tik negražiai atrodo, bet ir yra linkę greitai plisti, todėl juos rekomenduojama pašalinti kuo greičiau nuo jų atsiradimo.

Kokiu būdu atliekamas lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas?

Visus šiuos nepiktybinius darinius galima saugiai ir neskausmingai pašalinti vieno vizito metu. Klinikoje „Primum Estetica“ lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas atliekamas lazeriu arba radiodažniu. Abiem būdais pavyksta greitai, saugiai ir efektyviai atsikratyti ateromų, karpų ar kondilomų, esančių ant lytinių organų, nepažeidžiant aplinkinių audinių.

Klinikoje lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas atliekamas lazeriu arba radiodažniu. Kaip nusprendžiama, kuriuo būdu bus šalinami dariniai?

Kokiu būdu bus atliekamas lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas, sprendžia gydytojas, įvertinęs paciento klinikinę būklę.

Nuo darinių išplitimo ir kiekio priklauso, kokiu būdu bus atliejamas lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas. Jei jų yra itin daug, taip pat atsižvelgus į jų lokalizaciją, tikimybė, kad šalinimas bus atliekamas radiodažniu, jei mažiau – lazeriu. Kuris šalinimo būdas yra tinkamiausias, nuspręs gydytojas, atlikęs apžiūrą.

Ar lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas yra skausminga procedūra?

Kad ir kokiu būdu bus atliekamas lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas, procedūra bus visiškai neskausminga.

Klinikoje „Primum Estetica“ įvairios gerybinių odos darinių ir nepiktybinių navikų šalinimo procedūros atliekamos moderniais ir saugiais medicininiais CO2 lazeriais, turinčiais įvairių dariniams skirtų šalinimo programų, kurias taikant yra žymiai mažesnė randų tikimybė nei šiuos darinius šalinant chirurginiu būdu.

Jei lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas bus atliekamas radiodažniu, procedūros metu bus naudojamas elektrodas, kuris atliks pjūvį radijo bangomis neliesdamas odos. Pašalinus darinį, rando nelieka, o sveika oda susiformuoja maždaug per savaitę.

Lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimą klinikoje „Primum Estetica“ atlieka patyrę ir kvalifikuoti gydytojai. Konfidencialumą garantuojame.

Konfidencialumą, kuris yra viena svarbiausių mūsų kuriamų pasitikėjimo santykių tarp paciento ir klinikos specialisto sudedamųjų dalių, garantuojame.

Kainos

Kaina nuo €10*
Kondilomos arba genitalijų karpos pašalinimas lazeriu, 1 vnt. €15*
Kondilomos arba genitalijų karpos pašalinimas lazeriu, 1 vnt. kaina šalinant 2-10 vnt. €10*
Kondilomų arba genitalijų karpų pašalinimas lazeriu, kaina šalinant 10-20 vnt. €170*
Lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas lazeriu, radiodažniu (vieno, iki 0,5 cm diametro) €150*
Lytinių organų ateromų, karpų, kondilomų šalinimas lazeriu, radiodažniu (vieno, didesnio nei 0,5 cm diametro) €200*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Specialistai

Registracija

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    © 2023 Primum Estetica. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Duomenų apsauga.