Klitoroplastika

Aplink klitorį yra ir jį iš dalies dengia gleivinės raukšlė, kuri dar vadinama „kapišonu“. Kartais tie audiniai padidėja. Tam įtakos turi organizme vykstantys hormoniniai pokyčiai, paveldimumas. Šie pokyčiai dažnai moteriai gali sukelti psichologinį diskomfortą, o dėl to mažėja pasitenkinimas lytiniu gyvenimu. Dažnai jos su niekuo apie tai nesikalba, nes nežino, kad šias itin intymias problemas gali išspręsti šiuolaikinės medicinos priemonės ir profesionalūs gydytojai.

Atliekant klitorio audinių plastiką pašalinamas audinių, kurie yra aplink klitorį, perteklius – labiau atidengiamas klitoris. Dėl to ne tik pagerėja lytinių organų išvaizda, bet ir seksualiniai potyriai tampa malonesni, kadangi klitoris yra lengviau stimuliuojamas.

Operacijos, kuri trunka apie 30 minučių, metu taikoma bendrinė arba regioninė nejautra. Po operacijos 4–6 savaites negalimi lytiniai santykiai, 2 savaites reikia vengti sunkaus fizinio krūvio, ilgo sėdėjimo, apie savaitę galima jausti diskomfortą tarpvietės srityje.

Specialistai

Kainos

Paslaugos kaina nuo €1500*
Operacinės žaizdos siūlų pašalinimas, žaizdos perrišimas €50*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.