Kūno formavimas EMSCULPT aparatu

Kviečiame išbandyti neinvazinį raumenų stangrinimo, didinimo, riebalinio audinio mažinimo ir kūno formavimo prietaisą EMSCULPT.

Kas yra EMSCULPT?

EMSCULPT – tai vienintelė pasaulyje neinvazinė procedūra, ją atliekant tuo pačiu metu auginami raumenys ir deginami riebalai.
Ši technologija sukėlė revoliuciją neinvazinių kūno formavimo priemonių srityje.

Kokie procedūros EMSCULPT privalumai?

  • Didieji EMSCULPT aplikatoriai padeda pacientams pasiekti lieknesnius ir atletiškesnius kūno kontūrus, mažindami pilvo riebalus ir tuo pat metu stiprindami po riebalais esančius raumenis.
  • Dirbdamas su sėdmenimis, EMSCULPT juos pakelia, sustangrina ir suteikia trokštamą sportiško užpakaliuko formą. EMSCULPT yra vienintelė neinvazinė sėdmenų pakėlimo procedūra pasaulyje. Tai puiki alternatyva plastinėms operacijoms ar užpildų injekcijoms.
  • Mažieji EMSCULPT aplikatoriai skirti darbui su rankomis ir blauzdomis, tonizuoja raumenis ir juos sustangrina.
Sėdmenų stangrinimo procedūra EMSCULPT

Kam tinka procedūros EMSCULPT?

EMSCULPT procedūros tinka tiek moterims, tiek vyrams, kurie turi tikslą greitai ir saugiai, be prakaito liejimo sporto salėje sustangrinti raumenis, sumažinti riebalinį sluoksnį, pagražinti kūno apimtis ir laikyseną.
Konsultacijos metu su procedūrą atliekančiu specialistu aptarsite savo lūkesčius ir Jums bus sudarytas procedūrų planas tikslams pasiekti.

Kokia procedūros trukmė?

20–30 min.

Ar procedūros skausmingos?

Procedūros neskausmingos, jų metu galima patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti. Jausmas kaip intensyvios treniruotės metu. Po procedūros galima iš karto grįžti prie įprastos rutinos.

Ar procedūros saugios?

EMSCULPT įranga turi FDA (JAV, angl. Food and Drug Administration) leidimą ir pažymėta medicininiu CE (pranc. Conformité Européene) ženklu. Konsultacijos metu procedūras atliekantis specialistas papasakos, kaip veikia aparatas ir kaip užtikrinamas jo saugumas.

Kada bus matomas rezultatas?

Rezultatas priklauso nuo paciento amžiaus, fizinės būklės, KMI ir daugelio kitų aspektų. Įprastai teigiami rezultatai juntami iškart po gydymo, dar labiau išryškėja praėjus 2–4 savaitėms po paskutinės procedūros ir toliau gerėja dar bent kelias savaites.

Kiek įprastai reikia procedūrų matomam efektui pasiekti?

Rekomenduojamos 4 procedūros.


Kaip ilgai išlieka pasiektas rezultatas?

Suprantama, kad nieko nėra amžino.
Klinikiniai tyrimai rodo, kad daugumos pacientų raumenų būklė net praėjus metams po procedūrų yra geresnė, o riebalų atsideda mažiau.
Vis tik rekomenduojama atvykti į konsultaciją praėjus keliems mėnesiams po procedūrų ciklo, kad įsitikintumėte, ar nereikia papildomų procedūrų.

Ir dar: sveikas gyvenimo būdas yra raktas į ilgalaikius rezultatus.

Kainos

Paslaugos kaina €169*
Vienos procedūros kaina, kai perkamos keturios procedūros €99*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.