Makšties atjauninimas

Amžius, pogimdyviniai pokyčiai turi įtakos tam, kad laikui bėgant makštis praranda stangrumą ir formą, tad injekcijos gali suteikti natūralią apimtį ir stangrumo. Taip atkuriamas elastingumas, pagerėja moterų seksualiniai potyriai.

Procedūros metu naudojamas hialurono rūgšties užpildas arba trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijos. Kurį būdą pasirinkti, patars klinikos specialistai konsultacijos metu, apžiūrėję ir įvertinę Jūsų genitalijų anatomiją.

Trombocitais praturtinta plazma (PRP) išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Iš rankos venos paimama kraujo, tada mėgintuvėlis su juo dedamas į centrifugą, kur pagal specialią programą paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Vėliau ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas.

Trombocitais praturtintos plazmos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka ir skatinamas sveiko audinio augimas.

Ar procedūra skausminga?

Procedūra nėra skausminga, nes prieš ją naudojami anestetikai.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūros trukmė – apie 30 minučių.

Kiek laiko trunka efektas?

Procedūros efektas yra labai individualus, priklauso nuo organizmo savybių, išlieka apie 12 mėnesių. Vėliau procedūrą galima kartoti, saugu ją atlikti derinant su lazerio procedūromis.

Ar yra kokių nors apribojimų po šios procedūros?

Savaitę po procedūros rekomenduojama vengti sporto, saunos, baseino.

Specialistai

Kainos

Paslaugos kaina nuo €200*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.