Makšties sausumo gydymas

Makšties gleivinės išsausėjimas (atrofinis vaginitas) išsivysto perimenopauzės ir menopauzės laikotarpiu dėl hormonų pokyčių moters organizme. Dėl šių pokyčių išplonėja makšties gleivinė, ji tampa sausa ir trapi, neatspari mechaniniam poveikiui, infekcijai. Dauguma moterų pradeda jausti sausumą, niežėjimą, dirginimą makštyje, lytiniai santykiai tampa skausmingi ar net negalimi. Dažnai moteriai tai sukelia didelį diskomfortą ir labai apsunkina seksualinį gyvenimą, suprastėja gyvenimo kokybė.

Šiandien makšties sausumo problema sprendžiama saugiai ir greitai. Vienas gydymo būdų – trombocitais praturtintos plazmos (PRP) terapija, kurios rezultatai gaili būti sustiprinti hialurono rūgšties užpildų injekcijomis.

Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) ir hialurono užpildų injekcijaos į intymias zonas neskausmingai ir efektyviai leidžia pašalinti problemas, kurios prastina moterų gyvenimo kokybę. Po kelių procedūrų makštis vėl tampa drėgna ir putli, o moterys, atgavusios seksualinį jautrumą, mėgaujasi santykiais.

Kaip vyksta PRP procedūra?

Procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP), kuri išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Iš rankos venos paimama kraujo, tada mėgintuvėlis su juo dedamas į centrifugą, kur pagal specialią programą paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Vėliau ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas.

Trombocitais praturtintos plazmos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka ir skatinamas sveiko audinio augimas.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūros trukmė – apie 40 minučių.

Kiek procedūrų reikia?

Paprastai reikia 3–4 procedūrų.

Ar yra kokių nors apribojimų po šios procedūros?

Keletą dienų rekomenduojama vengti lytinių santykių, sporto ir saunos, baseino, nenaudoti higieninių tamponų.

Kiek laiko trunka efektas?

Tai labai individualu, priklauso nuo organizmo savybių. Paprastai efektas išlieka apie 12–18 mėnesių. Vėliau procedūrą galima kartoti.

Kuo naudingos hialurono rūgšties injekcijos?

Hialurono rūgšties injekcijos padidina PRP terapijos efektyvumą.

Ši rūgštis yra viena pagrindinių tarpląstelinės matricos sudedamųjų dalių. Ji geba prisijungti 200 kartų daugiau vandens, nei pati sveria, todėl turi įspūdingą drėkinamąja galią. Be to, hialurono rūgštis slopina uždegimą, skatina jungiamojo audinio gamybą.

Be to, hialurono rūgštis audiniuose užtikrina jų vientisumą ir palengvina ląstelių migraciją uždegimo atveju, taip pat slopina tarpląstelinę virusų ir bakterijų migraciją, pasižymi antioksidaciniu veikimu, aktyvina gijimo procesą ir audinių regeneraciją.

Hialurono rūgšties injekcijos atkuria makšties drėgmę, pašalina niežulį ir deginimą.

Pasikonsultuokite su klinikos „Primum Estetica“ gydytojais akušeriais ginekologais dėl makšties sausumo gydymo. Jums bus pasiūlyti tinkamiausi šiuolaikiniai gydymo metodai: medikamentinis, trombocitais praturtintos plazmos (PRP), hialurono rūgšties užpildų injekcijos, naujausios kartos lazerio „MonaLisa Touch“, sukurto specialiai makšties gleivinei gydyti, procedūros ar išvardintų priemonių kombinacija.

Specialistai

Kainos

Paslaugos kaina nuo €220*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.