Šlapimo nelaikymo gydymas injekcijomis

Daugybei moterų visame pasaulyje fizinio krūvio metu kosint ar čiaudint pasireiškia didesnis ar mažesnis skysčių pratekėjimas iš šlaplės. Ne vietoje ir ne laiku išsiskyręs šlapimas sukelia fizinį ir psichologinį diskomfortą.

Šlapimo nelaikymą galima sumažinti hialurono rūgšties užpildu ar trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijomis, kurios pagerina raumenų kraujotaką, stiprina, tonizuoja šlaplės raumenis, atjaunina ir regeneruoja aplinkinį audinį.

Dėl neskausmingų procedūrų greitai ir efektyviai atsikratoma kartais ilgai kamavusių nemalonių pojūčių.

Kaip vyksta procedūra?

Procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP), kuri išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Iš rankos venos paimama kraujo, tada mėgintuvėlis su juo dedamas į centrifugą, kur pagal specialią programą paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Vėliau ji suleidžiama į audinius, atsakingus už šlaplės kanalo funkcijas.

Trombocitais praturtintos plazmos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka ir skatinamas sveiko audinio augimas.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra trunka apie 25 minutes.

Kiek procedūrų reikia?

Paprastai reikia 2–4 procedūrų.

Kada pajusiu efektą ir kiek laiko jis truks?

Jau po pirmos procedūros geriau kontroliuojamas šlapimo sulaikymas.

Ar yra kokių nors apribojimų po šios procedūros?

Keletą dienų rekomenduojama vengti lytinių santykių, sporto ir saunos, baseino.

Kiek laiko trunka efektas?

Tai labai individualu, priklauso nuo organizmo savybių. Paprastai efektas išlieka apie 12–18 mėnesių. Vėliau procedūrą galima kartoti.

Specialistai

Kainos

Paslaugos kaina nuo €200*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.