Kristina Norvilaitė

Kristina Norvilaitė

Gydytoja savo kvalifikaciją nuolat tobulina Lietuvoje ir užsienyje.

Išsilavinimas

2012–2016 m.
Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, gydytojo akušerio-ginekologo kvalifikacija.
2006–2012 m.
Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, medicinos gydytojo kvalifikacija.

Profesinė patirtis

Nuo 2021 m.
Klinika "Primum Estetica", gydytoja akušerė-ginekologė.
Nuo 2016 m.
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, gydytoja akušerė-ginekologė.
Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, Ginekologijos skyrius, gydytoja akušerė-ginekologė.
2014–2016 m.
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos (Ginekologijos skyrius, Nėštumo patologijos skyrius, gimdyklos, palatos po gimdymo, Priėmimo skyrius, operacinė: planinės ir skubios operacijos, ambulatorinė moterų konsultacija); gydytoja rezidentė, gydytoja akušerė-ginekologė.
2013–2014 m.
Nacionalinis vėžio institutas, Onkoginekologijos skyrius (operacinė: planinės ir skubios operacijos, konsultacijos); gydytoja rezidentė.
2013–2014 m.
Centro poliklinika (darbas konsultacijų kabinete: ambulatorinė nėščiųjų ir ginekologinių ligonių priežiūra), gydytoja rezidentė.
2012–2013 m.
Vilniaus gimdymo namai (Ginekologijos skyrius, Nėštumo patologijos skyrius, gimdyklos, palatos po gimdymo, Priėmimo skyrius, operacinė: planinės ir skubios operacijos, ambulatorinė moterų konsultacija); gydytoja rezidentė.

Narystė profesinėse, visuomeninėse organizacijose

Lietuvos akušerių-ginekologų draugijos narė.

Atliekamos procedūros

ŽPV aukštos rizikos genotipų nustatymas

Daugiau

Gimdos ir kiaušidžių ultragarsinis tyrimas

Daugiau

Endometro biopsija

Daugiau

Ginekologo konsultacija

Daugiau

Ankstyva nėštumo diagnostika ultragarsu naudojant vagininį daviklį su nuotraukomis

Daugiau

Pirmojo nėštumo trečdalio ultragarsinis tyrimas

Daugiau
Daugiau paslaugų

Gydytoja Agnė Bartkevičiūtė - savo srities profesionalė. Mane gana ilgai kankino odos bėrimai, buvau jau su tuo susitaikiusi, maniau, kad nieko padaryti nebegalima, bet gydytojos Agnės profesionalumo ir rūpestingumo dėka, problemos dingo! Atsakingai rekomenduoju visiems.

Stefanija G.2022-04-15

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi darinį, nuramino ir pasiūlė pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

Audronė S.2022-05-03

Daktarė Daiva Bartkevičienė man sugrąžino viltį ir vėl įkvėpė gyvenimui. Labai dėkinga gerbiamai daktarei, kad išklausė, paaiškino, nuoširdžiai bendravo ir - svarbiausia - PADĖJO! Jūs nuostabi!

D.S.2022-06-08

Labai dėkinga daktarei Daivai Bartkevičienei už profesionaliai atliktą operaciją ir sugrąžintą pasitikėjimą savimi!

Dalia D.2022-06-24

Gydytoja Daiva Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Man tai pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek daug laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui prieš būsimą operaciją. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gijimo eigą. Esu labai patenkinta patekusi būtent į šios gydytojos rankas. Rekomendavau ir savo draugei.

I.M.2022-07-07

Gerbiamos gydytojos Agnės Bartkevičiūtės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Paskirtas gydymas buvo tikslus ir kryptingas. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją, kuri be visa ko yra ir išskirtinė asmenybė.

Andrius Š.2022-07-15

Registracija

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.