Mergystės plėvė – tai gleivinės raukšlė, esanti įeigos į makštį srityje, kuri skiria moters vidinius lytinius organus nuo išorinių. Paprastai šios plėvės vientisumo atstatymo procedūra yra susijusi su religiniais, moraliniais ir etiniais dalykais. Mergystės plėvė dažniausiai pažeidžiama pirmųjų lytinių santykių metu.
Mergystės plėvės atstatymas labai populiarus Rytų šalyse, kuriose vyrai pageidauja, kad jų būsima žmona nebūtų turėjusi lytinių santykių. Tačiau mergystės plėvės atstatymas sparčiai populiarėja ir Vakarų Europoje. Europietės dėl tam tikrų priežasčių ryžtasi šiai procedūrai, nes nori, kad jų vyrai pasijustų taip, tarsi mylisi su jomis pirmą kartą.
Kaip vyksta mergystės plėvės atstatymas?
Mergystės plėvės atstatymas vyksta iš makšties prieangyje esančios likusios gleivinės atkuriant (jei yra likusio pakankamai audinio) naują mergystės plėvę. Po tokios operacijos siūlų išimti nereikia, nes susiuvama savaime tirpstančiais, tačiau naujos defloracijos (nekaltybės praradimas lytinio akto metu) požymiai bus labai akivaizdūs ir ryškūs, todėl skausmas ir kraujavimas gali būti gerokai stipresni negu tie, kuriuos moteris patyrė per natūralią defloraciją.
Kiek laiko trunka mergystės plėvės atstatymas?
Mergystės plėvės atstatymas trunka vidutiniškai apie 30 minučių. Operacija atliekama taikant vietinę arba intraveninę nejautrą.
Kaip moterys jaučiasi po mergystės plėvės atstatymo ir ką svarbu žinoti pooperaciniu periodu?
Norint, kad pooperacinis laikotarpis būtų sklandus, svarbu įsiklausyti į operaciją atlikusio gydytojo patarimus ir vykdyti nurodymus. Po operacijos:
- apie 2 savaites gali būti jaučiamas diskomfortas tarpvietės srityje;
- apie 2 savaites negalima turėti lytinių santykių;
- reikia vengti sunkaus fizinio krūvio;
- vengti ilgai sėdėti.
Konfidencialumą garantuojame.