I-V 9:00-19:00, VI 11:00-18:00

Apie kliniką

Daiva Bartkevičienė

Medicinos ir estetikos paslaugų kliniką „Primum Estetica“ įkūrėme tam, kad padėtume moterims ir vyrams efektyviai spręsti bėgančio laiko, gyvenimo tempo ir streso nulemtus intymios sferos ir išvaizdos pokyčius.

Laiko prisilietimas prie žmogaus kūno iš pradžių nėra labai pastebimas. Tačiau, įžengus į ketvirtąją dešimtį, palaipsniui pradeda mažėti raumenų masė, keičiasi hormonų lygis, atsiranda funkcinių problemų. Moterys dažniau susiduria su tokiais simptomais kaip sumažėjęs seksualinis potraukis, makšties gleivinės sausumas, šlapimo nelaikymas. Vyrai patiria erekcijos sutrikimų, sumažėja lytinis potraukis, dažniau serga prostatitu.

Šiandien jau yra galimybių saugiai, patikimai ir greitai išspręsti minimas problemas. Tiesiog reikia atkreipti didesnį dėmesį į intymiosios zonos estetiką ir sveikatą, išdrįsti kalbėtis su specialistais. O šiuolaikinė medicina jau pajėgi nubraukti mažiausiai 10 metų nuo biologinio amžiaus, sugrąžinti gerą savijautą ir gyvenimo džiaugsmą.

Kartais intymaus pobūdžio problemos būna nulemtos ne amžiaus. Jų patiria ir jaunos moterys po gimdymo. Tokie nemalonūs dalykai kaip šlapimo nelaikymas, makšties laisvumas ir išsausėjimas ar tarpvietės randai mažina pasitikėjimą savimi, paveikia asmeninį gyvenimą.

Klinikos „Primum Estetica“ misija yra įgalinti šiuolaikinės medicinos pasiekimus ir padaryti viską, kad mūsų pacientai vėl džiaugtųsi savo kūnu ir intymiu gyvenimu.
Tam subūrėme patyrusių Lietuvos ir užsienio gydytojų, grožio specialistų kolektyvą, apsirūpinome inovatyviausia įranga.

Klinikoje moterų sveikata rūpinasi aukščiausio lygio akušeriai ginekologai ir krūtų ligų diagnostikos gydytojai. Čia konsultuoja, procedūras atlieka, operuoja įvairių sričių profesionalai. Paslaugas teikia: gydytojai dermatologai, urologai, pilvo ir bendrosios chirurgijos gydytojai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, estetinės medicinos gydytojai, neurochirurgai, kosmetologai ir plaukų epiliacijos specialistai.

„Primum Estetica“ klinikoje atliekame diagnozei nustatyti reikalingus laboratorinius ir instrumentinius tyrimus.

Klinika vienintelė Baltijos šalyse turi modernų lazerį „MonaLisa Touch“ (DEKA, Italija), kuriuo gydytojai akušeriai ginekologai neskausmingų, vos kelias minutes trunkančių procedūrų metu gydo makšties sausumą, įtampos šlapimo nelaikymą, koreguoja gimdos ir makšties nusileidimą, atjaunina išorinius ir vidinius lytinius organus. Lazerio chirurginiu antgaliu šalinamos kondilomos, įvairūs gerybiniai dariniai lytinių organų srityje, strijos, randai.

„Primum Estetica“ gydytojai dermatologai ir plastinės chirurgijos gydytojai padeda išspręsti daugybę sveikatos, funkcijos sutrikimų ir išvaizdos problemų. Populiariausios grožio operacijos tarp moterų: akių vokų plastika, riebalų nusiurbimas, krūtų didinimas implantais, pilvo plastika. Tokie senėjimo ženklai kaip raukšlės, odos patamsėjimai ir veido kontūrų praradimas labai sėkmingai sprendžiami botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijomis, veido patempimu mezo siūlais, odos atjauninimu lazeriu ar radijo dažnio procedūromis.

Vyrai taip pat vis dažniau praveria mūsų klinikos duris. Rūpinamės, kad jie būtų sveiki ir gražūs. Populiariausios tarp vyrų operacijos susijusios su išvaizda: riebalų nusiurbimas, pilvo plastika, akių vokų plastika, varpos storinimas. Šiandien vyrai jau nevengia ir botulino toksino injekcijų, odos atjauninimo lazeriu ar radijo dažniu. Jie taip pat kreipiasi dėl veido kontūrų suformavimo injekcijomis, kaklo odos patempimo, pagurklio sumažinimo.

Siekdami taupyti pacientų laiką ir investicijas, vienu metu atliekame kelias operacijas. Pavyzdžiui, tuo pačiu metu plastikos chirurgas gali atlikti krūtų pakėlimo operaciją, o gydytojas ginekologas – lytinių lūpų plastiką. Dėl tokių kompleksinių operacijų stipriai sutrumpėja reabilitacijos laikas, o organizmą trumpiau veikia bendrinė anestezija.
Klinikoje „Primum Estetica“ užtikriname konfidencialumą, sukūrėme jaukią aplinką ir komfortą.

Mūsų klinikos specialistai nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose kongresuose, konferencijose, praktiniuose seminaruose.

Po klinikos „Primum Estetica“ stogu veikia vienas didžiausių Baltijos šalyse Estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos mokymo centrų. Čia pasidalinti pasaulinėmis gydymo ir mokslo inovacijomis bei patirtimi atvyksta pripažinti specialistai iš Šveicarijos, Vokietijos, Italijos, Lenkijos. Tai ilgametę patirtį turintys savo srities žinovai praktikai ir mokslininkai, kurie atlieka klinikinius tyrimus, publikuojasi recenzuojamuose moksliniuose žurnaluose.

Viena klinikos įkūrėjų doc. med. dr. Daiva Bartkevičienė yra Lietuvos estetinės ginekologijos asociacijos prezidentė. Šios asociacijos tikslas – reikšmingai prisidėti skatinant estetinės chirurginės ginekologijos naujoves tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Šiemet Vilniuje įvyko trečioji doc. med. dr. D. Bartkevičienės organizuota Tarptautinė estetinės ir rekonstrukcinės ginekologijos konferencija, sulaukusi didelio gydytojų ginekologų, plastikos chirurgų, dermatologų, šeimos gydytojų ir sričių specialistų susidomėjimo.

Klinika Primum Estetica

Ilgametė praktika, nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, moderniausia įranga – visa tai užtikrina, kad klinikos „Primum Estetica“ pacientai gautų pasaulinio lygio paslaugas. Čia dirbantys profesionalai įsiklauso į kiekvieno paciento lūkesčius ir padaro viską, kad išspręstų jo individualias problemas, trukdančias džiaugtis gyvenimu.

Džiaugiamės, kad kliniką „Primum Estetica“ žino ir mumis pasitiki ne tik Lietuvos pacientai, jų sulaukiame iš Vokietijos, Norvegijos, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės ir kitų šalių.

Grąžiname džiaugsmą! Gyvenkite su aistra!

Partneriai
LIetuvos estetinės ginekologijos asociacija
MonaLisa Touch lazeris
Deka lazeris
Feminella
Regenlab

Gydytoja Agnė Bartkevičiūtė - savo srities profesionalė. Mane gana ilgai kankino odos bėrimai, buvau jau su tuo susitaikiusi, maniau, kad nieko padaryti nebegalima, bet gydytojos Agnės profesionalumo ir rūpestingumo dėka, problemos dingo! Atsakingai rekomenduoju visiems.

Stefanija G.2022-04-15

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi darinį, nuramino ir pasiūlė pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

Audronė S.2022-05-03

Daktarė Daiva Bartkevičienė man sugrąžino viltį ir vėl įkvėpė gyvenimui. Labai dėkinga gerbiamai daktarei, kad išklausė, paaiškino, nuoširdžiai bendravo ir - svarbiausia - PADĖJO! Jūs nuostabi!

D.S.2022-06-08

Labai dėkinga daktarei Daivai Bartkevičienei už profesionaliai atliktą operaciją ir sugrąžintą pasitikėjimą savimi!

Dalia D.2022-06-24

Gydytoja Daiva Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Man tai pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek daug laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui prieš būsimą operaciją. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gijimo eigą. Esu labai patenkinta patekusi būtent į šios gydytojos rankas. Rekomendavau ir savo draugei.

I.M.2022-07-07

Gerbiamos gydytojos Agnės Bartkevičiūtės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Paskirtas gydymas buvo tikslus ir kryptingas. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją, kuri be visa ko yra ir išskirtinė asmenybė.

Andrius Š.2022-07-15

Daktarė D. Bartkevičienė turi auksines rankas, rašau, nes noriu pasidžiaugti, kad tokie specialistai dirba sau patinkantį darbą – tai matosi su šia daktare bendraujant. Kreipėmės į ją per rekomendacijas turėdami problemų su pastojimu, paaiškino problemą, aiškiai atsakė į klausimus, nuramino. Visų procedūrų metu buvo šalia ir šiandien esame labai laimingi turėdami mažą stebuklą. Sėkmės darbuose, visad liksime Jums dėkingi.

Monika L.2022-10-05

Dėkinga draugei, kuri man rekomendavo daktarę D. Bartkevičienę. Labai profesionali akušerė ginekologė. Lankausi pas ją ir esu patenkinta daktarės atliekamu darbu, esu sveika ir laiminga, ko anksčiau nebuvo. Manau, kad renkantis gydytoją protingai, svarbiausia, kad profesionaliai būtų suteikta paslauga, kad ji duotų rezultatų, o ne koks to specialisto charakteris. Man nereikia dirbtino nuoširdumo ar gražbyliavimo. Džiaugiuosi patekusi į dr. Daivos rankas.

Ieva Marija S.2022-10-17

Labai rūpestinga ir maloni jauna gydytoja. Kreipiausi dėl po vasaros atsiradusio odos darinio ištyrimo ir pašalinimo. Vizitu likau patenkinta. Man buvo išsamiai atsakyta į visus klausimus, paaiškinta apie darinio šalinimo lazeriu eigą, odos priežiūrą po procedūros. Pašalino sėkmingai. Dabar drąsiai rekomenduoju gydytoją Agnę savo pažįstamiems. Jau yra kas pasinaudojo mano rekomendacija ir džiaugiasi suradę šią gydytoją taip pat, kaip ir aš.

Kristina G.2022-10-06

Noriu padėkoti gydytojai Agnei Bartkevičiūtei už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jos neabejotiną kompetenciją. Esu labai maloniai nustebintas bei sužavėtas gydytojos malonumu, nuoširdumu, profesionaliu savo darbo atlikimu. Šitokių asų mums reikia kuo daugiau. Agnė man išsprendė tokią problemą, kurios „neįveikė“ prieš tai gydę trys medikai. Džiaugiuosi pagerėjusia gyvenimo kokybe bei skaidresne nuotaika. Agne Bartkevičiūte, esate gydytoja iš didžiosios raidės! Sėkmės Jums visur ir visada.

Linas V.2022-10-28

Esu be galo laiminga, kad patekau pas gyd. Agnę. Kreipiausi dėl ilgą laiką kankinusios aknės, kaip buvau skaičiusi rekomendacijas, gydytoja daugiausiai konsultuoja dėl veido odos ligų. Ir likau be galo patenkinta konsultacija – pirmiausiai tai nuramino, viską labai tiksliai paaiškino, surašė labai tiksliai, kaip nesuprantančiam žmogui, gydymo rekomendacijas, kurių laikantis jau po mėnesio matau puikų savo veido odos pagerėjimą. Labai Jums ačiū!!!

Loreta2022-10-30

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

© 2023 Primum Estetica. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Duomenų apsauga.