I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Apie kliniką

Medicinos ir estetikos paslaugų kliniką „Primum Estetica“ įkūrėme tam, kad padėtume moterims ir vyrams efektyviai spręsti bėgančio laiko, gyvenimo tempo ir streso nulemtus intymios sferos ir išvaizdos pokyčius.

Klinika Primum Estetica Pylimo g. 47
Klinika „Primum Estetica“

Laiko prisilietimas prie žmogaus kūno iš pradžių nėra labai pastebimas. Tačiau, įžengus į ketvirtąją dešimtį, palaipsniui pradeda mažėti raumenų masė, keičiasi hormonų lygis, atsiranda funkcinių problemų. Moterys dažniau susiduria su tokiais simptomais kaip sumažėjęs seksualinis potraukis, makšties gleivinės sausumas, šlapimo nelaikymas. Vyrai patiria erekcijos sutrikimų, sumažėja lytinis potraukis, dažniau serga prostatitu.

Šiandien jau yra galimybių saugiai, patikimai ir greitai išspręsti minimas problemas. Tiesiog reikia išdrįsti kalbėtis su specialistais. O šiuolaikinė medicina jau pajėgi nubraukti mažiausiai 10 metų nuo biologinio amžiaus, sugrąžinti gerą savijautą ir gyvenimo džiaugsmą.

Kartais intymaus pobūdžio problemos būna nulemtos ne amžiaus. Jų patiria ir jaunos moterys po gimdymo. Tokie nemalonūs dalykai kaip šlapimo nelaikymas, makšties laisvumas ir išsausėjimas ar tarpvietės randai mažina pasitikėjimą savimi, paveikia asmeninį gyvenimą.

Klinikos „Primum Estetica“ misija yra įgalinti šiuolaikinės medicinos pasiekimus ir padaryti viską, kad mūsų pacientai vėl džiaugtųsi savo kūnu ir intymiu gyvenimu.

Tam subūrėme patyrusių Lietuvos ir užsienio gydytojų, grožio specialistų kolektyvą, apsirūpinome inovatyviausia įranga.

Klinikoje moterų sveikata rūpinasi aukščiausio lygio akušeriai ginekologai ir krūtų ligų diagnostikos gydytojai. Čia konsultuoja, procedūras atlieka, operuoja įvairių sričių profesionalai: gydytojai dermatologai, urologai, pilvo ir bendrosios chirurgijos gydytojai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, kineziterapeutai, plaukų epiliacijos specialistai ir kt.

Atliekame diagnozei nustatyti reikalingus laboratorinius ir instrumentinius tyrimus.

Klinikos „Primum Estetica“ Nr.  1 – estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos paslaugos, kurios iš esmės pagerina moterų gyvenimo kokybę ir sugrąžina pasitikėjimą savimi. Populiariausios jų: hialurono injekcijos makščiai siaurinti, lazerio procedūros makšties sausumui gydyti ir makščiai atjauninti, makšties siaurinimo operacijos.

Konsultuoja gydytoja akušerė ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė
Konsultuoja gydytoja akušerė ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė

Klinika vienintelė Baltijos šalyse turi modernų lazerį „MonaLisa Touch“ (DEKA, Italija), kuriuo gydytojai akušeriai ginekologai neskausmingų, vos kelias minutes trunkančių procedūrų metu gydo makšties sausumą, įtampos šlapimo nelaikymą, koreguoja gimdos ir makšties nusileidimą, atjaunina išorinius ir vidinius lytinius organus.

„Primum Estetica“ gydytojai dermatologai ir plastinės chirurgijos gydytojai padeda išspręsti daugybę sveikatos, funkcijos sutrikimų ir išvaizdos problemų.

Kliniką pacientai pamėgo dėl čia teikiamų kokybiškų estetinės ir gydomosios dermatologijos paslaugų. Populiariausios estetinės dermatologijos paslaugos: jauninamoji „Secret RF“ frakcinio mikroadatinio odos atjauninimo procedūra su PRP aplikacija, botulino toksino injekcijos, hialurono rūgšties užpildų procedūros.

„Primum Estetica“ specialistai aukštai vertinami dėl gydomųjų lazerio procedūrų, galimybės saugiai ir preciziškai pašalinti ne tik tokius įprastus odos darinius kaip apgamai ar papilomos, bet ir kondilomas, įvairius gerybinius darinius lytinių organų srityje, strijas, randus.

Odos darinių šalinimas lazeriu
Odos darinius lazeriu šalina gydytoja dermatovenerologė Agnė Bartkevičiūtė

Populiariausios grožio operacijos tarp moterų: akių vokų plastika, riebalų nusiurbimas, krūtų didinimas implantais, pilvo plastika. Tokie senėjimo ženklai kaip raukšlės, odos patamsėjimai ir veido kontūrų praradimas labai sėkmingai sprendžiami botulino toksino, PRP injekcijomis ir hialurono rūgšties užpildais, odos atjauninimu lazerio procedūromis.

Vyrai taip pat vis dažniau praveria mūsų klinikos duris. Rūpinamės, kad jie būtų sveiki ir gražūs. Tarp populiariausių – estetinės urologijos procedūros: varpos storinimas hialurono užpildu, „P-Shot“ – PRP injekcija erekcijos funkcijai pagerinti ir varpai atjauninti bei erekcijos (impotencijos) gydymas smūgine bangų terapija.

Šiandien vyrai jau nevengia ir botulino toksino injekcijų, odos atjauninimo lazeriu, riebalų nusiurbimo, pilvo ar akių vokų plastikos operacijų. Jie taip pat kreipiasi dėl veido kontūrų suformavimo hialurono rūgšties užpildais, kaklo odos patempimo, pagurklio sumažinimo.

Siekdami taupyti pacientų laiką ir investicijas, vienu metu atliekame kelias operacijas. Pavyzdžiui, tuo pačiu metu plastikos chirurgas gali atlikti krūtų pakėlimo operaciją, o gydytojas ginekologas – lytinių lūpų plastiką. Dėl tokių kompleksinių operacijų stipriai sutrumpėja reabilitacijos laikas, o organizmą trumpiau veikia bendrinė anestezija.
Klinikoje „Primum Estetica“ užtikriname konfidencialumą, sukūrėme jaukią aplinką ir komfortą.

Klinika Primum Estetica
Klinika „Primum Estetica“

Mūsų klinikos specialistai nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose kongresuose, konferencijose, praktiniuose seminaruose.

Po klinikos „Primum Estetica“ stogu veikia vienas didžiausių Baltijos šalyse Estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos mokymo centrų. Čia pasidalinti pasaulinėmis gydymo ir mokslo inovacijomis bei patirtimi atvyksta pripažinti specialistai iš Šveicarijos, Vokietijos, Italijos, Lenkijos. Tai ilgametę patirtį turintys savo srities žinovai praktikai ir mokslininkai, kurie atlieka klinikinius tyrimus, publikuojasi recenzuojamuose moksliniuose žurnaluose.

Viena klinikos įkūrėjų doc. med. dr. Daiva Bartkevičienė yra Lietuvos estetinės ginekologijos asociacijos prezidentė. Šios asociacijos tikslas – reikšmingai prisidėti skatinant estetinės chirurginės ginekologijos naujoves tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Doc. med. dr. D. Bartkevičienės periodiškai organizuoja tarptautines estetinės ir rekonstrukcinės ginekologijos konferencijas, kurios sulaukia didelio gydytojų ginekologų, plastikos chirurgų, dermatologų, šeimos gydytojų ir sričių specialistų susidomėjimo.

Ilgametė praktika, nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, moderniausia įranga – visa tai užtikrina, kad klinikos „Primum Estetica“ pacientai gautų pasaulinio lygio paslaugas. Čia dirbantys profesionalai įsiklauso į kiekvieno paciento lūkesčius ir padaro viską, kad išspręstų jo individualias problemas, trukdančias džiaugtis gyvenimu.

Džiaugiamės, kad kliniką „Primum Estetica“ žino ir mumis pasitiki ne tik Lietuvos pacientai, jų sulaukiame iš Vokietijos, Norvegijos, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės ir kitų šalių.

Grąžiname džiaugsmą! Gyvenkite su aistra!

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika