I-V 9:00-19:00, VI 11:00-18:00

Epidūrinė steroidų injekcija

Tai procedūra, kurios metu į nugaros smegenų epidūrinį tarpą suleidžiamas priešuždegiminį poveikį turinčių steroidinių bei vietinių nuskausminamųjų mišinys.

Vaistų injekcija atliekama apatinės dalies nugaros skausmo gydymui, kuris gali pasireikšti dėl įvairiausių priežasčių – traumos, suspausto ar įjautrinto nervo epiduriniame tarpe, susiaurėjusio nervo kanalo, disko išvaržos.

Epidurinė steroidų injekcija yra vienas iš efektyvių nugaros apatinės dalies skausmo gydymo būdų. Procedūros metu, paciento būklė ir gyvybiniai rodikliai yra nuosekliai stebimi gydytojų, dažniausiai injekcijos atlikimas užtrunka iki 20 min, o pati procedūra trunka iki valandos. Sterodiniai vaistai pradeda veikti po procedūros praėjus 2–7 dienoms, po poveikis gali trukti nuo kelių savaičių iki mėnesių. Todėl, siekiant išlaikyti didžiausią gydymo efektyvumą, rekomenduojama atlikti pakartotines steroidų injekcijas.

Pirmojo vizito metu apsilankę „Primum Estetica“ klinikoje būsite išsamiai supažindinti su procedūros eiga, jos ypatumais ir subtilybėmis. Taip pat, atsakysime į visus Jums aktualius ir rūpimus klausimus, kad procedūra ir laikotarpis po jos praeitų kuo sklandžiau.

Kainos

Paslaugos kaina nuo €200*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    © 2023 Primum Estetica. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Duomenų apsauga.