Mažųjų lytinių lūpų plastika

Tikriausiai visos moterys sutiks, kad pasitenkinimas savo kūnu ir lytiniu gyvenimu turi įtakos viso gyvenimo kokybei. Kai kurios moterys jaučia diskomfortą dėl savo išorinių lytinių organų, pavyzdžiui, lytinių lūpų. Pastarosios atlieka svarbią seksualinio patrauklumo funkciją. Fiziologiškai, didžiosios lytinės lūpos beveik visiškai dengia mažąsias. Tačiau kartais pastarosios padidėja ir tuomet jų nepridengia didžiosios. Didelei daliai moterų ši būklė sukelia psichologinį bei fizinį diskomfortą: skauda lytinių santykių metu, trukdo sportuoti, važinėti dviračiu, nemalonu sėdėti ir t.t. Dažnai jos su niekuo apie tai nesikalba, nes nežino, kad galima padėti. Šias itin intymias problemas gali išspręsti šiuolaikinės medicinos priemonės ir profesionalūs gydytojai.

Lytinių lūpų plastika gali būti atliekama tiek asimetriškoms, tiek per didelėms ar po gimdymo traumos blogai sugijusioms lūpoms. Operaciją galima atlikti ir negimdžiusioms moterims.

Operacijos, kuri trunka 1–2 val., metu taikoma bendrinė arba regioninė nejautra. Po operacijos 4–6 savaites lytiniai santykiai negalimi. Mėnesį nerekomenduojama naudoti tamponų, maudytis vandens telkiniuose, baseine, vonioje. Dažnai tos pačios operacijos metu atliekama ir klitorio aplinkos audinių korekcija.

Specialistai

Kainos

Paslaugos kaina nuo €1700*
Operacinės žaizdos siūlų pašalinimas, žaizdos perrišimas €50*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.