Estetinė, funkcinė ir rekonstrukcinė ginekologija

Estetinė, funkcinė ir rekonstrukcinė ginekologija yra ginekologijos ir plastinės chirurgijos sritis, sprendžianti moterų anatomines ir funkcines lytinės sveikatos sutrikimų problemas ir koreguojanti pakitimus.

Dėl išankstinių nuostatų ir žinių trūkumo iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad estetinė, funkcinė ir rekonstrukcinė ginekologija yra skirta intymių vietų išvaizdai gerinti, o mediciniškai šios procedūros nėra būtinos, tačiau ši sritis yra itin glaudžiai susijusi su moters psichologija, savęs vertinimu, priėmimu ir gyvenimo kokybe.

Klinikoje „Primum Estetica“ estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos specialistai teikia pagalbą moterims, kurios susiduria su šiomis intymiomis problemomis:
– nemaloniais ir skausmingais lytiniais santykiais;
– makšties ir gimdos nusileidimu;
– makšties laisvumu;
– makšties sausumu;
– randais tarpvietėje;
– randais makštyje;
– per didelėmis ar per mažomis lytinėmis lūpomis;
– šlapimo nelaikymu ir t. t.

Jaunos moterys į estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos gydytojus dažnai kreipiasi dėl per didelių arba per mažų lytinių lūpų – jų išvaizdos ir asimetrijos. Vidutinio amžiaus moterys paprastai skundžiasi skausmu lytinių santykių metu, tarpvietės defektais ir randais, kurie atsirado po nėštumo ir gimdymo. Vyresnio amžiaus moteris kankina makšties sausumas, pasireiškia anatominiai pakitimai, pavyzdžiui, nusileidžia makšties sienelės.

Apie šiuos sveikatos sutrikimus moterys vengia kalbėtis ne tik su draugėmis, bet dažnai ir su gydytojais. Pažangi estetinė, funkcinė ir rekonstrukcinė ginekologija gali pasiūlyti daugelio moterų problemų sprendimus. Kartais jas išspręsti galima per pusvalandį.

Klinikos „Primum Estetica“ estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos specialistai minėtus intymius sveikatos sutrikimus pašalina:
– hialurono rūgšties injekcijomis;
– PRP (angl. platelet rich plasma) injekcijomis;
– lazerinėmis procedūromis;
– chirurginėmis procedūromis.

Dažnai estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos gydytojai išsprendžia ne tik moters estetines ar sveikatos, bet ir psichologines problemas. Po procedūrų moteris vėl jaučiasi patraukli, moteriška, jaunatviška ir geidžiama. Juk, pagerėjus moters savijautai ir gyvenimo kokybei, grįžta ir pasitikėjimas savimi, noras džiaugtis gyvenimu, rūpintis artimaisiais.

Klinikoje „Primum Estetica“ atliekamos estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos procedūros yra visiškai saugios, jas atlieka patyrę gydytojai akušeriai ginekologai, kurie domisi ir seka medicinos naujoves pasaulyje ir vieni pirmųjų diegia Lietuvoje.

Nors estetinė, funkcinė ir rekonstrukcinė ginekologija yra gana nauja medicinos sritis, skaičiuojanti vos antrą dešimtmetį, mokslinių publikacijų skaičius šia tema pastaraisiais metais sparčiai auga, o efektyvumu ir nauda neabejojama.

Daugelyje pasaulio šalių kuriasi estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos centrai, vyksta gydytojų kongresai, kuriuose diskutuojama apie naujų technologijų efektyvumą. Daugiausia šioje srityje pažengusios Jungtinės Amerikos Valstijos, šioje šalyje atliekama ir daugiausia estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos procedūrų. Tarp Europos šalių lyderė yra Italija.

Jei jaučiate bent vieną iš aukščiau išvardytų simptomų, susisiekite su mumis ir atvykite pasikonsultuoti su gydytoju akušeriu ginekologu, kuris specializuojasi estetinėje, funkcinėje ir rekonstrukcinėje ginekologijoje. Netylėkite ir neleiskite šioms intymioms problemoms progresuoti, pagerinkite savo savijautą ir vėl džiaukitės visaverčiu gyvenimu.

Konfidencialumą garantuojame.

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika