Intymios sveikatos reabilitacija ir estetika

Dubens dugno raumenys – raumenų grupė, kuri išsidėsčiusi nuo uodegikaulio iki gaktos ir prilaikanti dubens srityje esančius vidaus organus: žarnyną, gimdą, šlapimo pūslę ir kt. Norint, kad šie raumenys tinkamai funkcionuotų, reikia jais rūpintis, kaip ir bet kuriais kitais organizmo raumenimis.

Klinikos „Primum Estetica“ specializuotame Intymios sveikatos reabilitacijos ir estetikos centre teikiama pagalba vyrams, susiduriantiems su dubens organų (šlapimo ir lytinės sistemos) funkcijos problemomis, tokiomis kaip:

– erekcijos sutrikimai,
– nemalonūs lytiniai santykiai,
– diskomfortas ar skausmas sėdint,
– dubens dugno raumenų silpnumas ar hiperreaktyvumas,
– šlapimo / išmatų / dujų nelaikymas,
– hemorojus.

Šios problemos dažnai iš lėto progresuoja dėl nesubalansuoto gyvenimo būdo, antsvorio ar nutukimo, daugiau vartojant ar esant priklausomybei nuo alkoholio ar narkotikų, hormonų disbalanso, urologinių operacijų, esant prostatos funkcijos sutrikimams, po onkologinių ligų, taip pat dėl amžiaus.

Papildomai dubens dugno raumenų veiklą trikdo patiriamas didelis stresas, kuris sukelia skausmingus spazmus, įvairios juosmeninės dalies stuburo problemos, tokios kaip osteochondrozė, tarpslankstelinių diskų prolabacijos, protrūzijos, išvaržos ir kt.

To pasekmė – intymios sveikatos sutrikimai, nuo kurių kenčia vyrų gyvenimo kokybė, santykiai su partnere.

Efektyvus dubens dugno raumenų  disfunkcijos problemų sprendimas gali būti tik kompleksinių, individualiai parinktų priemonių taikymas, ir čia nepakanka vien gydytojo urologo pagalbos.

Intymios sveikatos reabilitacijos ir estetikos centre pagalbą vyrams teikia profesionali įvairių specialybių medikų komanda:

urologai,
proktologai,
dermatovenerologai,
plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai,
kineziterapeutai,
slaugytojai.

Šie specialistai užsiima dubens dugno raumenų disfunkcijos prevencija, minimaliai invazyviu gydymu ir sutrikusių funkcijų reabilitacija.

Vienas iš minėtos komandos narių tikslų – išmokyti pacientus treniruoti dubens dugno raumenis ir tokiu būdu užkirsti kelią šlapimo, išmatų nelaikymo, hemorojaus išsivystymui.

Sutrikusioms funkcijoms atstatyti centro specialistai taiko minimaliai invazyvius gydymo metodus:

– elektromagnetinę terapiją,
– hialurono injekcijas,
– PRP (angl. platelet rich plasma) injekcijas,
– organizmą tausojančias minimaliai invazyvias nedidelės apimties chirurgines operacijas.

Klinikos „Primum Estetica“ Intymios sveikatos reabilitacijos ir estetikos centras yra pirmasis tokio pobūdžio specializuotas centras Baltijos šalyse.

Idėja suburti įvairių medicinos sričių specialistus į dubens dugno raumenų disfunkcijos gydymo centrus nėra nauja. Kelerius pastaruosius metus tokius centrus tarptautinės gydytojų urologų ir proktologų draugijos pristato kaip maksimaliai patogius pacientui, susiduriančiam su aptartomis dubens dugno raumenų disfunkcijos problemomis ar norinčiam jų išvengti. Didžiausias šių centrų privalumas – pacientas yra toje pačioje sveikatos priežiūros įstaigoje, kur jam suteikiamos visos reikalingos gydymo, reabilitacijos ir tolesnio intymios sveikatos stiprinimo ar prevencijos paslaugos.

Jei jaučiate bent vieną iš aukščiau išvardytų simptomų, susisiekite su mumis ir atvykite pasikonsultuoti su gydytoju urologu. Neleiskite sveikatos sutrikimams progresuoti, pagerinkite savo savijautą ir vėl džiaukitės visaverčiu gyvenimu.

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika