I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Akušerio ginekologo konsultacija prieš gimdymą

Kūdikiui augant gimdoje, dažna moteris pastebi, kad keičiasi jos krūtys ir oda. Tuo pat metu vyksta ir plika akimi nematomi pokyčiai: keičiasi vidaus organų padėtis, stuburas, pėdos, raiščiai, raumenys. Taip organizmas ruošiasi gimdymui.

Pagimdžius prireikia bent 6–8 savaičių, kol per nėštumą ir gimdymą pakitę organai ir jų sistemos sugrįžta į jiems įprastą padėtį.

Ar reikalinga akušerio ginekologo konsultacija prieš gimdymą?

Neretai, net ir praėjus minėtam laikotarpiui, pagimdžiusi moteris jaučiasi ne taip pat, kaip iki nėštumo, dažna susiduria su intymiomis problemomis, apie kurias nedrįsta kalbėti ir ieškoti pagalbos. Visuomet rekomenduojame akušerio ginekologo konsultaciją prieš gimdymą, kurios metu ne tik aptarsime, kaip vystosi kūdikis, bet ir tuos pokyčius, kurie laukia Jūsų po gimdymo.

Beveik trečdaliui pirmą kartą gimdžiusių moterų pirmuosius metus po gimdymo kartais nepavyksta sulaikyti šlapimo kosėjant, keliant svorį. Dar daugiau jų skundžiasi skausmingais lytiniais santykiais, kai kurios pasakoja jaučiančios žemyn slenkantį darinį, spaudimą, sunkumą makštyje. Tai – dubens organų nusileidimo simptomai.

Pagalba susidūrus su intymiomis, itin dažnomis, tačiau neretai nutylimomis problemomis yra. Deja, ne visos moterys žino ir ne visos drįsta praverti specialistų kabinetų duris ir pasikalbėti apie nemalonius pojūčius, ramybės neduodančius klausimus. Patyrę gydytojai akušeriai ginekologai ne tik puikiai žino su kokiomis problemomis moterys susiduria prieš gimdymą ir po jo, bet ir padeda jas išspręsti, suteikia galimybę vėl mėgautis gyvenimu, nepatiriant fizinio ir psichologinio diskomforto.

Kaip ruoštis būsimam gimdymui

Akušerio ginekologo konsultacija prieš gimdymą padeda lengviau priimti po gimdymo vykstančius kūno pokyčius. Konsultacijos metu su būsima mama aptariami jos laukiantys iššūkiai ir tai, kaip ji galėtų sau padėti. Nors nėštumo metu visos mintys sukasi apie gimdymą ir būsimą kūdikį, reabilitacijai po gimdymo geriausia pradėti ruoštis būtent nėštumo metu. Juk po gimdymo gerai besijaučianti ir žinanti, kaip sau padėti, mama bus ir fiziškai, ir psichologiškai tvirtesnė, labiau pasitikės savimi. 

Klinika „Primum Estetica“ specializuojasi intymios sveikatos ir estetikos problemų sprendime, todėl kiekvienai būsimai mamai akušerio ginekologo konsultacija prieš gimdymą čia suteikia daug vertingų teorinių ir praktinių žinių. Su gydytoju akušeriu ginekologu:

 • aptarsite vykstančius ir dar laukiančius kūno pokyčius;
 • sužinosite, kaip pasiruošti gimdymui;
 • aptarsite dubens dugno raumenų svarbą, jų pokyčius nėštumo ir gimdymo metu;
 • išmoksite taisyklingai atlikti Kėgelio pratimus, kurie yra puiki prevencinė priemonė, siekiant išvengti problemų, susijusių su dubens organais;
 • išmoksite atlikti tarpvietės masažą;
 • aptarsite įvairias bėdas, apie kurias prieš gimdymą dažna moteris nesusimąsto, sužinosite, kaip jas spręsti;
 • gausite rekomendacijas, kaip sau padėti pirmomis savaitėmis po gimdymo.

Klinikos „Primum Estetica“ gydytojai akušeriai ginekologai specializuojasi ir Lietuvoje naujoje reabilitacijos po gimdymo srityje. Čia teikiama pagalba moterims, susiduriančioms su dubens organų (šlapimo ir lytinės sistemos) funkcijos problemomis, tokiomis kaip dubens dugno raumenų silpnumas ar hiperreaktyvumas, skausmingi lytiniai santykiai, šlapimo / išmatų / dujų nelaikymas, gimdos / makšties nusileidimas, makšties laisvumas, sausumas, hemorojus, randai tarpvietėje, makštyje.

Pagimdžiusioms mamoms rekomenduojame gydytojo akušerio konsultaciją ir ištyrimą dėl kūno pokyčių po gimdymo.

Kainos

Kaina €85*
Vaistų recepto išrašymas €15*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Specialistai

Susisiekite

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669