I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Didžiųjų lytinių lūpų plastika

Tikriausiai visos moterys sutiks, kad pasitenkinimas savo kūnu ir lytiniu gyvenimu turi įtakos viso gyvenimo kokybei. Kai kurios moterys jaučia diskomfortą dėl savo išorinių lytinių organų, pavyzdžiui, lytinių lūpų. Jos atlieka svarbią seksualinio patrauklumo, erotiškumo funkciją.

Fiziologiškai didžiosios lytinės lūpos beveik visiškai dengia mažąsias. Kartais po gimdymo, intensyvaus sporto ar netekus daug svorio sumažėja didžiųjų lytinių lūpų riebalinis audinys, tad lieka tik odos raukšlės. Jei moters netenkina didžiųjų lytinių lūpų estetinis vaizdas, problemą galima išspręsti suleidžiant hialurono užpildo arba atlikti chirurginį lytinių lūpų formos ir proporcijų patobulinimą.

Kas yra didžiųjų lytinių lūpų plastika?

Didžiųjų lytinių lūpų plastika yra operacija, kurios metu sumažinamas didžiųjų lytinių lūpų perteklius, o tai reiškia, kad atkuriama simetrija ir suformuojamos moteriai estetiškai patrauklesnės lytinės lūpos. Po operacijos nelieka rando išorėje, išsaugomas didžiųjų lytinių lūpų jautrumas, natūrali pigmentacija.

Kokiais atvejais atliekama didžiųjų lytinių lūpų plastika?

Didžiųjų lytinių lūpų plastika dažniausiai atliekama, kai po gimdymo, intensyvaus sporto ar netekus daug svorio sumažėja riebalinio audinio ir lieka tik odos raukšlės, kurias galima sumažinti chirurgine operacija.

Kokioms moterims gali būti atliekama didžiųjų lytinių lūpų plastika?

Ją galima atlikti tiek jaunoms, tiek vyresnėms moteris. Lytinių lūpų plastika gali būti atliekama ir negimdžiusioms moterims: operacija neturi įtakos pastojimui, po jos galima gimdyti natūraliais takais.

Kiek laiko trunka didžiųjų lytinių lūpų plastika?

Didžiųjų lytinių lūpų plastikos operacija trunka vidutiniškai 1–1,5 valandos.

Atliekant šią operaciją taikoma vietinė arba bendrinė nejautra, naudojami tirpūs siūlai. Dažnai tos pačios operacijos metu atliekama klitorio aplinkos audinių ir mažųjų lytinių lūpų korekcija.

Ar prieš didžiųjų lytinių lūpų plastikos operaciją reikia atlikti kokius nors tyrimus?

Prieš operaciją būtina akušerio ginekologo konsultacija, kurios metu gydytojas peržvelgia moters sveikatos istoriją, išsiaiškina priežastis, dėl kurių ji nori atlikti didžiųjų lytinių lūpų plastiką, kokie yra lūkesčiai, ar jie įgyvendinami, paaiškina, ko galima tikėtis po procedūros, aptaria ir parenka nuskausminimo būdą operacijos metu.

Laboratorinius kraujo tyrimus (BKT, kraujo krešėjimo rodikliai, kraujo grupė, Rh faktorius, K konc. kr.) reikia atlikti ambulatoriškai 7–10 d. prieš operaciją. Taip pat reikia užrašyti EKG.

Kaip jausiuosi po operacijos ir ką svarbu žinoti pooperaciniu periodu?

Apie 2 savaites po operacijos galite jausti diskomfortą lytinių lūpų srityje. Tai yra normalu. Norint, kad pooperacinis laikotarpis būtų sklandus, svarbu laikytis operaciją atlikusio gydytojo nurodymų. Taip pat svarbu:

  • 3–4 savaites neturėti lytinių santykių;
  • 3–4 savaites vengti fizinio krūvio;
  • 1 mėnesį nesimaudyti vonioje, baseine, upėje ar ežere;
  • 1 mėnesį nenaudoti tamponų.

Kada pastebėsiu pokyčius?

Pokyčiai pastebimi iškart, tačiau galutinis rezultatas bus matomas po operacijos praėjus 2–3 mėnesiams.

Konfidencialumą garantuojame.

Kainos

Kaina nuo €1700
Operacinės žaizdos siūlų pašalinimas, žaizdos perrišimas €50

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669