I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Didžiųjų lytinių lūpų putlinimas

Nemažai moterų jaučia diskomfortą dėl savo išorinių lytinių organų – mažųjų ar didžiųjų lytinių lūpų, tarpvietės, makšties – dydžio, patiria skausmą lytinio akto metu, skundžiasi blogesne lubrikacija.

Hialurono rūgšties užpildo injekcijos leidžia akivaizdžiai pagerinti išorinių lytinių organų estetinę ir vizualinę būklę, seksualinį jautrumą. Ši rūgštis yra gryna, visiškai rezorbuojasi ir natūraliai randama mūsų organizme. Suleista hialurono rūgštis susijungia su vandens molekulėmis ir taip tolygiai užpildo, koreguoja ir stangrina lytines lūpas.

Lytinės lūpos atlieka svarbią erotinę ir seksualinio patrauklumo funkciją, tačiau su laiku moters lytinės lūpos gali prarasti formą, dydį ir stangrumą. Su amžiumi hialurono rūgšties ir kolageno kiekis mažėja, tad, norint atstatyti prarastą kiekį, atliekamos hialurono rūgšties užpildo injekcijos.

Kiek laiko trunka procedūra?

Visa procedūra užtrunka iki 30 minučių.

Kada pamatysiu rezultatą?

Efektas matomas iš karto po procedūros.

Kiek laiko lytinės lūpos išlieka putlesnės?

Tai labai individualu, priklauso nuo organizmo savybių. Paprastai efektas išlieka apie 12–18 mėnesių. Vėliau procedūrą galima kartoti.

Ar yra kokių nors apribojimų po šios procedūros?

Savaitę po procedūros rekomenduojama vengti sporto, saunos ir baseino.

Kainos

Kaina nuo €250*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669