I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Genitalijų atjauninimas lazeriu

Jau ne vienerius metus gydytojai, pasitelkę lazerį, šalina apgamus ir pigmentines dėmes, sugrąžina regėjimą, operuoja išsiplėtusias kojų venas ir pan. Lazeriai pasitelkiami ir norint išspręsti intymios sveikatos problemas, kurių atsirado dėl amžiaus, gimdymo, sumažėjusio svorio ir t. t. Intymią sveikatą gerinančios procedūros CO2 lazeriu atliekamos, kai kankina makšties sausumas, perštėjimas, laisvumas, skausmas dėl gleivinės atrofijos, kai norima pagerinti makšties audinių stangrumą ir elastingumą, seksualinę sveikatą, atjauninti išorinius ir vidinius lytinius organus.

Po intymių zonų atjauninimo moterys daug labiau pasitiki savimi ir kur kas geriau jaučiasi.

Medicininis lazeris išskiria CO2 energiją, kuri veikia intymios zonos audinius ir ląstelės pradeda gaminti daugiau kolageno, kuris gerina intymios zonos odos struktūrą, didina drėgmės lygį.

Ar genitalijų atjauninimas lazeriu yra skausmingas?

Genitalijų atjauninimas lazeriu nėra skausminga procedūra, todėl nereikia jokio papildomo nuskausminimo. Procedūra neturi šalutinio poveikio ir po jos nereikia laiko atsigauti – išėjus iš klinikos iškart galima grįžti prie įprastos kasdienės veiklos.

Kokio amžiaus moterims taikomas genitalijų atjauninimas lazeriu?

Genitalijų atjauninimo lazeriu procedūra gali būti atliekama moterims nuo 25 iki 70 metų.

Kiek laiko trunka genitalijų atjauninimas lazeriu?

Genitalijų atjauninimas lazeriu paprastai trunka apie 10 minučių, po procedūros nereikia skirti laiko atsigauti, todėl vizitą galite susiplanuoti ir procedūrą atlikti per pietų pertrauką, o po jos grįžti ir toliau tęsti suplanuotus dienos darbus.

Genitalijų atjauninimo lazeriu procedūra suteikia makšties gleivinei tonuso ir elastingumo, o tai teigiamai veikia moterų lytinio gyvenimo kokybę ir intymius santykius.

Kiek genitalijų atjauninimo procedūrų reikia atlikti, norint pastebėti pokyčius?

Tai individualu, galima atlikti nuo 1 iki 4 procedūrų per metus, atsižvelgiant į poreikį ir jauseną. Tarp procedūrų reikalinga 1 mėnesio pertrauka. Lazerio pagalba inicijuojamas ilgalaikis audinių regeneracijos procesas, trunkantis daugelį savaičių, tačiau pirmoji stimuliacija įvyksta iškart, tad net po pirmos procedūros galima pastebėti reikšmingų pokyčių.

Ar prieš genitalijų atjauninimą lazeriu reikia atlikti kokius nors tyrimus?

Genitalijų atjauninimas lazeriu yra neinvazinė procedūra, tačiau prieš ją atliekant klinikos specialistai visuomet peržvelgia moters sveikatos istoriją ir išsiaiškina priežastis, dėl kurių ji nori atlikti šią procedūrą, kokie yra jos lūkesčiai, ar jie pagrįsti. Taip pat paaiškinama, ko galima tikėtis po procedūros.

Prieš atliekant procedūrą būtinas sveikatos patikrinimas, todėl reikia atlikti bendrą šlapimo tyrimą, gimdos kaklelio tepinėlio tyrimus, įsitikinti, ar moteris nesilaukia, kartais atliekamas ir ultragarso tyrimas.

Genitalijų atjauninimas lazeriu neatliekamas moterims, kurios:

 • laukiasi;
 • serga lytiniu būdu plintančiomis ar onkologinėmis, ginekologinėmis ar uždegiminėmis ligomis;
 • turi kraujotakos sutrikimų;
 • serga epilepsija.

Kokiu lazeriu atliekamas genitalijų atjauninimas?

Klinikoje „Primum Estetica“ specialistai visas procedūras atlieka su JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir daugiausia medicininių klinikinių tyrimų patvirtintais lazeriais.

Genitalijų atjauninimas atliekamas lazeriu „MonaLisa Touch“, kuris buvo sukurtas specialiai makšties gleivinei gydyti. Šis lazeris šiuo metu yra efektyviausias nechirurginis ir nefarmakologinis sprendimas. „MonaLisa Touch“ veiksmingumas įrodytas klinikiniais rezultatais ir išsamiais histologiniais tyrimais.

Kaip elgtis po procedūros?

Kadangi procedūra nėra skausminga ir jos metu netaikomas nuskausminimas, iš karto po jos galima imtis įprastos veiklos. Pirmąsias 1–3 dienas po procedūros gali būti jaučiamas nedidelis vietinis diskomfortas.

Keletas apribojimų, kurių svarbu laikytis moterims, kurioms buvo taikytas genitalijų atjauninimas lazeriu:

 • 3–4 dienas po procedūros neturėti lytinių santykių;
 • 1 mėnesį menstruacijų metu nenaudoti tamponų;
 • 10–14 dienų nesimaudyti vonioje, stengtis, kad karštas vanduo nepatektų ant gyjančios vietos, kol baigsis gijimas, neplaukioti baseine, ežere;
 • nedėvėti apspaudžiančių drabužių, mūvėti laisvas medvilnines kelnaites.

Po procedūros rekomenduojama susitarti su ją atlikusiu specialistu dėl kito vizito po mėnesio.

Konfidencialumą garantuojame. Konsultuoja ir procedūrą atlieka patyrusios gydytojos akušerės-ginekologės.

Kainos

Kaina nuo €350
Genitalijų atjauninimas + DOVANA PRP aplikacija €350 €620

Specialistai

Susisiekite

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669