I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Kaklo raukšlių užpildymas hialurono rūgšties užpildu

Ar žinote, kad dažnai kaklas, o ne veidas išduoda tikrąjį amžių? Šios kūno dalies oda yra plona, neturi didelio riebalų sluoksnio ir gana greitai praranda elastingumą, o kasdienės grožio rutinos, kuri būtų skirta kaklui, dažnas neturi. Reikia pripažinti, kad veido oda rūpinamasi gerokai atidžiau, kaklas ir dekoltė dažnai pamirštami, nors visos grožio procedūros, kurias atliekame veidui, turėtų būti taikomos ir kaklui bei dekoltė.

Dvi horizontalios raukšlės, susiformavusios kaklo srityje, dažnai vadinamos Veneros raukšlėmis. Dažnai jas pastebime ir jaunesnio amžiaus moterims, kurios dar neatšventė trisdešimtmečio. Tai ypač būdinga toms, kurių mamoms ar močiutėms šios raukšlės išryškėjo jauname amžiuje.

Priežastys, dėl kurių susiformuoja kaklo raukšlės:

 • netinkama ar nepakankama odos priežiūra;
 • netaisyklinga laikysena, kūprinimasis;
 • įprotis sėdėti nuleidus galvą (pavyzdžiui, žiūrint į telefoną ar planšetę);
 • hormonų disbalansas;
 • drėgmės trūkumas;
 • per didelis svoris;
 • genetika;
 • amžius.

Kosmetika ir rūpestinga priežiūra tikrai gali pagražinti kaklo odą, bet tai prevencinės priemonės. Kaklo raukšles sumažinti, o kartais ir visai panaikinti galima atlikus kaklo raukšlių užpildymą hialurono rūgštimi. Hialurono rūgštimi užpildomos Veneros raukšlės, oda tampa lygi ir sudrėkinta.

Kas yra hialurono rūgštis ir jos užpildai?

Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, esanti kiekvieno žmogaus organizme. Ji suteikia audiniams struktūrą, turi įtakos žmogaus organizmo biologinių sistemų optimaliam funkcionavimui.

Hialurono rūgšties užpildai yra sterilūs preparatai, jų sudėtyje yra stabilizuota hialurono rūgštis. Jie skirti injekcijoms į skirtingus odos sluoksnius, puikiai tinka kaklo raukšlėms. Naudojant hialurono rūgšties užpildus atliekama daug estetinių procedūrų. Jos yra greitos, nesudėtingos, efektyvios ir saugios. Šiuo metu nėra jokių kitų užpildų, kurie savo savybėmis ir privalumais prilygtų hialurono rūgšties užpildams.

Hialurono rūgšties injekcijos padeda:

 • sumažinti kaklo raukšlių matomumą;
 • suteikti odai drėgmės, skaistumo;
 • išlaikyti elastingumą;
 • formuoti ir (ar) atkurti veido kontūrus.

Hialurono rūgšties užpildų injekcijos yra vienas veiksmingiausių metodų, norint pastebimai sumažinti kaklo raukšles.

Kuo išskirtinis kaklo raukšlių užpildymas hialurono rūgšties užpildu klinikoje „Primum Estetica“?

Klinikoje „Primum Estetica“ prieš atliekant kaklo raukšlių užpildymą hialurono rūgšties užpildu, gydytojas individualiai įvertina veido srities ir raukšlių tipą, odos būklę, išklauso lūkesčius, aptaria rezultatą. Po to pasiūlo aukščiausios kokybės, geriausios koncentracijos hialurono rūgšties užpildų, kurie:

 • užpildo kaklo raukšles;
 • intensyviai drėkina kaklo odą;
 • išsaugo kaklo odos elastingumą;
 • panaikina audinių defektus.

Kaip atliekamas kaklo raukšlių užpildymas hialurono rūgšties užpildu?

Prieš procedūrą kaklas švelniai nuvalomas ir patepamas anestetiniu kremu, kad procedūros metu nejaustumėte skausmo. Nuskausminus itin plona adata į kaklą nedideliais kiekiais suleidžiama hialurono rūgšties užpildo. Kiek dūrių bus atlikta, sprendžia gydytojas, įvertinęs paciento odos būklę, lūkesčius.

Prieš procedūrą perspėkite gydytoją, jeigu esate alergiškas (-a) lidokainui ar kitoms nuskausminti skirtoms veikliosioms medžiagoms.

Kiek laiko trunka kaklo raukšlių užpildymas hialurono rūgšties užpildu?

Procedūra, kurios metu atliekamas kaklo raukšlių užpildymas hialurono rūgšties užpildu, klinikoje „Primum Estetica“ trunka 30–45 minutes. Ji atliekama procedūriniame kabinete.

Jei noriu, kad man būtų atliktas kaklo raukšlių užpildymas hialurono rūgšties užpildu, ar reikia procedūrai specialiai pasiruošti?

Specialus pasiruošimas nereikalingas, tačiau jei ant jūsų kaklo yra papilomų, keratomų, karpų ar kitų gerybinių odos darinių, kurie auga ir kliūva, juos rekomenduojama pašalinti ir tik tuomet atlikti Veneros raukšlių užpildymą hialurono rūgšties užpildu.

Nuo kaklo pašalinus gerybinius darinius, jis atsigaus, bus vizualiai patrauklesnis.

Jei man bus atliktas kaklo raukšlių užpildymas hialurono rūgšties užpildu, kokia bus reikalinga priežiūra po procedūros?

Po atliktos procedūros injekcijos vietas ir kaklo odą galima tepti gijimą skatinančiu kremu, kurį individualiai rekomenduos procedūrą atlikęs gydytojas.

Po procedūros paprastai rekomenduojama:

 • 24 valandas vengti pirties;
 • 24 valandas vengti kontakto su vandeniu;
 • 24 valandas vengti kosmetologinių ir masažo procedūrų;
 • 24 valandas nenaudoti įprastų kosmetikos ir makiažo priemonių;
 • 2 savaites vengti tiesioginių ultravioletinių spindulių, visuomet tepti veidą apsauginiu kremu su SPF 30+ ir daugiau;
 • reguliariai ir tinkamai prižiūrėti kaklo odą.

Kaklo raukšlių užpildymas hialurono rūgšties užpildu paprastai gerai toleruojamas pacientų, todėl po šios procedūros iškart galima grįžti prie įprastos kasdienės veiklos.

Kiek laiko matomas poveikis, atlikus kaklo raukšlių užpildymą hialurono rūgšties užpildu?

Efektas matomas iškart po procedūros, o galutinis rezultatas – po 2 savaičių. Kiek laiko bus matomas efektas, priklauso nuo amžiaus, gyvenimo būdo, odos tipo ir kt. Paprastai rezultatas išlieka apie 8–12 mėnesių. Per tiek laiko organizmas natūraliai suskaido hialurono rūgštį.

Norint, kad rezultatas džiugintų, o kaklo raukšlės būtų mažiau matomos, rekomenduojama rūpestinga ir tinkama kaklo odos priežiūra, dėl kurios galima pasikonsultuoti su procedūrą atliekančiu gydytoju. Vėliau procedūrą rekomenduojama kartoti. Jei nuspręsite nebekartoti, kaklas įgaus buvusią išvaizdą.

Kaklo raukšlių užpildymą hialurono rūgšties užpildu klinikoje „Primum Estetica“ atlieka patyrusi gydytoja dermatovenerologė Agnė Bartkevičiūtė.

Konfidencialumą, kuris yra viena svarbiausių mūsų kuriamų pasitikėjimo santykių tarp paciento ir klinikos specialisto sudedamųjų dalių, garantuojame.

Kainos

Kaina nuo €240

Specialistai

Susisiekite

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669