I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Krūtų ligų specialistės konsultacija su echoskopija

Nors diagnostikos metodai ir gydymo būdai sparčiai tobulėja, Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, krūties vėžys išlieka viena dažniausių moterų ligų. Laiku pastebėti nerimą keliantys dariniai gydytojams onkologams labai palengvina ankstyvą diagnostiką ir turi didžiulę reikšmę sėkmingam gydymui. Daugiau kaip 95 proc. moterų, nustačius pirmos stadijos vėžį, yra visiškai išgydomos.

Klinikoje dirbanti krūtų ligų specialistė konsultuoja ir diagnozuoja įvairias gerybinio ir piktybinio pobūdžio ligas, esant poreikiui skiria gydymą. Moterims, kurios neturi jokių skundų, rekomenduojama kas 1–2 metus profilaktiškai apsilankyti pas krūtų ligų specialistą. Jeigu šeimoje yra moterų, sirgusių ar sergančių krūties vėžiu, profilaktiškai rekomenduojama krūtų ligų specialistės konsultacija ir gydytojo onkogenetiko konsultacija. Konsultacijos metu atliekama krūtų patikra echoskopu.

Kainos

Kaina €130

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669