I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Makšties atjauninimas

Amžius ir pogimdyminiai pokyčiai turi įtakos tam, kad laikui bėgant moters makštis praranda stangrumą ir formą. Į intymias zonas suleidus injekcijas (hialurono rūgšties užpildo arba trombocitais praturtintos plazmos (PRP)) galima pakeisti situaciją: šiai zonai suteikti natūralios apimties ir stangrumo, atkurti prarastą elastingumą. Dėl to pagerėja moters savijauta ir seksualiniai potyriai.

Kokiomis injekcijomis galima atjauninti makštį?

Makščiai atjauninti naudojamas hialurono rūgšties užpildas arba trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijos. Kurį būdą pasirinkti, patars klinikos specialistai konsultacijos metu, apžiūrėję ir įvertinę moters genitalijų anatomiją.

Hialurono rūgštis natūraliai randama mūsų organizme, tačiau su amžiumi jos kiekis mažėja. Norint atstatyti prarastą kiekį, siūlomos hialurono rūgšties injekcijos.

Jei bus nuspręsta naudoti trombocitais praturtintą plazmą (PRP), ji bus išgaunama iš pačios moters veninio kraujo. Iš rankos venos bus paimama kraujo, o tada mėgintuvėlis su juo dedamas į centrifugą, kur pagal specialią programą paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Vėliau ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas.

Kas vyksta, kai į intymias zonas suleidžiama trombocitais praturtintos plazmos arba hialurono rūgšties?

Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka, skatinamas sveiko audinio augimas.

Į intymias zonas suleidžiama hialurono rūgštis susijungia su vandens molekulėmis ir pakoreguoja makšties asimetriją, suteikia elastingumo, stangrumo ir užpildo jas. Efektas pastebimas iškart po procedūros, tačiau galutinis rezultatas matomas maždaug po savaitės.

Kam tinka makšties atjauninimas?

Makšties atjauninimas tinka visoms moterims, kurios nori atjauninti, susiaurinti makštį, tarpvietę, kenčia dėl makšties sausumo ar šlapimo nelaikymo. Taip pat moterims, kurios nori pagerinti intymaus gyvenimo kokybę.

Ar makšties atjauninimas yra skausminga procedūra?

Makšties atjauninimas nėra skausminga procedūra. Prieš injekciją intymios zonos nuskausminamos specialiais anestetikais.

Kiek laiko trunka makšties atjauninimas?

Makšties atjauninimas trunka apie 30 minučių, klinikoje tikrai neužtruksite.

Kiek laiko po procedūros išlieka efektas?

Procedūros efektas yra labai individualus, priklauso nuo moters organizmo savybių. Paprastai efektas išlieka apie 12 mėnesių. Vėliau procedūrą galima kartoti, saugu ją atlikti derinant su lazerio procedūromis.

Jei makšties atjauninimas atliekamas trombocitais praturtinta plazma ar hialurono rūgšties injekcijomis, kaip jausiuosi po procedūros?

Iš karto po procedūros galima imtis įprastos veiklos, tačiau rekomenduojama:

  • 2–3 dienas susilaikyti nuo lytinių santykių;
  • savaitę vengti sporto, pirties, karštos vonios, baseino ir soliariumo.

Ar makšties atjauninimas yra saugi procedūra?

Makšties atjauninimas yra saugi ir neskausminga procedūra, jei ją atlieka patyręs gydytojas.

Konfidencialumą garantuojame.

Kainos

Kaina nuo €200

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669