I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Makšties siaurinimas hialurono rūgšties užpildo injekcijomis

Dažna moteris po gimdymo ar sulaukusi vyresnio amžiaus pripažįsta, kad dabar geriausias jos laikas: atsirado daugiau pasitikėjimo savimi, noro mėgautis gyvenimu, be to, ji geriau pažįsta savo kūną ir žino, ko nori. Tačiau tuo pačiu moterys pastebi, kad dėl amžiaus ar buvusių gimdymų atsiradus kūno pokyčiams sumažėjo pasitenkinimas intymiu gyvenimu – sueitis vis dažniau būna nemaloni, nepavyksta pajusti orgazmo. Lytiniu gyvenimu dažnai nepatenkintas būna ir partneris.

Amžius ir pogimdyminiai pokyčiai turi įtakos tam, kad laikui bėgant moters makštis praranda formą ir stangrumą – atsiranda jos laisvumas. Atrodo, kad makštis tapo „per plati“. Dažnai ši problema būna lytinių santykių metu patiriamo nepasitenkinimo priežastis, o taip pat kelia fizinį ir psichologinį diskomfortą.

Makšties siaurinimas yra viena populiariausių procedūrų tarp moterų. Jos metu naudojamas hialurono rūgšties užpildas. Kokį kiekį užpildo pasirinkti ir kur jį suleisti, patars klinikos specialistai pirmos konsultacijos metu, apžiūrėję ir įvertinę moters genitalijų anatomiją.

Hialurono rūgštis natūraliai randama mūsų organizme, tačiau su amžiumi jos kiekis mažėja. Norint atstatyti prarastą kiekį, siūlomos hialurono rūgšties injekcijos.

Dėl kokių priežasčių pasikeičia moters makštis ir gali būti atliekamas makšties siaurinimas hialurono rūgšties užpildo injekcijomis?

Dažniausios priežastys, dėl kurių pasikeičia moters makštis:

 • nėštumai;
 • gimdymas natūraliais takais, gimdymo užbaigimas replių ar vakuuminio ekstraktoriaus pagalba;
 • stambus vaisius;
 • su amžiumi atsiradęs moteriškų hormonų trūkumas;
 • tarpvietės raumenų nusilpimas;
 • įvairios traumos ar ligos.

Šiuo metu dėl šiuolaikinės medicinos taikomų metodų ir gydytojų ginekologų sukauptos patirties šias intymias problemas galima išspręsti be chirurginės intervencijos, atliekant makšties siaurinimą hialurono rūgšties užpildo injekcijomis.

Kam tinka makšties siaurinimas hialurono rūgšties užpildo injekcijomis?

Makšties siaurinimas tinka visoms moterims, kurios kenčia dėl makšties laisvumo, oro patekimo į makštį lytinių santykių metu, prarasto stangrumo, pojūčio, kad makštis yra per plati, kurių netenkina intymus gyvenimas.

Kada atliekamas makšties siaurinimas hialurono rūgšties užpildo injekcijomis?

Makšties siaurinimas atliekama atsiradus makšties laisvumui, oro patekimui, kuris sukelia nemalonius garsus lytinių santykių metu.

Ar makšties siaurinimas injekcijomis yra skausminga procedūra?

Makšties siaurinimas hialurono rūgšties užpildo injekcijomis atliekamas taikant vietinę infiltracinę nejautrą, kuomet į injekuojamus audinius suleidžiama anestetiko.

Kiek laiko trunka makšties siaurinimas hialurono rūgšties užpildo injekcijomis?

Makšties siaurinimas hialurono rūgšties užpildo injekcijomis trunka apie 30 minučių.

Kada pastebėsiu pokyčius ir kiek laiko trunka efektas?

Pokyčiai pastebimi iškart po procedūros, tačiau galutinis rezultatas bus matomas maždaug po savaitės.

Procedūros efektas yra labai individualus, priklauso nuo organizmo savybių. Paprastai jis išlieka apie 12–18 mėnesių. Po to vėl galima atlikti makšties siaurinimą injekcijomis. Saugu šią injekcinę procedūrą derinti su lazerio procedūromis.

Kaip jausiuosi po makšties siaurinimo hialurono rūgšties užpildo injekcijomis procedūros, kokių apribojimų reikės laikytis?

Kadangi procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą, iš karto po jos galima imtis įprastos veiklos, tačiau po procedūros rekomenduojama:

 • 2–3 dienas susilaikyti nuo lytinių santykių;
 • savaitę vengti sporto, pirties, karštos vonios, baseino ir soliarumo.

Ar makšties siaurinimas hialurono rūgšties užpildo injekcijomis yra saugi procedūra?

Makšties siaurinimas yra saugi procedūra, kai ją atlieka patyręs gydytojas.

Konfidencialumą garantuojame.

Kainos

Kaina nuo €250

Specialistai

Susisiekite

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669