I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

„Secret RF“ frakcinis mikroadatinis odos atjauninimas

„Secret RF“ frakcinis mikroadatinis odos atjauninimas – šiuo metu labai populiari estetinė minimaliai invazinė jauninamoji procedūra. Ji mėgstama ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, nes iš karto matomas akivaizdus rezultatas, kuris išlieka ilgą laiką.

Tai aparatinė procedūra, kuri kartais gali būti puiki plastinės chirurgijos alternatyva. Jau po pirmos procedūros sumažėja smulkios raukšlelės ir pigmentacija, išsilygina odos spalva, ji tampa gražesnė, stangresnė, atrodo sveikai.

Aparatas „Secret RF“, kuriuo atliekamos procedūros, – tai unikali sistema, kurią sudaro naujausios kartos radiodažnio technologija ir auksinės mikroadatėlės.

„Secret RF“ procedūromis galima atjauninti veido odą, kaklą, dekoltė, plaštakas. Taip pat procedūros gali pagelbėti jaunesniems žmonėms, turintiems randelių po aknės, bei tiems, kurie nori sumažinti randus, strijas šlaunų ar pilvo srityse.

„Secret RF“ frakcinio mikroadatinio odos atjauninimo procedūrų privalumai:

 • tinka visų tipų odai;
 • efektyviai patempia odą, formuoja kontūrą;
 • mažina raukšles, ypač aplink akis, burną ir ant skruostų, sutraukia poras;
 • didina odos tonusą, stangrumą ir elastingumą;
 • mažina randelius;
 • gerina odos tekstūrą;
 • procedūra tinka įvairioms kūno zonoms: veidui, kaklui, dekoltė, plaštakoms;
 • gydo hiperhidrozę;
 • po procedūros oda greitai atsistato.
„Secret RF“ sistema
„Secret RF“ sistema

Kam tinka „Secret RF“ procedūra?

Procedūra „Secret RF“ – puiki priemonė prieš odos senėjimą, puikiai ją stangrina ir pagražina. Taip pat tinka jaunesniems žmonėms, kurie turi randelių po aknės, odos netolygumų. Procedūrą „Secret RF“ galima atlikti nuo 25 metų.

Kaip „Secret RF“ įrenginys veikia odą?

Sistema „Secret RF“ – tai dvejopo poveikio mechanizmas, kurį sudaro kontroliuojami mikrodūriai ir radijo dažnis. Veikdami kartu jie gerina natūralų odos atsinaujinimą. Aparatas veikia trijuose skirtinguose odos sluoksniuose. Reikiamas energijos kiekis gali būti nukreipiamas tiek į vieną pasirinktą odos sluoksnį, tiek į visus tris vienu metu.

Procedūros metu norimoje kūno vietoje prie odos priglaudžiama „Secret RF“ aparato galvutė ir auksinės adatėlės įsiskverbia į iš anksto užprogramuotą gylį. Tai gali būti tikroji oda ir po ja esantis poodis, kur vyksta svarbiausi odos atsinaujinimo procesai. Per adatėles skleidžiamos radijo bangos, kurios šildo giliuosius odos sluoksnius, taip stimuliuodamos odos regeneraciją – elastino, kolageno sintezę, naujų ląstelių gamybą.

Oda palaipsniui natūraliai atsinaujina, tampa lygesnė, elastingesnė, pastebimai sumažėja ar visai išnyksta raukšlės. Mikropažeidimai, kuriuos odoje palieka adatėlės, taip pat sužadina stiprius atsinaujinimo procesus.

Procedūra „Secret RF“ labai gerai vertinama už jos natūralumą, nes oda atsinaujina jos pačios ir organizmo turimais resursais.

Esant poreikiui ir norint gauti didesnį efektą, „Secret RF“ procedūrų metu gali būti naudojami ir specialūs preparatai, kurie papildomai įvedami į odą. „Primum Estetica“ klinikos specialistai šią procedūrą rekomenduoja kombinuoti su trombocitais praturtinta plazma (PRP).

Ar „Secret RF“ frakcinio mikroadatinio odos atjauninimo procedūra skausminga?

Procedūra įprastai nėra skausminga*, jos metu jaučiamas lengvas dilgčiojimas, nestiprus segmentinis spaudimas, šilumos bangos veikiamoje vietoje. Kad procedūra nesukeltų nemalonių pojūčių, pacientui užtepama kremo-anestetiko – vietinės nuskausminamosios priemonės.

Po procedūros veidas gali būti paraudęs ar paburkęs. Ypatingos priežiūros nereikia, oda patepama kremu, 24 val. negalima naudoti makiažo priemonių. Dažniausiai raudonis praeina jau tą pačią dieną, o patinimas – per 12 val., tad jau kitą dieną galima sugrįžti prie įprastos veiklos.

Kokia procedūros „Secret RF“ trukmė?

Frakcinio mikroadatinio odos atjauninimo procedūra „Secret RF“ trunka apie 1 val. 30 min. Prieš procedūrą ant reikiamos vietos užtepamа kremо-anestetikо ir laukiama apie 30 min., kol jis visiškai suveiks.

Kiek „Secret RF“ frakcinio mikroadatinio odos atjauninimo procedūrų reikia geram rezultatui pasiekti?

Procedūrų skaičius ir jų dažnis labai priklauso nuo paciento odos būklės. Geram rezultatui pasiekti rekomenduojamos 3–4 procedūros, atliekamos su 4–6 savaičių intervalu tarp kiekvienos procedūros. Jau po pirmosios procedūros matyti odos atjaunėjimas – pamažėjusios raukšlės, susitraukusios poros, palygėjusi ir pastangrėjusi oda, o procedūros paskatinti giluminiai procesai, užbaigus kursą, odoje vyksta dar 2–3 mėnesius. Rezultatai taip pat priklauso nuo kiekvieno žmogaus organizmo ypatybių.

Jau po pirmosios „Secret RF“ procedūros matomas rezultatas

Norint išlaikyti pasiektus rezultatus, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą kas 12–18 mėnesių.

Po „Secret RF“ procedūros nereikia saugotis saulės ultravioletinių spindulių, todėl ją galima atlikti visus metus.

*Skausmo pojūtis labai priklauso nuo individualių organizmo savybių.

Kainos

Kaina nuo €30
„Secret RF“ veidas, kaklas, dekoltė + PRP aplikacija veidui €450 €910
„Secret RF“ veidas, kaklas, dekoltė, plaštakos €490 €1020
„Secret RF“ veidas €299
„Secret RF“ veidas + PRP aplikacija €299 €469
„Secret RF“ kaklas, dekoltė €365 €478
„Secret RF“ kaklas, dekoltė + PRP aplikacija €299 €648
„Secret RF“ veidas, kaklas €380 €500
„Secret RF“ veidas, plaštakos €365
„Secret RF“ veidas, kaklas, dekoltė €400 €740
„Secret RF“ veidas, kaklas + PRP aplikacija €430
„Secret RF“ kaklas €239
„Secret RF“ dekoltė €239
„Secret RF“ plaštakos €239
„Secret RF“ paakiai €160
„Secret RF“ prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas (1 procedūra) €220
„Secret RF“ prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas (2 procedūros) €350
„Secret RF“ strijų šalinimas €230
„Secret RF“ rando šalinimas nuo €30
„Secret RF“ randų, aknės randų šalinimas nuo €30
PRP plazmoliftingo aplikacija €170
2-jų „Secret RF“ procedūrų kursas (veidas), kaina apmokant iš karto už kursą €479 €580

Specialistai

Susisiekite

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669