I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

„O-Shot“ – orgazmo stiprinimo procedūra

„O-Shot“ injekcijos paskirtis – sustiprinti lytinį susijaudinimą ir atjauninti makšties, klitorio bei šalia esančius audinius. Po procedūros padidėja intymios vietos drėgnumas, pagreitėja susijaudinimas, patiriami stipresni ir dažnesni orgazmai. Daugeliui moterų ne tik sustiprėja seksualiniai pojūčiai, bet ir išnyksta stresinis šlapimo nelaikymas.

Kaip vyksta „O-Shot“ procedūra?

„O-Shot“ procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP), kuri išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Iš rankos venos paimama kraujo, tada mėgintuvėlis su juo dedamas į centrifugą, kur pagal specialią programą paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Vėliau ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas.

Trombocitais praturtintos plazmos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka ir skatinamas sveiko audinio augimas.

Ar „O-Shot“ injekcija skausminga?

„O-Shot“ injekcija neskausminga, nes procedūros vieta nuskausminama specialiu kremu. Dauguma moterų injekcijos metu jaučia lengvą gnybtelėjimą ar šilumą.

Kiek laiko trunka „O-Shot“ procedūra?

Su nuskausminimu „O-Shot“ procedūra trunka apie 30 minučių.

Ar po „O-Shot“ procedūros gali kilti komplikacijų?

Kai kurioms moterims po „O-Shot“ procedūros kurį laiką intymi vieta būna jautresnė, galimas paraudimas ir patinimas, tačiau visi šie pojūčiai dingsta per parą. Po „O-Shot“ procedūros iškart galėsite gyventi įprastą gyvenimą, tačiau keletą dienų rekomenduojama susilaikyti nuo lytinių santykių ir nenaudoti tamponų į makštį.

Po kiek laiko pajuntamas „O-Shot“ poveikis?

Lytinis potraukis ir malonumas gali padidėti iškart, tačiau audinio regeneracija užtrunka iki 2 mėnesių.

Ar gali prireikti daugiau „O-Shot“ procedūrų?

Priklauso nuo norų, geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, tačiau tarp procedūrų paprastai rekomenduojama 6–8 savaičių pertrauka.

Kiek laiko truks „O-Shot“ procedūros efektas?

Procedūros „O-Shot“ efekto trukmė priklauso nuo individualių organizmo savybių, tačiau dažniausiai ji išlieka nuo pusmečio iki metų.

Informaciją apie vyrams skirtą erekciją gerinančią PRP procedūrą „P-Shot“ rasite ČIA

Užtikriname konfidencialumą, nes konfidencialumas – tai viena svarbiausių mūsų kuriamų pasitikėjimo santykių tarp paciento ir klinikos specialisto sudedamųjų dalių.

Kainos

Kaina €149* €249

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669