I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas botulino toksino injekcijomis

Prakaitavimas yra natūralus žmogaus organizmo procesas, kuris reguliuoja odos temperatūrą, tačiau kartais tiek vyrai, tiek moterys susiduria su pertekliniu prakaitavimu – hiperhidroze.

Slėpti nuo prakaitavimo sudrėkusias pažastis ar rankas bent kartą turbūt teko daugeliui. Jei tai nutinka retai, labai karštą dieną, nerimauti neverta. Tačiau jei gausus prakaitavimas yra nuolatinis palydovas, kyla daug nepatogumų: nuolatos galvojama, ar nesklinda nemalonus prakaito kvapas, gal reiktų pasikeisti drabužius. Tikėtina, kad ilgainiui šis nerimas atsiliepia ir gyvenimo kokybei, pradedama vengti socialinio gyvenimo.

Kaip sprendžiama per didelio prakaitavimo problema?

Hiperhidrozė yra neišgydoma, todėl žmonės ieško įvairiausių kovos su ja būdų. Pavyzdžiui, naudoja antiperspirantus pažastims, tačiau efektas dažnai būna trumpalaikis.

Kartais pacientai, kenčiantys nuo gausaus prakaitavimo pažastyse, pasiryžta riebalų nusiurbimui ir prakaito liaukų pašalinimui šioje kūno srityje.

Tačiau šiandien atsisveikinti su gausiu prakaitavimu ilgam galima be chirurginės intervencijos. Kovai su hiperhirdroze gydytojai pasitelkia botulino toksino injekcijas.

Ar tai saugus kovos su prakaitavimu būdas?

Klinikoje „Primum Estetica“ į prakaitavimo paveiktas sritis injekcijas suleidžia profesionalus ir kompetentingas gydytojas, todėl tai yra saugus ir efektyvus prakaitavimo gydymo būdas.

Kaip veikia botulino toksino injekcija?

Šis preparatas, patekęs į organizmą, blokuoja tam tikrus receptorius, todėl nervinio impulso perdavimas iš nervo į raumenį yra užslopinamas, todėl nebesusitraukia prakaito liauka ir daug mažiau prakaituojama.

Prakaitavimo (hiperhidrozės) korekcija botulino toksino injekcijomis
Prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas botulino toksino injekcijomis

Ar procedūra skausminga?

Ne, prieš injekciją yra užtepama nuskausminamojo kremo.

Ar po injekcijos organizmas sugebės pašalinti pavojingas medžiagas, ar jos nesikaups organizme?

Mažinant prakaitavimą botulino injekcijomis, kenksmingos medžiagos nėra sulaikomos – tai reiškia, kad organizmas jas sėkmingai pašalina.

Kiek laiko trunka procedūra?

Nuo 10 iki 15 minučių.

Kada pajausiu rezultatą?

Rezultatas jaučiamas praėjus 2 savaitėms po procedūros.

Kuriam laikui galėsiu pamiršti hiperhidrozę?

Po botulino toksino injekcijos padidėjusio prakaitavimo problemą pamiršite 6–12 mėnesių.

Kas gali atlikti šią procedūrą?

Botulino toksino injekcijas turi suleisti gydytojas.

Kainos

Kaina nuo €269* €299
Prakaitavimo (hiperhidrozės) korekcija botulino toksino injekcijomis (esant stipriai išreikštam prakaitavimui, kaina gali kisti) €269 €299

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669