I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

PRP terapija su hialuronu makšties gleivinės sausumo gydymui

Makšties gleivinės išsausėjimas (atrofija) išsivysto perimenopauzės ir menopauzės laikotarpiu dėl hormonų pokyčių moters organizme. Jų pasekoje išplonėja makšties gleivinė, ji tampa sausa ir trapi, neatspari mechaniniam poveikiui, infekcijai. Dauguma moterų pradeda jausti sausumo, niežėjimo, dirginimo jausmą makštyje, lytiniai santykiai tampa skausmingi ar net negalimi. Dažnai moteriai tai sukelia didelį diskomfortą ir labai apsunkina seksualinį gyvenimą, suprastėja gyvenimo kokybę. Intymių zonų PRP (angl. Platelet Rich Plasma) procedūra neskausmingai ir efektyviai leidžia pašalinti problemas, kurios prastina moterų gyvenimo kokybę. Po kelių procedūrų makštis vėl atgauna drėgnumą ir putlumą, o moterys vėl jaučiasi atgavusios seksualinį jautrumą, mėgaujasi santykiais.

PRP procedūros metu naudojama trombocitais praturtinta plazma. Ji išgaunama iš paciento kraujo. Į specialiai tam skirtą vienkartinį mėgintuvėlį iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas. Mūsų kraujyje esantys trombocitai dalyvauja natūraliame kraujo krešėjimo procese, o trombocitų sudėtyje esantys augimo faktoriai, patekę į odą bei gleivinę, stimuliuoja odos ląsteles, aktyvuoja odos regeneracinius, atstatomuosius procesus, odos kamienines ląsteles, skatina kolageno bei elastino gamybą.

Kainos

Kaina nuo €375

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669