I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

PRP terapija su hialuronu sklerozuojančios kerpligės gydymui

Sklerozuojanti kerpligė – tai odą ir gleivines pažeidžianti liga, pasireiškianti moters lytinių organų pažeidimu. Šios ligos etiologinis mechanizmas nėra iki galo aiškus. Spėjama, kad ligos atsiradimas siejasi su organizme vykstančiais hormoniniais imuniteto pokyčiais, traumomis arba genetiniu fonu. Sklerozuojanti kerpligė gali paveikti ir jaunas, bręstančias merginas, ir vyresnio amžiaus moteris.

Ši liga kliniškai pasireiškia itin stipriu niežuliu mažųjų lytinių lūpų / išangės srityje. Dažniausiai niežulys kamuoja naktį. Lytiniai santykiai tampa skausmingi, laikui bėgant moteris jų vengia. Mažosios lytinės lūpos tampa plonos, pakinta jų spalva iš rusvos į baltą, gleivinė gali įtrūkti, kraujuoti. Lytinis plyšys susiaurėja, vėliau mažosios ir didžiosios lytinės lūpos gali pilnai suaugti.

Ilgą laiką moterims, kenčiančioms nuo sklerozuojančios kerpligės gydymas buvo ribotas: skiriami hormoniniai tepalai suteikia tik laikiną efektą, kuris palaipsniui išnyksta. Kitas būdas – chirurginis gydymas, tačiau jis yra sudėtingas, intervencinis ir ne visada veiksmingas.

Šiai dienai vienas inovatyviausių sklerozuojančios kerpligės gydymo metodų – PRP terapija. Tai saugi ir veiksminga procedūra, kurios metu imamas moters kraujas, specialioje sistemoje centrifuguojamas ir tokiu būdu išgaunama trombocitais praturtinta plazma, kuri vėliau sumaišoma su hialurono rūgštimi. Šis mišinys suleidžiamas į problemines vietas. Po gydymo, regenuoja oda ir pogleivis. Lytinės lūpos bei makštis vėl tampa elastingomis, todėl moteris nebejaučia diskomforto ir gali mėgautis pilnaverčiu gyvenimu.

Kainos

Kaina nuo €375

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669