I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

PRP terapija su hialuronu šlapimo nelaikymo gydymui

Fizinio krūvio metu kosint ar čiaudint pasireiškia didesnis ar mažesnis skysčių pratekėjimas iš šlaplės. Ne vietoje ir ne laiku išsiskyręs šlapimas sukelia fizinį ir psichologinį diskomfortą. Šlapimo nelaikymą galima išgydyti hialurono rūgšties užpildo ar PRP (angl. Platelet Rich Plasma) injekcijų procedūrų metu. Jau po pirmos procedūros geriau kontroliuojamas šlapimo sulaikymas. Injekciniai preparatai suleidžiami į audinius atsakingus už šlaplės kanalo funkcijas. Dėl neskausmingų procedūrų greitai ir efektyviai atsikratoma kartais ilgą laiką kamavusių nemalonių pojūčių.

Injekcijos pagerina raumenų kraujotaką, stiprina, tonizuoja šlaplės raumenis, atjaunina ir regeneruoja aplinkinį audinį.
PRP procedūros metu naudojama trombocitais praturtinta plazma. Ji išgaunama iš paciento kraujo. Į specialiai tam skirtą vienkartinį mėgintuvėlį iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas. Mūsų kraujyje esantys trombocitai dalyvauja natūraliame kraujo krešėjimo procese, o trombocitų sudėtyje esantys augimo faktoriai, patekę į odą bei gleivinę, stimuliuoja odos ląsteles, aktyvuoja odos regeneracinius, atstatomuosius procesus, odos kamienines ląsteles, skatina kolageno bei elastino gamybą.

Kainos

Kaina nuo €375

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669