I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

PRP terapija su hialuronu vulvos, makšties prieangio, makšties, tarpvietės atrofijos gydymui

Ši procedūra skirta norinčioms pagerinti savo lytinio gyvenimo kokybę, padidinti intymių zonų jautrumą. Tai vienas iš nedaugelio, pasaulio mokslininkų patvirtintų būdų, skirtų gydyti moterų seksualines disfunkcijas. Amžius, organizmo vystymasis ar pogimdyviniai pokyčiai dažnai lemia sumažėjusį makšties gleivinės tonusą, pakitusį lytinių organų jautrumą. Mezoterapijos PRP procedūros metu yra atstatomas sumažėjęs makšties gleivinės tonusas, elastingumas, atnaujinama klitorio funkcija ir elastingumas, kas lemia padidėjusį lytinį potraukį, stipresnį ir dažnesnį orgazmą, sumažėjusį diskomfortą ir skausmą lytinių santykių metu. Pati procedūra nėra skausminga – prieš ją genitalijos yra nuskausminamos specialiomis injekcijomis arba anestetiniu kremu. Preparatas plona adata suleidžiamas į problemines genitalijų vietas – rezultatas matomas iš karto po pirmos procedūros. Vienos procedūros trukmė apie 40 min. Norint užtvirtinti ir pagerinti rezultatą , rekomenduojama atlikti 3 procedūras kas 3 mėnesius. Procedūros efektas yra labai individualus, priklauso nuo organizmo savybių, paprastai išlieka apie 12 mėnesių. Vėliau procedūra galima kartoti. Savaitę po procedūros rekomenduojama vengti sporto, saunos, baseino.

PRP procedūros metu naudojama trombocitais praturtinta plazma. Ji išgaunama iš paciento kraujo. Į specialiai tam skirtą vienkartinį mėgintuvėlį iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas. Mūsų kraujyje esantys trombocitai dalyvauja natūraliame kraujo krešėjimo procese, o trombocitų sudėtyje esantys augimo faktoriai, patekę į odą bei gleivinę, stimuliuoja odos ląsteles, aktyvuoja odos regeneracinius, atstatomuosius procesus, odos kamienines ląsteles, skatina kolageno bei elastino gamybą.

Kainos

Kaina nuo €375

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669