I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

PRP terapija šlapimo nelaikymui gydyti

Ar bent kartą buvote atsidūrusi situacijoje, kai nusičiaudėjus ištekėjo nedidelis šlapimo lašelis?

Su nevalingu šlapimo tekėjimu ne tik čiaudint, bet ir kosint, sportuojant, keliant sunkesnį daiktą visame pasaulyje susiduria daug moterų. Iš pradžių išteka vos vienas kitas lašelis, bet vėliau tų lašelių būna daugiau ir išteka dažniau. Tai tampa problema, kuri trukdo laisvai bendrauti, elgtis, kaip norisi; nuolatos neapleidžia mintis, kad galbūt sklinda nemalonus kvapas, kurį užuodžia aplinkiniai.

Gana ilgą laiką susiduriantiems su šlapimo nelaikymu būdavo siūlomas chirurginis gydymas. Šiandien šlapimo nelaikymas gydomas ir neinvaziniu būdu – PRP terapija.

Kaip vyksta PRP terapija šlapimo nelaikymui gydyti?

Procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP), kuri išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Iš rankos venos paimama kraujo, tada mėgintuvėlis su juo dedamas į centrifugą, kur pagal specialią programą paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Vėliau ji suleidžiama į audinius, atsakingus už šlaplės kanalo funkcijas.

Trombocitais praturtintos plazmos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į reikiamas sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka ir skatinamas sveiko audinio augimas.

Kiek trunka PRP terapija šlapimo nelaikymui gydyti?

PRP terapija šlapimo nelaikymui gydyti trunka apie 25 minutes. Tiek užtruks paimti kraują, paruošti trombocitais praturtintą plazmą ir suleisti ją į audinius, kurie atsakingi už šlaplės kanalo funkcijas.

Kiek PRP terapijos šlapimo nelaikymui gydyti procedūrų reikia geriausiam rezultatui pasiekti?

Geriausiam rezultatui pasiekti gydant šlapimo nelaikymą PRP terapija, dažniausiai reikia 3 procedūrų, kurios atliekamos kas 4-6 savaites. Kursas kartojamas kas 12-18 mėnesių.

Kada pajusiu, kad PRP terapija šlapimo nelaikymui gydyti yra veiksminga ir duoda rezultatus?
Jau po pirmos procedūros jums pavyks geriau kontroliuoti šlapimo laikymą.

Ar yra kokių nors apribojimų po PRP terapijos šlapimo nelaikymui gydyti procedūros?

Po injekcijos dūrio vieta kurį laiką gali būti jautresnė, šiek tiek paraudusi ar patinusi. Visi šie pojūčiai dingsta per parą. Keletą dienų po šlapimo nelaikymo gydymo PRP terapija rekomenduojama vengti:

 • lytinių santykių;
 • naudoti tamponus;
 • sporto;
 • saunos;
 • baseino.

Kiek laiko trunka šlapimo nelaikymo gydymo PRP terapija procedūrų efektas?

Tai labai individualu, kiek laiko jums seksis kontroliuoti šlapimą ir išvengti nevalingo lašėjimo, priklauso nuo organizmo savybių. Paprastai efektas džiugina apie 12–18 mėnesių. Sugrįžus nemalonioms bėdoms, PRP terapiją galima kartoti.

Ar PRP terapija šlapimo nelaikymui gydyti gali sukelti alergines reakcijas?

Ši procedūra yra visiškai natūrali – trombocitais praturtinta plazma nėra vaistas. Ji išgaunama iš pačios pacientės kraujo, tad nestebima jokių alerginių reakcijų ar komplikacijų.

Konfidencialumą garantuojame.

Kainos

Kaina €149* €249

Specialistai

Susisiekite

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669