I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu

Su nevalingu šlapimo tekėjimu kosint, čiaudint, sportuojant, keliant sunkesnį daiktą susiduria daugybė moterų visame pasaulyje. Iš pradžių išteka vos vienas kitas lašelis kokį kartą per mėnesį ar net rečiau, bet vėliau nesprendžiama problema didėja ir galiausiai moterys būna priverstos kasdien naudoti higieninius įklotus, pradeda dažnai vaikščioti į tualetą.

Atkreipti dėmesį į nevalingą šlapimo tekėjimą rekomenduojama iškart, kai tik pajuntama, kad ištekėjo vienas mažas lašelis. Net jei daugiau tai nepasikartojo. Tai jau yra ženklas, kad reikia ieškoti būdų, leidžiančių išvengti didesnių šlapimo nelaikymo problemų ateityje. Ne vietoje ir ne laiku išsiskyręs šlapimas sukelia fizinį, psichologinį ir socialinį diskomfortą – moterys negali laisvai bendrauti, elgtis, nuolatos neapleidžia mintis, kad galbūt nuo jos sklinda nemalonus šlapimo kvapas. Lietuvoje moterys apie šią problemą nenori ir vengia kalbėti ne tik su artimiausiomis draugėmis, bet net ir gydytojais. „Juk niekas nieko negali padaryti“, – pagalvoja dažna moteris.

Makšties vidinių audinių suglebimas ir šlapimo nelaikymas yra dažna viso pasaulio moterų problema. Ji vargina ne tik vyresnio amžiaus, bet ir jaunas, kartais net 30 metų neperžengusias moteris. Pirmą kartą susidūrus su vienkartiniu šlapimo nutekėjimu, moterims rekomenduojama pasidomėti Kėgelio pratimais dubens raumenims, tačiau norint, kad rezultatas tikrai būtų jaučiamas, juos reikia daryti kasdien visą gyvenimą. Retai moteriai tam užtenka valios, o ir ne visos moka taisyklingai atlikti pratimus.

Gana ilgą laiką moterims, kurios su įsisenėjusia šlapimo nelaikymo problema praverdavo gydytojo kabineto duris ir išdrįsdavo paprašyti pagalbos, būdavo siūlomas chirurginis gydymas. Šiandien ši nematoma, bet daug nepatogumų kelianti problema gali būti išspręsta greičiau ir svarbiausia – nesukelti jokio diskomforto: šlapimo nelaikymas gydomas ir neinvaziniu būdu. Tam naudojamas CO2 lazerį.

Ar šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu yra skausmingas?

Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu yra neskausminga procedūra. Jos metu stimuliuojamas kolageno ir elastino skaidulų gamybos procesas audiniuose, kurie yra atsakingi už šlaplės kanalo funkciją.

Kokio amžiaus moterims taikomas šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu?

Procedūra gali būti atliekama moterims, kurių amžius nuo 25 iki 70 metų.

Kiek laiko trunka šlapimo nelaikymo gydymo lazeriu procedūra?

Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu paprastai trunka nuo 15 iki 30 minučių. Sakoma, kad tai yra procedūra, kurią galima atlikti per pietų pertrauką, o po jos grįžti ir tęsti įprastus kasdienius darbus. Kolegos nieko nepastebės ir neįtars.

Kiek procedūrų reikia atlikti, kad šlapimo nelaikymo problema būtų išspręsta ir vėl būtų galima džiaugtis gyvenimu?
Tai individualu, paprastai užtenka trijų, tačiau, priklausomai nuo būklės, kartais gali reikėti ir 4 procedūrų. Tarp jų reikalinga 1 mėnesio pertrauka.

Ar prieš šlapimo nelaikymo gydymą lazeriu reikia atlikti kokius nors tyrimus?

Nors šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu nėra invazinė procedūra, prieš ją atliekant visuomet peržvelgiame moters sveikatos istoriją, išsiaiškiname priežastis, kodėl pacientė nori atlikti šlapimo nelaikymo gydymo lazeriu procedūrą, kokie yra jos lūkesčiai, aptariame gydymo eigą, paaiškiname, ko galima tikėtis po procedūros.

Taip pat būtina atlikti sveikatos patikrinimą, gimdos kaklelio tepinėlio tyrimus, bendrą šlapimo tyrimą, įsitikinti, ar moteris nesilaukia, kartais reikia atlikti ir ultragarso tyrimą.

Kokiu lazeriu atliekamas šlapimo nelaikymo gydymas?

Klinikoje „Primum Estetica“ specialistai visas procedūras atlieka su JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir daugiausia medicininių klinikinių tyrimų patvirtintais lazeriais.

Šapimo nelaikymo gydymas lazeriu
Gyd. akušerė ginekologė doc. dr. D. Bartkevičienė prie lazerio „MonaLisa Touch“

Šlapimo nelaikymas gydomas lazeriu „MonaLisa Touch“, kuris švelniai veikia urogenitalines struktūras, saugiai ir neskausmingai atkuria jų funkciją ir pagerina simptomus, susijusius su šlapimo nelaikymu.

Kainos

Kaina €350
Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu 1 PERKATE, 1 GAUNATE DOVANŲ €350

Specialistai

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669