I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Tarpvietės plastika

Bėgant metams dėl nėštumo, gimdymo metu patirtų traumų ir kitų problemų, kai kurioms moterims atsiranda makšties patologija. Pastaroji ne tik dažnai būna lytinių santykių metu patiriamo diskomforto priežastimi, bet ir kelia fizinį ir psichologinį diskomfortą.

Šiuo metu šiuolaikinės medicinos taikomi metodai ir inovatyvios technologijos, gydytojų ginekologų patirtis gali greitai išspręsti šias problemas ir sugrąžinti gyvenimo malonumus ir džiaugsmą – atliekant tarpvietės plastikos operaciją.

Dažnai moteriai nedrąsu ir nejauku būna kalbėti apie intymias problemas, tačiau jas spręsti būtina, nes moters pasitenkinimas savo kūnu ir lytiniu gyvenimu turi įtakos ne tik jos, bet ir visos šeimos gyvenimo kokybei, mikroklimatui.

Kas yra tarpvietės plastika?

Tarpvietės plastika yra tarpvietės plastinė operacija, kurios metu suartinami dubens dugno raumenys, sutvirtinamos fascijos. Taip pat pašalinami randai, likę po tarpvietės plyšimų ar kirpimų.

Dažniausios priežastys, dėl kurių atsirado tarpvietės problemų ir gali būti atliekama tarpvietės plastika:

 • Nėštumas;
 • gimdymas natūraliais takais;
 • svorio priaugimas;
 • su amžiumi atsiradęs moteriškų hormonų trūkumas;
 • tarpvietės raumenų nusilpimas;
 • įvairios traumos ar susirgimai.

Kiek laiko trunka tarpvietės plastika?

Operacija, per kurią atliekama tarpvietės plastika vidutiniškai trunka nuo 30 minučių iki 1,5 valandos.

Kaip atliekama tarpvietės plastika?

Operacija atliekama per makštį, jos metu suartinami dubens dugno raumenys, sutvirtinamos fascijos, pašalinami randai, likę po tarpvietės plyšimų ar kirpimų gimdymo metu. Operacija atliekama bendroje nejautroje, jos metu naudojami tirpūs siūlai.

Siekiant geresnio rezultato, dažnai tarpvietės plastika gali būti atliekama drauge su makšties siaurinimu. Makšties viduryje daromas išilginis pjūvis per visą makšties sienelę iki gimdos kaklelio, susiūvama fascija, suartinami tarpvietės raumenys, pašalinamas makšties gleivinės perteklius. Operacijos metu naudojami tirpūs siūlai.

Ar prieš atliekant tarpvietės plastiką reikia atlikti kokius nors tyrimus?

Prieš operacija būtina akušerio ginekologo konsultacija, kurios metu gydytojas peržvelgia moters sveikatos istoriją, išsiaiškina priežastis, dėl kurių ji nori atlikti trapvietės plastinę operaciją operaciją, kokie yra lūkesčiai, jie įgyvendinami, paaiškinama, ko galima tikėtis po procedūros, išsiaiškinama, ar planuojami nėštumai ateityje.

Laboratorinius kraujo tyrimus (BKT, kraujo krešėjimo rodikliai, kraujo grupė, Rh faktorius, K konc. kr.) atlikti ambulatoriškai 7-10 d. prieš operaciją. Užrašyti EKG.

Ką svarbu žinoti pooperaciniu periodu?

Norint, kad pooperacinis laikotarpis būtų sklandus, svarbu laikytis operaciją atlikusio gydytojo nurodymų. Taip pat svarbu:

 • 6 savaites neturėti lytinių santykių;
 • 6–8 savaites nenaudoti tamponų;
 • 6–8 savaites vengti fizinio krūvio;
 • 6–8 savaites nesimaudyti vonioje, baseine, upėje ar ežere.

Konfidencialumą garantuojame.

Kainos

Kaina nuo €1700
Operacinės žaizdos siūlų pašalinimas, žaizdos perrišimas €50

Specialistai

Susisiekite

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669