I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Veido odos valymas ultragarsu

Oda yra didžiausias žmogaus organas ir svarbi kiekvieno mūsų estetiškos išvaizdos komponentė.

Susidūrę su įvairiomis odos problemomis, neretai pagalbos kreipiamės į grožio specialistus. Jie dažniausiai vertina tik išorinę odos būklę, todėl būna, kad grožio specialistų atliekamos procedūros ar injekcijos nėra veiksmingos ir odos problema išlieka. 

Klinikos „Primum Estetica“ tyrimų programa „Sveika oda“ skirta odos problemoms nustatyti. Turėdama šios programos tyrimų rezultatus, gydytoja dermatovenerologė parinks veiksmingiausią gydymą.

Svarbu ne tik spręsti įvairias odos problemas, ją gydyti ir prižiūrėti laikantis gydytojos dermatovenerologės sudaryto gydymo plano, bet ir pasirūpinti odos profilaktine priežiūra.

Klinikos „Primum Estetica“ estetinės dermatologijos specialistai kiekvienam pacientui individualiai parenka ir rekomenduoja būtent jo odos tipui, varginančioms problemoms spręsti geriausiai tinkančias odos priežiūros priemones, kurias, derinant su specialistų rekomenduojamomis gydomosiomis ir grožio procedūromis, pasiekiamas geriausias rezultatas.

Kas yra veido odos valymas ultragarsu?

Veido odos valymas ultragarsu – tai modernus ir saugus odos valymo metodas, plačiai taikomas šiuolaikinėje kosmetologijoje.

Procedūros populiarumą lėmė tai, kad veido odos valymas ultragarsu tinka net ir labai jautriai odai. Jos  metu saugiai pašalinamos negyvos odos ląstelės, nešvarumai ir užsikimšusios poros, o odos paviršius netraumuojamas.

Kaip vyksta veido odos valymo ultragarsu procedūra?

Veido odos valymas klinikoje „Primum Estetica“  atliekamas profesionaliu hidroabrazijos prietaisu, kuris turi 6 jutiklius ir automatinį dažnio reguliavimą, kontaktinį kliento elektrodą, laikmatį, tris skirtingas bangų formas devyniuose dažnio lygiuose.

Ultragarso prietaisas pašalina raginį odos sluoksnį, atgaivina odą, aprūpina ląsteles maistinėmis medžiagomis ir stimuliuoja tikrosios odos ląstelių atsinaujinimą. Pirmiausia atliekamas paviršinis odos šveitimas ultragarsu, atsluoksniuojamos negyvos paviršinio odos sluoksnio ląstelės.

Po to veikiami gilesni odos sluoksniai. Ultragarso bangomis atveriamos odos poros, išvalomas riebalų perteklius ir susikaupę nešvarumai, spuogai, inkštirai.

Atlikus pradinį odos valymą ji yra sudrėkinama. Sudrėkinta oda lengviau išvaloma. Tęsiamas valymas ultragarso aparatu.

Taip išvalyta, atvertomis poromis oda tampa parengta tolesnėms odos priežiūros ir puoselėjimo  procedūroms.

Veido odos valymas ultragarsu gali būti derinamas su mechaniniu veido valymu, masažu, įvairiomis drėkinančiomis, maitinančiomis, odą gražinančiomis kosmetologinėmis procedūromis.

Kokia veido valymo ultragarsu nauda odai?

Veido odos valymo ultragarsu procedūra:

 • pašalina negyvas odos ląsteles,
 • normalizuoja riebalinių liaukų veiklą,
 • detoksikuoja odą,
 • pagerina limfos nutekėjimą,
 • sumažina patinimus ir uždegimus, spuogų formavimąsi,
 • pagerina odos kraujotaką,
 • stimuliuoja odą ir sužadina jos gyvybingumą,
 • paskatina kolageno ir elastino gamybą, padidina odos elastingumą,
 • sumažina smulkias raukšles,
 • pagerina odos būklę po plastinės chirurgijos cheminio odos šveitimo procedūros.

Kaip dažnai reikia atlikti veido odos valymo procedūras?

Kaip dažnai kartoti veido odos valymą, pataria specialistas apžiūros metu, įvertinęs paciento odos tipą ir būklę.

Įprastai jaunatviškai, riebiai ar mišriai veido odai rekomenduojama veido valymo procedūrą atlikti maždaug vieną kartą per 1–2 mėnesius, o brandžiai ar sausai odai – kartą per 6 mėnesius.

Veido odos valymo ultragarsu procedūra gali būti atliekama profilaktiškai, ji taip pat tinka įvairioms odos problemoms spręsti, tolesnei odos priežiūrai po gydytojo paskirto gydymo.

Kada veido odos valymo ultragarsu atlikti negalima?

Nors veido odos valymo ultragarsu procedūra išsiskiria universalumu, jos negalima atlikti:

 • esant pūlingam veido odos uždegimui,
 • esant bendram infekciniam susirgimui,
 • sergant širdies ir kraujagyslių, reumatinėmis ligomis,
 • sergant onkologinėmis ligomis,
 • sergant cukriniu diabetu (ūmia forma),
 • nėštumo laikotarpiu.

Klinikoje „Primum Estetica“ nuoširdžiai rūpinamės savo pacientais. Čia esame subūrę profesionalią gydomosios, estetinės ir lazerinės dermatologijos specialistų komandą, kuri, vadovaujama gydytojos dermatovenerologės, užtikrina profesionalią odos priežiūrą ir, bendradarbiaudama su pacientais, siekia geriausio įmanomo rezultato.

Kainos

Kaina €60

Specialistai

Susisiekite

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669