I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Injekcijos šalia periferinių nervų

Tai procedūra, kurios metu atliekama periferinių nervų blokada, suleidžiant priešuždegiminį poveikį turinčių steroidinių bei vietinių nuskausminamųjų mišinį. Injekcijos pagalba gydomas lėtinis skausmas, sukeltas periferinių nervų patologijos ar ligos.


Procedūros metu, paciento būklė ir gyvybiniai rodikliai yra nuosekliai stebimi gydytojų, dažniausiai injekcijos atlikimas užtrunka iki 20 min, o pati procedūra trunka iki valandos. Sterodiniai vaistai pradeda veikti bei mažinti skausmo pojūtį po procedūros praėjus 2–7 dienoms, po poveikis gali trukti nuo kelių savaičių iki mėnesių. Todėl, siekiant išlaikyti didžiausią gydymo efektyvumą, rekomenduojama atlikti pakartotines steroidų injekcijas. Pirmojo vizito metu apsilankę „Primum Estetica“ klinikoje būsite išsamiai supažindinti su procedūros eiga, jos ypatumais ir subtilybėmis. Taip pat, atsakysime į visus Jums aktualius ir rūpimus klausimus, kad procedūra ir laikotarpis po jos praeitų kuo sklandžiau.

Kainos

Kaina nuo €150

Specialistai

Registracija

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669