I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Kondilomų (genitalijų karpų) šalinimas lazeriu ar radiodažniu

Įvairūs gerybiniai dariniai ant lytinių organų gleivinės ir aplinkinių audinių, taip pat aplink išangės žiedą ir ant sėdmenų – gana dažnas reiškinys. Šie dariniai nesukelia skausmo ar kitų nemalonių pojūčių, bet yra matomi ir jaučiami liečiant.

kondilomas (genitalijų karpas) sukelia lytiniu būdu plintantis žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Šie nepiktybiniai dariniai ne tik negražiai atrodo, bet ir yra linkę greitai plisti, todėl juos rekomenduojama pašalinti kuo greičiau nuo jų atsiradimo.

Kokiu būdu atliekamas kondilomų (genitalijų karpų) šalinimas?

Visus šiuos nepiktybinius darinius galima saugiai ir neskausmingai pašalinti vieno vizito metu. Klinikoje „Primum Estetica“ kondilomų (genitalijų karpų)  šalinimas atliekamas lazeriu arba radiodažniu. Abiem būdais pavyksta greitai, saugiai ir efektyviai atsikratyti ateromų, karpų ar kondilomų, esančių ant lytinių organų, nepažeidžiant aplinkinių audinių.

Kaip pasirengti kondilomų (genitalijų karpų) šalinimo procedūrai?

Dieną prieš arba procedūros dieną nuskuskite plaukelius toje kūno vietoje, kurioje bus šalinamos kondilomos (genitalijų karpos).

Klinikoje kondilomų (genitalijų karpų) šalinimas atliekamas lazeriu arba radiodažniu. Kaip nusprendžiama, kuriuo būdu bus šalinami dariniai?

Kokiu būdu bus atliekamas kondilomų (genitalijų karpų) šalinimas, sprendžia gydytojas, įvertinęs paciento klinikinę būklę.

Nuo darinių išplitimo ir kiekio priklauso, kokiu būdu bus atliekamas kondilomų (genitalijų karpų)  šalinimas. Jei jų yra itin daug, taip pat atsižvelgus į jų lokalizaciją, tikimybė, kad šalinimas bus atliekamas radiodažniu, jei mažiau – lazeriu. Kuris šalinimo būdas yra tinkamiausias, nuspręs gydytojas, atlikęs apžiūrą.

Ar kondilomų (genitalijų karpų) šalinimas yra skausminga procedūra?

Kad ir kokiu būdu bus atliekamas kondilomų (genitalijų karpų) šalinimas, procedūra bus visiškai neskausminga.

Klinikoje „Primum Estetica“ įvairios gerybinių odos darinių ir nepiktybinių navikų šalinimo procedūros atliekamos moderniais ir saugiais medicininiais CO2 lazeriais, turinčiais įvairių dariniams skirtų šalinimo programų, kurias taikant yra žymiai mažesnė randų tikimybė nei šiuos darinius šalinant chirurginiu būdu.

Jei kondilomų (genitalijų karpų) šalinimas bus atliekamas radiodažniu, procedūros metu bus naudojamas elektrodas, kuris atliks pjūvį radijo bangomis neliesdamas odos. Pašalinus darinį, rando nelieka, o sveika oda susiformuoja maždaug per savaitę.

Lytinių organų kondilomų (genitalijų karpų)  šalinimą klinikoje „Primum Estetica“ atlieka patyrę ir kvalifikuoti gydytojai. Konfidencialumą garantuojame.

Konfidencialumą, kuris yra viena svarbiausių mūsų kuriamų pasitikėjimo santykių tarp paciento ir klinikos specialisto sudedamųjų dalių, garantuojame.

Kainos

Kaina nuo €49
Konsultacija, procedūros aprašas, vietinė nejautra €45
Kondilomos (genitalijų karpos) pašalinimas lazeriu, 1 vnt. €49
Kondilomos (genitalijų karpos) pašalinimas radiodažniu, 1 vnt. €49
Kondilomos (genitalijų karpos) pašalinimas lazeriu (2-5 vnt.) €139
Kondilomos (genitalijų karpos) pašalinimas radiodažniu (2-5 vnt. ) €139
Kondilomų (genitalijų karpų) pašalinimas lazeriu (6-10 vnt.) €249
Kondilomų (genitalijų karpų) pašalinimas radiodažniu (6-10 vnt.) €249

Specialistai

Registracija

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669