I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Odos biopsija

Odos ir/ar gleivinių biopsija – tai minimaliai invazyvi procedūra, kuriai nereikalingas specialus pasiruošimas. Biopsija gali būti prakalo, kurios metu su cilindro formos „punch“ adata paimama mažas odos gabalėlis, apimantis visus odos sluoksnius, incizinė – pašalinamas audinio gabalėlis išsaugant organo struktūrą, ir ekscizinė – pašalinamas visas įtarimą keliantis darinys. Biopsijos metu paimama maža odos dalis histopatologiniam ištyrimui. Biopsinės medžiagos paėmimas yra reikalingas bei svarbus diagnozės patvirtinimui ar jos patikslinimui.

Po atliktos odos ir/ar gleivinių biopsijos biopsijos audinys siunčiamas į laboratoriją, kur audinys yra apdirbamas specialiais tirpalais, supilamas į parafiną, pjaustomas į mikroskopiškai plonus sluoksnius, jie nudažomi specialiais dažais ir tiriamoji medžiaga yra įvertinama gydytojo patologo mikroskopo pagalba.

Kainos

Kaina €55*
Odos biopsija: histologinis ištyrimas €65*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Specialistai

Registracija

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669