I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

„P-Shot“ – procedūra erekcijai pagerinti

Graikų mitologijoje derlingumo ir vaisingumo dievo, vyriškų genitalijų globėjo Priapo vardu pavadinta procedūra – „Priapus Shot“ („Priapo šūvis“) arba tiesiog „P-Shot“ – šiuo metu yra vienas populiariausių metodų pagerinti vyrų erekcijos funkciją ir atjauninti varpą.

Ar tikrai lytinį gyvenimą gali atgaivinti „P-Shot“ procedūra?

Po „P-Shot“ procedūros padidėja jautrumas ir malonumo pojūtis, sustangrėja varpos audiniai, ji išsitiesina, pagerėja varpos ir aplinkinių audinių kraujotaka, pagerėja erekcinė funkcija.

Ar „P-Shot“ yra vaistas?

„P-Shot” nėra vaistas. Tai yra injekcinė procedūra, kurią turi atlikti gydytojas.

Kaip vyksta „P-Shot“procedūra erekcijai pagerinti?

Iš paciento rankos venos paimama kraujo, tada mėgintuvėlis su krauju dedamas į specialią centrifugą, kur pagal patvirtintą metodiką paruošiama trombocitais praturtinta plazma (PRP). Ji suleidžiama į akytkūnį. Trombocitai natūraliai pritraukia organizmo kamienines ląsteles į suleidimo vietą, todėl sukuriamas sveikesnis ir geriau funkcionuojantis audinys.

Kaip „P-Shot“ procedūra padeda atjauninti varpą?

Kadangi procedūra „P-Shot“ procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą, kuri išgaunama iš paties vyro kraujo, tad jos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka ir skatinamas sveikų ląstelių, sudarančių audinį, augimas.

Ar „P-Shot“ injekcija skausminga?

Procedūros vieta nuskausminama specialiu kremu, tad injekcijos metu galima jausti tik šilumą, lengvą gnybtelėjimą.

Kiek laiko trunka „P-Shot“ procedūra?

Su nuskausminimu „P-Shot“ procedūra trunka nuo 30 iki 60 minučių.

Ar po „P-Shot“ procedūros gali kilti komplikacijų?

Tai visiškai natūrali procedūra, kuriai reikiamas komponentas išgaunamas iš vyro kraujo, tad nestebima jokių alerginių reakcijų ar komplikacijų. Po „šūvio“ intymi vieta kurį laiką gali būti jautresnė, šiek tiek paraudusi ar patinusi. Visi šie pojūčiai dingsta per parą.

Ar gali prireikti daugiau nei vienos „P-Shot“ procedūros?

Priklauso nuo poreikių ir norų, tačiau tarp procedūrų rekomenduojama 6–8 savaičių pertrauka. Geriausia pasikonsultuoti su gydytoju.

Po kiek laiko pajusiu „P-Shot“ procedūros poveikį?

Lytinis potraukis ir malonumas gali padidėti iškart, tačiau audinio regeneracija užtrunka iki 2 mėnesių. Vyrai kartoja procedūrą vidutiniškai kas 18 mėnesių.

Jei esate vienas iš daugelio vyrų, kurio netenkina seksualinis gyvenimas, „P-Shot“ procedūra erekcijai pagerinti gali būti tai, kas galėtų pakeisti susidariusią situaciją. Geriausias būdas viską išsiaiškinti – atvykti į kliniką „Primum Estetica“ ir pasikonsultuoti su specialistu. Konsultacijos metu gydytojas atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Nusprendus atlikti procedūrą, specialisto konsultacija Jums bus nemokama.

Informaciją apie moterims skirtą orgazmo stiprinimo PRP procedūrą „O-Shot“ rasite ČIA

Užtikriname konfidencialumą, nes konfidencialumas – tai viena svarbiausių mūsų kuriamų pasitikėjimo santykių tarp paciento ir klinikos specialisto sudedamųjų dalių.

Kainos

Kaina €249*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Specialistai

Registracija

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669