Orgazmo stiprinimas

SPECIALUS PASIŪLYMAS: perkant 3 bet kurias PRP procedūras (plaukams, veidui, kūnui ar intymiai zonai), 1 procedūros kaina tik 139 Eur.

Taip vadinama „Orgasm shot“ arba „O-Shot® “ injekcija. Jos paskirtis – sustiprinti lytinį susijaudinimą ir atjauninti makšties, klitorio bei šalia esančius audinius. Dėl to padidėja intymios vietos drėgnumas, pagreitėja susijaudinimas, patiriami stipresni ir dažnesni orgazmai. Daugeliui moterų ne tik sustiprėja seksualiniai pojūčiai, bet ir išnyksta stresinis šlapimo nelaikymas.

Kaip vyksta procedūra?

Procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP), kuri išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Iš rankos venos paimama kraujo, tada mėgintuvėlis su juo dedamas į centrifugą, kur pagal specialią programą paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Vėliau ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas.

Trombocitais praturtintos plazmos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka ir skatinamas sveiko audinio augimas.

Ar injekcija skausminga?

Neskausminga, nes procedūros vieta nuskausminama specialiu kremu. Dauguma moterų injekcijos metu jaučia lengvą gnybtelėjimą ar šilumą.

Kiek laiko trunka procedūra?

Su nuskausminimu viskas trunka apie 30 minučių.

Ar gali kilti komplikacijų?

Kai kurioms moterims kurį laiką intymi vieta būna jautresnė, galimas paraudimas ir patinimas, tačiau visi šie pojūčiai dingsta per parą. Po procedūros iškart galėsite gyventi įprastą gyvenimą, tačiau keletą dienų rekomenduojama susilaikyti nuo lytinių santykių ir nenaudoti tamponų į makštį.

Po kiek laiko pajuntamas „O-Shot“ poveikis?

Lytinis potraukis ir malonumas gali padidėti iškart, tačiau audinio regeneracija vyksta iki 2 mėnesių.

Ar gali prireikti daugiau „O-Shot“ procedūrų?

Priklauso nuo norų, geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, tačiau tarp procedūrų paprastai rekomenduojama 6–8 savaičių pertrauka.

Kiek laiko truks efektas?

Priklauso nuo organizmo, tačiau dažniausiai jis išlieka nuo pusmečio iki metų.

Specialistai

Kainos

Paslaugos kaina nuo €300*
PRP procedūros kaina, perkant 3 procedūras iš karto €139*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.