I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Varpos storinimas hialurono rūgšties užpildu

Varpos dydis vyrams yra svarbus. Didžioji dauguma vyrų įsitikinę, kad didesnė varpa teigiamai veikia jų savivertę ir seksualinį gyvenimą, suteikia daugiau malonumo partnerei. Tyrimai rodo, kad 85 proc. moterų tenkina jų partnerių varpos dydis, bet 45 proc. vyrų norėtų didesnės.

Lytiniam partnerės pasitenkinimui svarbu varpos storis. Varpos storis erekcijos metu, kurį jaučia makšties sienelės, paprastai yra 10–11 cm. Moters makštis nėra gili, o apimtis siekia 10 cm ar mažiau, todėl storesnė varpa suteikia partnerei didžiausią seksualinį stimuliavimą. Paprastai kalbant, varpa gali būti ir 25 cm ilgio, bet jei jos apimtis nėra bent 10–11 cm, esate beveik „nejaučiamas“ moteriai!

Šiuolaikinė medicina siūlo puikią alternatyvą chirurginei operacijai – varpos pastorinimą hialurono rūgšties užpildu.

Po šios procedūros ne tik padidėja vyro lytinio organo apimtis, jis vizualiai atrodo didesnis, estetiškesnis, abu partneriai mėgaujasi ilgesniu ir malonesniu lytiniu aktu.

Priešlaikinės ejakuliacijos vienas iš sprendimo būdų – hialurono rūgšties užpildų injekcijos į varpos galvutę padidėjusiam jautrumui sumažinti, taip prailginant lytinį aktą.

Varpos storinimas hialuronu

Hialurono rūgštis – tai biopolisacharidas, vienas svarbiausių mūsų kūno komponentų, kaupiantis vandens molekules ir taip palaikantis odos drėgmę, elastingumą, skatinantis elastino ir kolageno sintezę. Šios rūgšties randama beveik visuose organuose – apie 50 proc. odoje, kiek mažiau – sąnariuose, akyse. Hialurono rūgšties užpildų svoris dėl savybės absorbuoti drėgmę suleistoje vietoje gali padidėti nuo 500 iki 1000 kartų, t. y. jie suteikia apimties ten, kur reikia, garantuoja pastebimą vietų atjaunėjimą, tūrio efektą.

Klinikoje „Primum Estetica“ naudojame naujausios kartos, didžiausios koncentracijos, aukščiausios kokybės, organinės kilmės hialurono rūgšties užpildus, kuriais išgauname maksimalus tūrio efektą. Svarbi šių užpildų savybė – lėtas biologinis skaidymasis. 

Varpos storinimo hialurono užpildu procedūra yra saugi, o poprocedūrinis laikotarpis itin trumpas.

Kaip vyksta varpos storinimo hialurono rūgšties užpildu procedūra?

Tai minimaliai invazinė procedūra, kurios metu gydytojas specialia adata (kaniule) suleidžia hialurono rūgšties užpildo po varpos oda. Procedūra užtrunka apie 10 min.

Ar varpos storinimo hialurono rūgšties užpildu procedūra skausminga?

Procedūros metu pacientai jaučia minimalų diskomfortą, nes jos metu naudojami labai lengvi nuskausminamieji ir injekcijos atliekamos tik esant visiškam injekuojamos vietos nejautrumui.

Kokių rezultatų galima tikėtis po varpos storinimo hialurono rūgšties užpildu procedūros?

Procedūros metu į lytinį organą suleidžiama hialurono rūgšties užpildo, kuris padidina jo apimtį. Vizualiai varpa atrodo storesnė, didesnė, estetiškesnė. Partnerė jaučia didesnį malonumą lytinio akto metu.
Po procedūros varpos apimtis padidėja nuo 0,5 iki 1,5 cm, erekcijos metu – nuo 1 iki 2 cm.

Ar hialurono užpildu galima varpą pailginti?

Ne, galima tik pastorinti.

Kiek trunka varpos storinimo hialurono rūgšties užpildu poprocedūrinis laikotarpis?

Procedūrą atlikęs gydytojas paaiškina, kaip elgtis poprocedūriniu laikotarpiu. Įprastai jis trunka nuo 2 iki 3 dienų, po to galima grįžti prie įprastos veiklos. Savaitę po procedūros rekomenduojama vengti intensyvaus lytinio gyvenimo.

Kiek ilgai išlieka pasiektas varpos storinimo hialurono rūgšties užpildu procedūros rezultatas?

Hialurono užpildai laikui bėgant natūraliai suyra, todėl pasiektas varpos pastorinimo rezultatas gali išlikti nuo 12 iki 24 mėn. Daugelis vyrų, kurie išbandė šią procedūrą, renkasi kasmetinius „pataisymus“, kad pastoviai išlaikytų padidėjusią varpos apimtį.

Kam tinka varpos storinimo hialurono užpildu procedūra?

Ši procedūra puikiai tinka tiems vyrams, kurie nėra patenkinti estetine savo lytinio organo išvaizda, nori suteikti savo partnerei didesnį malonumą.

Jei norite sužinoti, ar varpos storinimo hialurono užpildu procedūra tinka konkrečiai Jums, susisiekite dėl konsultacijos su procedūras atliekančiu gydytoju, paskambinkite arba užpildykite registracijos formą.

Užtikriname konfidencialumą, nes konfidencialumas – tai viena svarbiausių mūsų kuriamų pasitikėjimo santykių tarp paciento ir klinikos specialisto sudedamųjų dalių.

Kainos

Kaina nuo €370* €500

Specialistai

Registracija

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
    PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669