I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis

Pažvelgėte į veidrodį ir pamatėte gilesnes raukšles negu buvo, o veidas atrodo pavargęs, praradęs įprastą formą? Amžius, gyvenimo būdas, drėgmės trūkumas, saulės spinduliai veikia mūsų veido odą. Odos plonėjimas, raukšlių atsiradimas, veido kontūro nusileidimas, veido ovalo pasikeitimas – tai pirmieji senėjimo požymiai, kurie, deja, nedžiugina.

Šiuos pokyčius sumažinti, o kartais ir visai panaikinti galima atlikus veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekciją hialurono rūgšties preparatų injekcijomis. Suleista į raukšlę hialurono rūgštis iškart ją užpildo, sulygina ir sudrėkina odą, padeda atkurti veido kontūrus.

Kas yra hialurono rūgštis ir jos užpildai?

Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, esanti žmogaus organizme. Ji suteikia audiniams struktūrą ir turi įtakos žmogaus organizmo biologinių sistemų optimaliam funkcionavimui.

Naudojant hialurono rūgšties odos užpildus atliekama daug estetinių procedūrų. Tai greitos, nesudėtingos, efektyvios ir saugios procedūros. Šiuo metu nėra jokių kitų užpildų, kurie savo savybėmis ir privalumais prilygtų hialurono rūgšties užpildams.

Hialurono rūgšties užpildai – tai sterilūs preparatai, kurių sudėtyje yra stabilizuota hialurono rūgštis, skirti injekcijoms į skirtingus odos sluoksnius.

Kuo naudingos hialurono rūgšties injekcijos?

Hialurono rūgšties injekcijos padeda:

 • sumažinti veido raukšlių matomumą;
 • suteikti odai drėgmės, skaistumo;
 • išlaikyti elastingumą;
 • formuoti ir (ar) atkurti veido kontūrus.

Kuo išskirtinė veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis klinikoje „Primum Estetica“?

Klinikoje „Primum Estetica“ individualiai įvertinęs odos būklę, veido srities ir raukšlių tipą, sužinojęs apie lūkesčius ir įsivaizduojamą rezultatą, procedūrą atliksiantis gydytojas pasiūlo aukščiausios kokybės, geriausiai tinkančios koncentracijos hialurono rūgšties užpildus, kurie:

 • intensyviai drėkina odą;
 • išsaugo jos elastingumą;
 • užpildo raukšles;
 • patobulina veido kontūrus;
 • panaikina audinių defektus.
Veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis
Veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis

Kaip atliekama veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis?

Pirmiausia būsima injekavimo vieta nuvaloma antiseptiniu tirpalu, vėliau atliekamas vietinis nuskausminimas – į injekcijos vietą suleidžiama vietinio anestetiko.

Prieš procedūrą gydytoją perspėkite, jeigu esate alergiškas (-a) lidokainui ar kitoms nuskausminti skirtoms veikliosioms medžiagoms.

Atlikus nuskausminimą, naudojant ploną adatą, nedideliais kiekiais suleidžiama hialurono rūgšties užpildo.

Kiek laiko trunka veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis?

Veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis klinikoje „Primum Estetica“ trunka 30–45 min. Procedūra atliekama procedūriniame kabinete.

Jei man bus atlikta veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis, kokia bus reikalinga priežiūra po procedūros?

Po atliktos procedūros injekcijos vietas ir odą galima tepti gijimą skatinančiu kremu, kurį rekomenduos procedūrą atlikęs gydytojas.

Taip pat 24 valandas po procedūros rekomenduojama:

 • vengti pirčių;
 • vengti kontakto su vandeniu;
 • vengti kosmetologinių ir masažo procedūrų;
 • nenaudoti įprastų kosmetikos ir makiažo priemonių.

2 savaites po procedūros reikės vengti tiesioginių ultravioletinių spindulių, tepti veidą apsauginiu kremu su SPF 30+ ir daugiau, kuris apsaugos nuo UVA ir UVB spindulių.

Kada galiu grįžti prie kasdienės veiklos, jei man buvo atlikta veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis?

Dažniausiai procedūrą pacientai toleruoja gerai ir po jos iškart gali grįžti prie įprastų dienos darbų.

Kiek laiko matomas poveikis, atlikus veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekciją hialurono rūgšties preparatų injekcijomis?

Kiekvieno žmogaus organizmas yra individualus. Kiek laiko bus matomas poveikis, priklauso nuo:

 • amžiaus;
 • gyvenimo būdo;
 • odos tipo ir kt.

Efektas matomas iškart po procedūros, o galutinis rezultatas vertinamas po 2 savaičių.

Rezultatas po procedūros išlieka apie 8–12 mėnesių. Per tiek laiko organizmas natūraliai suskaido hialurono rūgštį. Norint, kad rezultatas ir toliau džiugintų, procedūrą rekomenduojama kartoti. Jei nuspręsite procedūros nebekartoti, jūsų oda ir veido kontūrai įgaus buvusią išvaizdą.

Veido kontūrų, apimčių ir raukšlių korekciją hialurono rūgšties preparatų injekcijomis klinikoje „Primum Estetica“ atlieka patyrusi gydytoja dermatovenerologė Agnė Bartkevičiūtė. Konfidencialumą, kuris yra viena svarbiausių mūsų kuriamų pasitikėjimo santykių tarp paciento ir klinikos specialisto sudedamųjų dalių, garantuojame.

Kainos

Kaina nuo €240*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Specialistai

Registracija

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669