Varpos storinimas hialurono rūgšties užpildu

Varpos dydis vyrams yra svarbus. Didžioji dauguma vyrų įsitikinę, kad didesnė varpa teigiamai veikia jų savivertę ir seksualinį gyvenimą, suteikia daugiau malonumo partnerei. Tyrimai rodo, kad 85 proc. moterų tenkina jų partnerių varpos dydis, bet 45 proc. vyrų norėtų didesnės.

Šiuolaikinė medicina siūlo puikią alternatyvą chirurginei operacijai – varpos pastorinimą hialurono rūgšties užpildu. Po šios procedūros ne tik padidėja vyro lytinio organo apimtis, estetinis vaizdas, bet ir pagerėja lytinis aktas.

Hialurono rūgštis yra viena pagrindinių tarpląstelinės matricos sudedamųjų dalių. Ji puikiai toleruojama, nes yra itin artima žmogaus audiniams.

Varpos storinimo hialurono užpildu procedūra yra saugi, o poprocedūrinis laikotarpis itin trumpas.

Kaip vyksta procedūra?

Tai minimaliai invazinė procedūra, kurios metu gydytojas specialia adata (kaniule) suleidžia hialurono rūgšties užpildo po varpos oda. Procedūra užtrunka apie 10 min.

Ar procedūra skausminga?

Procedūros metu pacientai jaučia minimalų diskomfortą, nes jos metu naudojami labai lengvi nuskausminamieji ir injekcijos atliekamos tik esant visiškam injekuojamos vietos nejautrumui.

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Procedūros metu į lytinį organą suleidžiama hialurono rūgšties užpildo, kuris padidina jo apimtį. Vizualiai varpa atrodo storesnė, didesnė, estetiškesnė. Partnerė jaučia didesnį malonumą lytinio akto metu.
Po procedūros varpos apimtis padidėja nuo 0,5 iki 1,5 centimetro, erekcijos metu – nuo 1 iki 2 centimetrų.

Ar hialurono užpildu galima varpą pailginti?

Ne, galima tik pastorinti.

Kiek trunka poprocedūrinis laikotarpis?

Procedūrą atlikęs gydytojas paaiškina, kaip elgtis poprocedūriniu laikotarpiu. Įprastai jis trunka nuo 2 iki 3 dienų, po to galima grįžti prie įprastos veiklos. Savaitę po procedūros rekomenduojama vengti intensyvaus lytinio gyvenimo.

Kiek ilgai išlieka pasiektas rezultatas?

Hialurono užpildai laikui bėgant natūraliai suyra, todėl pasiektas varpos pastorinimo rezultatas gali išlikti nuo 12 iki 24 mėn. Daugelis vyrų, kurie išbandė šią procedūrą, renkasi kasmetinius „pataisymus“, kad pastoviai išlaikytų padidėjusią varpos apimtį.

Kam tinka varpos storinimo hialurono užpildu procedūra?

Ši procedūra puikiai tinka tiems vyrams, kurie nėra patenkinti estetine savo lytinio organo išvaizda, nori suteikti savo partnerei didesnį malonumą.

Jei norite sužinoti, ar varpos storinimo hialurono užpildu procedūra tinka konkrečiai Jums, susisiekite dėl konsultacijos su procedūras atliekančiu gydytoju, paskambinkite arba užpildykite registracijos formą.

Konfidencialumą garantuojame.

Specialistai

Kainos

Paslaugos kaina nuo €500*
*

Galutinė paslaugos kaina bus patikslinta susisiekus

Susisiekite

    * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

    Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.

    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.