I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Guoda Žukienė

Domėjimosi sritys:

  • Moters reprodukcinė sveikata;
  • estetinė-lazerinė ginekologija;
  • ginekologinė endokrinologija;
  • minimaliai invazyvi chirurgija.

Nuolat kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, seminaruose, skaito pranešimus.

Išsilavinimas

Nuo 2020 m.
Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, Akušerijos ir ginekologijos rezidentūra.
2014–2020 m.
Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, medicinos gydytojo kvalifikacija.

Mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė

2021 m.
Varytė Guoda, Bartkevičienė Daiva. Pelvic radiation therapy induced vaginal stenosis: a review of current modalities and recent treatment advances // Medicina, 2021.
2020 m.
Varytė Guoda, Zakarevičienė Jolita, Ramašauskaitė Diana et al. Pregnancy and multiple sclerosis: an update on the disease modifying treatment strategy and a review of pregnancy’s impact on disease activity // Medicina. 2020.
Varytė Guoda; Bumbulienė Žana. Swyer sindromas: diagnostikos iššūkiai, ryšys su kiaušidžių germinogeniniais navikais ir pagalbos pacientei galimybės // Lietuvos akušerija ir ginekologija. 2020.
Bumbulienė Žana, Varytė Guoda, Geimanaitė Lina. Dysgerminoma in a Prepubertal Girl with Complete 46XY Gonadal Dysgenesis: Case Report and Review of the Literature // Journal of pediatric and adolescent gynecology. 2020.
Varytė Guoda, Zakarevičienė Jolita, Geležies stokos anemija nėščiosioms: hemo geležies preparatų apžvalga // Ginekologijos aktualijos : žurnalo "Internistas" priedas, 2020.
2019 m.
Varytė Guoda, Zakarevičienė Jolita, Arlauskienė Audronė, Laužikienė Dalia. Nėštumas ir išsėtinė sklerozė // Ginekologijos aktualijos: žurnalo "Internistas" priedas. 2019.
Valevičienė Nomeda Rima, Varytė Guoda, Zakarevičienė Jolita et al. Use of magnetic resonance imaging in evaluating fetal brain and abdomen malformations during pregnancy // Medicina. 2019.

Narystė profesinėse, visuomeninėse organizacijose

Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė.


Socialiniai tinklai

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika