I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Sandra Tumėnė

Konsultuoja ir gydo:

 • moteris ir mergaites aktualiais ginekologiniais klausimais, tame tarpe kontracepcijos ir nevaisingumo, prižiūri didelės rizikos nėštumus,
 • dėl vaisiaus genetinių sutrikimų, įvairių genų mutacijų ir genetiškai nulemtų ligų, genetinės rizikos krūties vėžiui,
 • įvairias moterų ginekologines ligas: vaginitą, endometriozę, policistinių kiaušidžių sindromą ir kt.

Atlieka procedūras:

 • intrauterinių sistemų įvedimo;
 • intrauterinių sistemų pašalinimo;
 • ankstyvo nėštumo nutraukimo (iki 7-os nėštumo savaitės).

Atlieka ginekologinius tyrimus:

 • transabdominalines ir transvaginalines lyties organų echoskopijas;
 • kiaušidžių darinių, gimdos polipų, miomų echoskopijas.

Atlieka vaisiaus tyrimus:

 • ultragarsinę nėštumo diagnostiką, planines vaisiaus echoskopijas (11-13 ir 18-20 nėštumo savaitės);
 • ultragarsinę vaisiaus biometriją (II-III nėštumo trimestre);
 • lyties nustatymo tyrimą (nuo 12-os nėštumo savaitės);
 • vaisiaus genetinius ultragarsinius tyrimus;
 • fetoplacentinės kraujotakos vertinimo, vaisiaus vandenų, placentos vertinimo tyrimus.

Domėjimosi sritys: perinatologija, vaikų ir paauglių ginekologija, genetinės vaisiaus patologijos diagnostika, genetinės rizikos krūties vėžiui.

Kalbos: lietuvių, anglų.

Laisvalaikio pomėgiai: pasivaikščiojimai gamtoje, vandens sportas, teatras.

Išsilavinimas

2014–2018 m.
Vilniaus universitetas, Akušerijos ir ginekologijos katedra, akušerijos ir ginekologijos rezidentūra, gydytojo akušerio ginekologo kvalifikacija.
2010–2014 m.
Vilniaus universitetas, Žmogaus ir medicininės genetikos katedra, genetikos rezidentūra, gydytojo genetiko kvalifikacija.
2009–2010 m.
Kauno medicinos universitetas, Medicinos fakultetas, internatūros studijos, medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.

2006–2008 m.
Krašto apsaugos ministerija, Karo medicinos gydytojo medicinos būrio vado kvalifikacija, atsargos leitenanto laipsnis.
2003–2009 m.
Kauno medicinos universitetas (dabar Lietuvos sveikatos mokslų universitetas), Medicinos fakultetas, medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis.

Darbo patirtis

Nuo 2022 m.
Klinikos „Primum Estetica“, gydytoja akušerė ginekologė, gydytoja genetikė.
Nuo 2021 m.
V. Jonaitienės privati ginekologijos klinika, gydytoja akušerė ginekologė.
Nuo 2018 m
Centro poliklinika, gydytoja akušerė ginekologė, gydytoja genetikė.
Nuo 2016 m
SK Impeks Medicinos diagnostikos centras, gydytoja akušerė ginekologė, gydytoja genetikė.
2011–2021 m.
VUL Santaros klinikos: gydytoja genetikė.

Narystė profesinėse organizacijose

Nuo 2018 m.
Lietuvos estetinės ginekologijos asociacijos narė.
Nuo 2018 m.
Lietuvos akušerijos ir ginekologijos draugijos narė.
Nuo 2014 m.
Lietuvos žmogaus genetikos draugijos narė.
Gydytoja taip pat yra tokių tarptautinių organizacijų, kaip Fetal Medicine foundation, European Menopause and Andropause Society, International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, International Association of Gynecological Endocrinology narė.

Publikacijos

Mokslinės publikacijos žurnaluose „Lietuvos akušerija ir ginekologija“, „Ginekologijos aktualijos“, straipsniai aktualiomis akušerijos ginekologijos ir genetikos temomis portaluose „delfi.lt“, „manodaktaras.lt“, „lrytas.lt“.

Socialiniai tinklai

Gydytoja Agnė Bartkevičiūtė - savo srities profesionalė. Mane gana ilgai kankino odos bėrimai, buvau jau su tuo susitaikiusi, maniau, kad nieko padaryti nebegalima, bet gydytojos Agnės profesionalumo ir rūpestingumo dėka, problemos dingo! Atsakingai rekomenduoju visiems.

Stefanija G.2022-04-15

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi darinį, nuramino ir pasiūlė pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

Audronė S.2022-05-03

Daktarė Daiva Bartkevičienė man sugrąžino viltį ir vėl įkvėpė gyvenimui. Labai dėkinga gerbiamai daktarei, kad išklausė, paaiškino, nuoširdžiai bendravo ir - svarbiausia - PADĖJO! Jūs nuostabi!

D.S.2022-06-08

Gydytoja Daiva Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Man tai pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek daug laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui prieš būsimą operaciją. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gijimo eigą. Esu labai patenkinta patekusi būtent į šios gydytojos rankas. Rekomendavau ir savo draugei.

Dalia D.2022-06-24

Gerbiamos gydytojos Agnės Bartkevičiūtės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Paskirtas gydymas buvo tikslus ir kryptingas. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją, kuri be visa ko yra ir išskirtinė asmenybė.

Andrius Š.2022-07-15

Daktarė D. Bartkevičienė turi auksines rankas, rašau, nes noriu pasidžiaugti, kad tokie specialistai dirba sau patinkantį darbą – tai matosi su šia daktare bendraujant. Kreipėmės į ją per rekomendacijas turėdami problemų su pastojimu, paaiškino problemą, aiškiai atsakė į klausimus, nuramino. Visų procedūrų metu buvo šalia ir šiandien esame labai laimingi turėdami mažą stebuklą. Sėkmės darbuose, visad liksime Jums dėkingi.

Monika L.2022-10-05

Dėkinga draugei, kuri man rekomendavo daktarę D. Bartkevičienę. Labai profesionali akušerė ginekologė. Lankausi pas ją ir esu patenkinta daktarės atliekamu darbu, esu sveika ir laiminga, ko anksčiau nebuvo. Manau, kad renkantis gydytoją protingai, svarbiausia, kad profesionaliai būtų suteikta paslauga, kad ji duotų rezultatų, o ne koks to specialisto charakteris. Man nereikia dirbtino nuoširdumo ar gražbyliavimo. Džiaugiuosi patekusi į dr. Daivos rankas.

Ieva Marija S.2022-10-17

Labai rūpestinga ir maloni jauna gydytoja. Kreipiausi dėl po vasaros atsiradusio odos darinio ištyrimo ir pašalinimo. Vizitu likau patenkinta. Man buvo išsamiai atsakyta į visus klausimus, paaiškinta apie darinio šalinimo lazeriu eigą, odos priežiūrą po procedūros. Pašalino sėkmingai. Dabar drąsiai rekomenduoju gydytoją Agnę savo pažįstamiems. Jau yra kas pasinaudojo mano rekomendacija ir džiaugiasi suradę šią gydytoją taip pat, kaip ir aš.

Kristina G.2022-10-06

Noriu padėkoti gydytojai Agnei Bartkevičiūtei už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jos neabejotiną kompetenciją. Esu labai maloniai nustebintas bei sužavėtas gydytojos malonumu, nuoširdumu, profesionaliu savo darbo atlikimu. Šitokių asų mums reikia kuo daugiau. Agnė man išsprendė tokią problemą, kurios „neįveikė“ prieš tai gydę trys medikai. Džiaugiuosi pagerėjusia gyvenimo kokybe bei skaidresne nuotaika. Agne Bartkevičiūte, esate gydytoja iš didžiosios raidės! Sėkmės Jums visur ir visada.

Linas V.2022-10-28

Esu be galo laiminga, kad patekau pas gyd. Agnę. Kreipiausi dėl ilgą laiką kankinusios aknės, kaip buvau skaičiusi rekomendacijas, gydytoja daugiausiai konsultuoja dėl veido odos ligų. Ir likau be galo patenkinta konsultacija – pirmiausiai tai nuramino, viską labai tiksliai paaiškino, surašė labai tiksliai, kaip nesuprantančiam žmogui, gydymo rekomendacijas, kurių laikantis jau po mėnesio matau puikų savo veido odos pagerėjimą. Labai Jums ačiū!!!

Loreta2022-10-30

Galbūt turite klausimų?

  Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

  Susipažinau su Privatumo politika

  © 2023 Primum Estetica. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Duomenų apsauga.