I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Sandra Tumėnė

Konsultuoja ir gydo:

 • moteris ir mergaites aktualiais ginekologiniais klausimais, tame tarpe kontracepcijos ir nevaisingumo, prižiūri didelės rizikos nėštumus,
 • dėl vaisiaus genetinių sutrikimų, įvairių genų mutacijų ir genetiškai nulemtų ligų, genetinės rizikos krūties vėžiui,
 • įvairias moterų ginekologines ligas: vaginitą, endometriozę, policistinių kiaušidžių sindromą ir kt.

Atlieka procedūras:

 • intrauterinių sistemų įvedimo;
 • intrauterinių sistemų pašalinimo;
 • ankstyvo nėštumo nutraukimo (iki 7-os nėštumo savaitės).

Atlieka ginekologinius tyrimus:

 • transabdominalines ir transvaginalines lyties organų echoskopijas;
 • kiaušidžių darinių, gimdos polipų, miomų echoskopijas.

Atlieka vaisiaus tyrimus:

 • ultragarsinę nėštumo diagnostiką, planines vaisiaus echoskopijas (11-13 ir 18-20 nėštumo savaitės);
 • ultragarsinę vaisiaus biometriją (II-III nėštumo trimestre);
 • lyties nustatymo tyrimą (nuo 12-os nėštumo savaitės);
 • vaisiaus genetinius ultragarsinius tyrimus;
 • fetoplacentinės kraujotakos vertinimo, vaisiaus vandenų, placentos vertinimo tyrimus.

Domėjimosi sritys: perinatologija, vaikų ir paauglių ginekologija, genetinės vaisiaus patologijos diagnostika, genetinės rizikos krūties vėžiui.

Kalbos: lietuvių, anglų.

Laisvalaikio pomėgiai: pasivaikščiojimai gamtoje, vandens sportas, teatras.

Išsilavinimas

2014–2018 m.
Vilniaus universitetas, Akušerijos ir ginekologijos katedra, akušerijos ir ginekologijos rezidentūra, gydytojo akušerio ginekologo kvalifikacija.
2010–2014 m.
Vilniaus universitetas, Žmogaus ir medicininės genetikos katedra, genetikos rezidentūra, gydytojo genetiko kvalifikacija.
2009–2010 m.
Kauno medicinos universitetas, Medicinos fakultetas, internatūros studijos, medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.

2006–2008 m.
Krašto apsaugos ministerija, Karo medicinos gydytojo medicinos būrio vado kvalifikacija, atsargos leitenanto laipsnis.
2003–2009 m.
Kauno medicinos universitetas (dabar Lietuvos sveikatos mokslų universitetas), Medicinos fakultetas, medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis.

Darbo patirtis

Nuo 2022 m.
Klinikos „Primum Estetica“, gydytoja akušerė ginekologė, gydytoja genetikė.
Nuo 2021 m.
V. Jonaitienės privati ginekologijos klinika, gydytoja akušerė ginekologė.
Nuo 2018 m
Centro poliklinika, gydytoja akušerė ginekologė, gydytoja genetikė.
Nuo 2016 m
SK Impeks Medicinos diagnostikos centras, gydytoja akušerė ginekologė, gydytoja genetikė.
2011–2021 m.
VUL Santaros klinikos: gydytoja genetikė.

Narystė profesinėse organizacijose

Nuo 2018 m.
Lietuvos estetinės ginekologijos asociacijos narė.
Nuo 2018 m.
Lietuvos akušerijos ir ginekologijos draugijos narė.
Nuo 2014 m.
Lietuvos žmogaus genetikos draugijos narė.
Gydytoja taip pat yra tokių tarptautinių organizacijų, kaip Fetal Medicine foundation, European Menopause and Andropause Society, International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, International Association of Gynecological Endocrinology narė.

Publikacijos

Mokslinės publikacijos žurnaluose „Lietuvos akušerija ir ginekologija“, „Ginekologijos aktualijos“, straipsniai aktualiomis akušerijos ginekologijos ir genetikos temomis portaluose „delfi.lt“, „manodaktaras.lt“, „lrytas.lt“.

Socialiniai tinklai

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Galbūt turite klausimų?

  Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

  Susipažinau su Privatumo politika