I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Apimtis svarbiau nei ilgis: varpos korekcija per 10 minučių

Kaip rodo tyrimai, kone 85 proc. moterų tenkina jų partnerių varpos dydis, joms daug svarbesnės parengiamosios glamonės, meilė ir bendras pasitenkinimas santykiais. Atrodo, varpos dydis rūpi tik patiems vyrams, tačiau ir geresnis estetinis vaizdas, ir kokybiškesnis lytinis aktas išties keičia poros gyvenimą, vyrui suteikia daugiau pasitikėjimo, naikina kompleksus – ir tam nė nebūtina gultis ant operacinio stalo.


Vilniuje įsikūrusios klinikos „Primum Estetica“ komanda turi sprendimą skubantiems, abejojantiems ar nedrįstantiems imtis pokyčių. Į kylančius klausimus apie procedūrą atsako klinikos gydytojas urologas Algirdas Žalimas.

Ar varpos dydis vyrams yra svarbus?
Varpos dydis yra svarbus vyrų seksualinio vystymosi rodiklis. Jis suvokiamas kaip sveikatos, seksualinės veiklos ir vyriškumo simbolis.
Kai kurių tyrimų duomenimis, varpos dydis yra susijęs su vyro savigarba, o tie, kurie nepatenkinti jos dydžiu, gali turėti stipresnį polinkį perdėtai sureikšminti fiziologinius defektus. Jie psichologiškai pergyvena dėl šito, jų nuomone, trūkumo ir yra linkę į depresiją.
Atrodo, kad vyrų polinkis perdėtai manyti, kad moterims labai svarbus jų varpos dydis, sukelia jiems nerimą ir seksualinį nepasitenkinimą.
Apimtis yra svarbiau nei ilgis. Dėl išvardytų priežasčių vis daugiau vyrų konsultuojasi dėl galimybių ir būdų padidinti varpą, seksualinį potraukį ir pasitenkinimą.

Kokie yra moderniausi varpos didinimo sprendimai?
Šiuolaikinė medicina siūlo puikią alternatyvą chirurginei operacijai – varpos storinimą hialurono rūgšties užpildu.
Procedūros metu gydytojas specialia adata (kaniule) suleidžia hialurono rūgšties užpildo po varpos oda.
Po šios procedūros ne tik padidėja vyro lytinio organo apimtis, jis vizualiai atrodo didesnis, estetiškesnis, abu partnerius džiugina ilgesnis lytinis aktas ar didesnis malonumas jo metu.
Ši procedūra tinka net ir tiems, kurie dvejoja ar nedrįsta, galbūt baiminasi operacijos, kuomet į varpos poodį persodinami iš kitų kūno vietų nusiurbti riebalai, o pooperacinis laikotarpis užtrunka ne vieną savaitę.
Kadangi hialurono rūgštis natūraliai gaminama organizme, šalutinis procedūros, trunkančios vos dešimt minučių, poveikis pasireiškia itin retai.

Kokio amžiaus vyrai dėl šios procedūros į Jus kreipiasi dažniausiai?

Amžius gana įvairus. Vis tik dažniausiai pagalbos kreipiasi 30–50 metų vyrai.

Kiek trunka poprocedūrinis laikotarpis?
Įprastai jis trunka nuo 2 iki 3 dienų, po to galima grįžti prie įprastos veiklos. Savaitę po procedūros rekomenduojama vengti intensyvaus lytinio gyvenimo.

Kokių procedūros rezultatų galima tikėtis?
Vienoje klinikų dvejus metus, nuo 2018 m. sausio iki 2019 m. gruodžio, buvo atliekamas tyrimas, kurio metu stebėti 230 vyrų po varpos padidinimo hialurono rūgšties užpildu. Praėjus mėnesiui po procedūros, jų varpos apimtis buvo padidėjusi vidutiniškai 2,66 centimetro, o kai kurių net beveik 4 centimetrus.
Atkreipiu dėmesį, kad varpa procedūros metu nėra pailginama, ji pastorinama.
Reikia žinoti ir tai, jog hialurono užpildai laikui bėgant natūraliai suyra, todėl pastorinta varpa gali išlikti nuo 12 iki 24 mėn.
Dauguma vyrų, išbandžiusių šią procedūrą, renkasi kasmetinius „pataisymus“, kad didesnę varpos apimtį išlaikytų ir toliau, tačiau apsisprendus, kad norisi pirminės jos išvaizdos, neprireiks jokių papildomų žingsnių.
Ši procedūra puikiai tinka tiems vyrams, kurie nėra patenkinti estetine savo lytinio organo išvaizda, nori suteikti savo partnerei didesnį malonumą.
Ne tik šiai, bet ir kitoms klinikoje „Primum Estetica“ teikiamoms paslaugoms galioja visiškas paciento konfidencialumo principas.

Ką turėčiau daryti, jei mane sudomino ši procedūra?

Jei norite sužinoti, ar varpos storinimo hialurono užpildu procedūra tinka konkrečiai Jums, susisiekite su mumis dėl gydytojo konsultacijos. Tai padaryti galite telefonu arba užpildę registracijos formą klinikos „Primum Estetica“ tinklapyje.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika