I-V 9:00-19:00, VI 11:00-18:00

Apimtis svarbiau nei ilgis: varpos korekcija per 10 minučių

Kaip rodo tyrimai, kone 85 proc. moterų tenkina jų partnerių varpos dydis, joms daug svarbesnės parengiamosios glamonės, meilė ir bendras pasitenkinimas santykiais. Atrodo, varpos dydis rūpi tik patiems vyrams, tačiau ir geresnis estetinis vaizdas, ir kokybiškesnis lytinis aktas išties keičia poros gyvenimą, vyrui suteikia daugiau pasitikėjimo, naikina kompleksus – ir tam nė nebūtina gultis ant operacinio stalo.


Vilniuje įsikūrusios klinikos „Primum Estetica“ komanda turi sprendimą skubantiems, abejojantiems ar nedrįstantiems imtis pokyčių. Į kylančius klausimus apie procedūrą atsako klinikos gydytojas urologas Algirdas Žalimas.

Urologas A. Zalimas
Gydytojas urologas Algirdas Žalimas

Ar varpos dydis vyrams yra svarbus?
Varpos dydis yra svarbus vyrų seksualinio vystymosi rodiklis. Jis suvokiamas kaip sveikatos, seksualinės veiklos ir vyriškumo simbolis.
Kai kurių tyrimų duomenimis, varpos dydis yra susijęs su vyro savigarba, o tie, kurie nepatenkinti jos dydžiu, gali turėti stipresnį polinkį perdėtai sureikšminti fiziologinius defektus. Jie psichologiškai pergyvena dėl šito, jų nuomone, trūkumo ir yra linkę į depresiją.
Atrodo, kad vyrų polinkis perdėtai manyti, kad moterims labai svarbus jų varpos dydis, sukelia jiems nerimą ir seksualinį nepasitenkinimą.
Apimtis yra svarbiau nei ilgis. Dėl išvardytų priežasčių vis daugiau vyrų konsultuojasi dėl galimybių ir būdų padidinti varpą, seksualinį potraukį ir pasitenkinimą.

Kokie yra moderniausi varpos didinimo sprendimai?
Šiuolaikinė medicina siūlo puikią alternatyvą chirurginei operacijai – varpos storinimą hialurono rūgšties užpildu.
Procedūros metu gydytojas specialia adata (kaniule) suleidžia hialurono rūgšties užpildo po varpos oda.
Po šios procedūros ne tik padidėja vyro lytinio organo apimtis, jis vizualiai atrodo didesnis, estetiškesnis, abu partnerius džiugina ilgesnis lytinis aktas ar didesnis malonumas jo metu.
Ši procedūra tinka net ir tiems, kurie dvejoja ar nedrįsta, galbūt baiminasi operacijos, kuomet į varpos poodį persodinami iš kitų kūno vietų nusiurbti riebalai, o pooperacinis laikotarpis užtrunka ne vieną savaitę.
Kadangi hialurono rūgštis natūraliai gaminama organizme, šalutinis procedūros, trunkančios vos dešimt minučių, poveikis pasireiškia itin retai.

Kokio amžiaus vyrai dėl šios procedūros į Jus kreipiasi dažniausiai?

Amžius gana įvairus. Vis tik dažniausiai pagalbos kreipiasi 30–50 metų vyrai.

Kiek trunka poprocedūrinis laikotarpis?
Įprastai jis trunka nuo 2 iki 3 dienų, po to galima grįžti prie įprastos veiklos. Savaitę po procedūros rekomenduojama vengti intensyvaus lytinio gyvenimo.

Kokių procedūros rezultatų galima tikėtis?
Vienoje klinikų dvejus metus, nuo 2018 m. sausio iki 2019 m. gruodžio, buvo atliekamas tyrimas, kurio metu stebėti 230 vyrų po varpos padidinimo hialurono rūgšties užpildu. Praėjus mėnesiui po procedūros, jų varpos apimtis buvo padidėjusi vidutiniškai 2,66 centimetro, o kai kurių net beveik 4 centimetrus.
Atkreipiu dėmesį, kad varpa procedūros metu nėra pailginama, ji pastorinama.
Reikia žinoti ir tai, jog hialurono užpildai laikui bėgant natūraliai suyra, todėl pastorinta varpa gali išlikti nuo 12 iki 24 mėn.
Dauguma vyrų, išbandžiusių šią procedūrą, renkasi kasmetinius „pataisymus“, kad didesnę varpos apimtį išlaikytų ir toliau, tačiau apsisprendus, kad norisi pirminės jos išvaizdos, neprireiks jokių papildomų žingsnių.
Ši procedūra puikiai tinka tiems vyrams, kurie nėra patenkinti estetine savo lytinio organo išvaizda, nori suteikti savo partnerei didesnį malonumą.
Ne tik šiai, bet ir kitoms klinikoje „Primum Estetica“ teikiamoms paslaugoms galioja visiškas paciento konfidencialumo principas.

Ką turėčiau daryti, jei mane sudomino ši procedūra?

Jei norite sužinoti, ar varpos storinimo hialurono užpildu procedūra tinka konkrečiai Jums, susisiekite su mumis dėl gydytojo konsultacijos. Tai padaryti galite telefonu arba užpildę registracijos formą klinikos „Primum Estetica“ tinklapyje.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Gydytoja Agnė Bartkevičiūtė - savo srities profesionalė. Mane gana ilgai kankino odos bėrimai, buvau jau su tuo susitaikiusi, maniau, kad nieko padaryti nebegalima, bet gydytojos Agnės profesionalumo ir rūpestingumo dėka, problemos dingo! Atsakingai rekomenduoju visiems.

Stefanija G.2022-04-15

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi darinį, nuramino ir pasiūlė pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

Audronė S.2022-05-03

Daktarė Daiva Bartkevičienė man sugrąžino viltį ir vėl įkvėpė gyvenimui. Labai dėkinga gerbiamai daktarei, kad išklausė, paaiškino, nuoširdžiai bendravo ir - svarbiausia - PADĖJO! Jūs nuostabi!

D.S.2022-06-08

Labai dėkinga daktarei Daivai Bartkevičienei už profesionaliai atliktą operaciją ir sugrąžintą pasitikėjimą savimi!

Dalia D.2022-06-24

Gydytoja Daiva Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Man tai pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek daug laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui prieš būsimą operaciją. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gijimo eigą. Esu labai patenkinta patekusi būtent į šios gydytojos rankas. Rekomendavau ir savo draugei.

I.M.2022-07-07

Gerbiamos gydytojos Agnės Bartkevičiūtės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Paskirtas gydymas buvo tikslus ir kryptingas. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją, kuri be visa ko yra ir išskirtinė asmenybė.

Andrius Š.2022-07-15

Daktarė D. Bartkevičienė turi auksines rankas, rašau, nes noriu pasidžiaugti, kad tokie specialistai dirba sau patinkantį darbą – tai matosi su šia daktare bendraujant. Kreipėmės į ją per rekomendacijas turėdami problemų su pastojimu, paaiškino problemą, aiškiai atsakė į klausimus, nuramino. Visų procedūrų metu buvo šalia ir šiandien esame labai laimingi turėdami mažą stebuklą. Sėkmės darbuose, visad liksime Jums dėkingi.

Monika L.2022-10-05

Dėkinga draugei, kuri man rekomendavo daktarę D. Bartkevičienę. Labai profesionali akušerė ginekologė. Lankausi pas ją ir esu patenkinta daktarės atliekamu darbu, esu sveika ir laiminga, ko anksčiau nebuvo. Manau, kad renkantis gydytoją protingai, svarbiausia, kad profesionaliai būtų suteikta paslauga, kad ji duotų rezultatų, o ne koks to specialisto charakteris. Man nereikia dirbtino nuoširdumo ar gražbyliavimo. Džiaugiuosi patekusi į dr. Daivos rankas.

Ieva Marija S.2022-10-17

Labai rūpestinga ir maloni jauna gydytoja. Kreipiausi dėl po vasaros atsiradusio odos darinio ištyrimo ir pašalinimo. Vizitu likau patenkinta. Man buvo išsamiai atsakyta į visus klausimus, paaiškinta apie darinio šalinimo lazeriu eigą, odos priežiūrą po procedūros. Pašalino sėkmingai. Dabar drąsiai rekomenduoju gydytoją Agnę savo pažįstamiems. Jau yra kas pasinaudojo mano rekomendacija ir džiaugiasi suradę šią gydytoją taip pat, kaip ir aš.

Kristina G.2022-10-06

Noriu padėkoti gydytojai Agnei Bartkevičiūtei už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jos neabejotiną kompetenciją. Esu labai maloniai nustebintas bei sužavėtas gydytojos malonumu, nuoširdumu, profesionaliu savo darbo atlikimu. Šitokių asų mums reikia kuo daugiau. Agnė man išsprendė tokią problemą, kurios „neįveikė“ prieš tai gydę trys medikai. Džiaugiuosi pagerėjusia gyvenimo kokybe bei skaidresne nuotaika. Agne Bartkevičiūte, esate gydytoja iš didžiosios raidės! Sėkmės Jums visur ir visada.

Linas V.2022-10-28

Esu be galo laiminga, kad patekau pas gyd. Agnę. Kreipiausi dėl ilgą laiką kankinusios aknės, kaip buvau skaičiusi rekomendacijas, gydytoja daugiausiai konsultuoja dėl veido odos ligų. Ir likau be galo patenkinta konsultacija – pirmiausiai tai nuramino, viską labai tiksliai paaiškino, surašė labai tiksliai, kaip nesuprantančiam žmogui, gydymo rekomendacijas, kurių laikantis jau po mėnesio matau puikų savo veido odos pagerėjimą. Labai Jums ačiū!!!

Loreta2022-10-30

© 2023 Primum Estetica. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Duomenų apsauga.