I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Dovanų kuponas

Kuo nustebinsite artimą žmogų per šventes?

Medicinos ir estetikos klinikos „Primum Estetica“  paslaugos –  tai tobula investicija į sveikatą ir pasitikėjimą savimi, nes mūsų specialistai:

 • naudoja naujausias medicinos technologijas, leidžiančias pasiekti geriausius rezultatus;
 • taiko  pažangiausius gydymo metodus, skirtus ne tik estetinėms, bet ir funkcinėms„anti-aging“ problemoms spręsti;
 • įsigilina į kiekvieno paciento individualius poreikius, taiko asmeninę priežiūrą, padedančią pasiekti sveikatos ar grožio tikslus.

Jūs galite pasirinkti dovanų kupono sumą arba norimą padovanoti JAI ar JAM paslaugą.

 • Klinikos „Primum Estetica“ dovanų kuponą galite įsigyti susisiekę su mumis el. paštu info@primumestetica.lt ar paskambinę tel. +370 670 99669.
 • Gavę apmokėjimo patvirtinimą, el. kupono versiją išsiųsime pdf formatu į  Jūsų nurodytą el. paštą, o popierinį variantą nurodytu adresu. Taip pat popierinį variantą galite atsiimti  atvykę į kliniką Jums patogiu klinikos darbo laiku, adresu Pylimo g. 47, Vilnius.
 • Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.
 • Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.
 • Pasirinkus paslaugų už mažesnę, nei nurodyta kupone sumą, neišnaudotas dovanų kupono vertės likutis negrąžinamas.
 • Pasirinktų paslaugų sumai viršijus dovanų kupone nurodytą sumą, skirtumą prisimoka paslaugų gavėjas.

Galite rinktis tradicinį popierinį arba skaitmeninį dovanų kupono variantą.

Pradėkite ruoštis artėjančioms šventėms jau dabar, o dovaną artimam žmogui galite įsigyti net neišeidami iš namų!

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Galbūt turite klausimų?

  Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

  Susipažinau su Privatumo politika