I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Dovanų kuponas

Medicinos ir estetikos paslaugų klinikos „Primum Estetica“ dovanų kuponas – tai investicija į artimo žmogaus sveikatą ir jo pasitikėjimą savimi.

Galite rinktis tradicinį popierinį arba skaitmeninį dovanų kupono variantą.

Jūs taip pat galite pasirinkti dovanų kupono sumą arba norimą padovanoti JAI ar JAM paslaugą.

  • Klinikos „Primum Estetica“ dovanų kuponą galite įsigyti susisiekę su mumis el. paštu info@primumestetica.lt ar paskambinę tel. +370 670 99669.
  • Gavę apmokėjimo patvirtinimą, el. kupono versiją išsiųsime pdf formatu į  Jūsų nurodytą el. paštą, o popierinį variantą nurodytu adresu. Taip pat popierinį variantą galite atsiimti  atvykę į kliniką Jums patogiu klinikos darbo laiku, adresu Pylimo g. 47, Vilnius.
  • Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įgijimo datos.
  • Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.
  • Pasirinkus paslaugų už mažesnę, nei nurodyta kupone sumą, neišnaudotas dovanų kupono vertės likutis negrąžinamas.
  • Pasirinktų paslaugų sumai viršijus dovanų kupone nurodytą sumą, skirtumą prisimoka paslaugų gavėjas.

Pradėkite ruoštis artėjančioms šventėms jau dabar, o dovaną artimam žmogui galite įsigyti net neišeidami iš namų!

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika