I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Dubens raumenų treniravimas „BTL Emsella“ magnetiniame krėsle

Tai unikali neinvazinė technologija, kuri pagerina intymią sveikatą ir padeda išspręsti šlapimo nelaikymo problemą.

Atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad 95 proc. gydytų pacientų patvirtino reikšmingai pagerėjusią jų gyvenimo kokybę.

Kam tinka procedūros?

Ši procedūra puikiai tinka bet kokio amžiaus moterims ir vyrams, kurie nori pagerinti intymų gyvenimą ir išspręsti šlapimo nelaikymo problemą.

Kiek trunka procedūra?

Procedūros trukmė – 30 min.

Kokie pojūčiai patiriami procedūros metu?

Procedūros metu pajusite dilgčiojimą ir dubens dugno raumenų susitraukimus. Iš karto po procedūros galėsite tęsti kasdienę veiklą.

Kaip greitai juntamas rezultatas?

Jau po pirmosios procedūros pajusite pagerėjimą.

Kiek trunka gydymas?

Reikalingos 6 procedūros, kurios turėtų būti atliekamos nepertraukiamai po 2 į savaitę.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika