I-V 9:00-19:00, VI 11:00-18:00

Gydytoja ekspertė apie inovatyvų būdą orgazmui sustiprinti ir prailginti

Šiandien vis daugiau žmonių supranta fizinio aktyvumo svarbą sveikatai, skiria dėmesio kūno treniravimui ir gražinimui. Įprasta atlikti pratimus pilvo presui, nugarai, sėdmenims, liemeniui, rankoms ar kojoms stiprinti. Tačiau tik nedidelė dalis, net ir reguliariai sportuojančiųjų, atlieka pratimus, kurie stiprina dubens dugno raumenis. Kuo šie raumenys svarbūs vyrams ir moterims, kodėl reikia skirti jiems dėmesio ir užsiimti specialia mankšta, pasakoja medicinos ir estetikos klinikos „Primum Estetica“ gydytoja akušerė ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė. Docentė yra pripažinta „BTL Emsella“ procedūros ekspertė, pirmoji Lietuvoje pradėjusi atvirai kalbėti apie intymios sveikatos svarbą kasdieniam moterų ir vyrų gyvenimui ir būdus jai pagerinti.

Kur yra dubens dugno raumenys?

Paprastai kalbant, tai yra sritis tarp kojų. Ši raumenų grupė yra išsidėsčiusi nuo uodegikaulio iki gaktos ir prilaiko dubens srityje esančius vidaus organus: žarnyną, gimdą, šlapimo pūslę ir kt. Norint, kad šie raumenys tinkamai funkcionuotų, reikia jais rūpintis, kaip ir bet kuriais kitais. Tačiau dažnai mes susikoncentruojame į išorę ir pamirštame vidų. O rūpintis tuo, ko nematome, šiuo atveju svarbu, nes nuo nematomų dubens dugno raumenų priklauso mūsų kasdienio ir intymaus gyvenimo kokybė.

Kaip pasikeičia kūnas ir gyvenimo kokybė, nusilpus dubens dugno raumenims, kokia yra jų funkcija?

Stiprūs ir gerai funkcionuojantys dubens dugno raumenys turi įtakos intymiam gyvenimui, padeda lengviau pasiekti orgazmą, užtikrina šlapimo ir išmatų laikymą, žarnyno funkciją, suteikia papildomą atramą juokiantis, kosint, čiaudint, bėgant, šokant.

Jau senovėje žmonės rūpinosi savo dubens raumenų sveikata. Žinomi filosofų Hipokrato ir Galeno pasakojimai apie pratimus dubens raumenims, kurie buvo atliekami viešosiose pirtyse. Praėjusio amžiaus viduryje šiai kūno sričiai skirtus pratimus aprašė ir vokiečių gydytojas Arnoldas H. Kėgelis, kuris teigė, kad jie gali padėti išvengti makšties sienelių nusileidimo ir šlapimo nelaikymo. Šie pratimai buvo pavadinti minėto gydytojo vardu ir iki šiol gydytojų rekomenduojami vyrams ir moterims kaip veiksminga priemonė, sustiprinanti dubens dugno raumenis.

Kokie požymiai išduoda, kad dubens dugno raumenys nusilpę?

Moteris dažniausiai vargina gimdos ar makšties nusileidimas, šlapimo nelaikymas. Šie raumenys dažnai nusilpsta po ginekologinių operacijų ar gimdymo, ypač jei moteris gimdė kelis kartus, o pertrauka buvo trumpa.

Vyrams šie raumenys dažnai nusilpsta po urologinių operacijų, esant prostatos sutrikimams. Nusilpus  dubens dugno raumenims, vyrus gali varginti erekcijos sutrikimai, nemalonūs lytiniai santykiai, diskomfortas ar skausmas sėdint, taip pat šlapimo nelaikymas.

Kalbant apie vyrų ir moterų šlapimo nelaikymą, pagalbos reikia ieškoti net ir tuomet, jei vos kartą pajutote, kad išsiskyrė lašas šlapimo čiaudint, kosint, juokiantis ar sportuojant. Dažnai tai yra pirmas požymis, kad reikia stiprinti dubens dugno raumenis. Laikui bėgant, tų lašelių bus tik daugiau ir dažniau. 

Kokie būtų inovatyvūs dubens dugno raumenų treniravimo būdai šiuolaikiniam žmogui, kuris skuba, neturi laiko, bet nori būti sveikas ir mėgautis kokybišku intymiu gyvenimu? 

Suprantama, reikia daug laiko, valios ir pastangų, kad kasdien taisyklingai treniruoti dubens dugno raumenis, atliekant Kėgelio pratimus. O ir apčiuopiamo rezultato galima tikėtis maždaug po 2 mėnesių.

Medicininės technologijos sparčiai tobulėja, ir šiandien problemas, kurias sukelia nusilpę dubens dugno raumenys, galima išspręsti greitai ir saugiai. Pati moderniausia, labiausiai pripažinta neinvazinė procedūra, kuri pagerina intymią sveikatą ir padeda išspręsti šlapimo nelaikymo problemą, yra dubens dugno raumenų treniravimas „BTL Emsella“ magnetiniame krėsle.

Šiai procedūrai nereikia jokio specialaus pasiruošimo, jos metu nereikia nusirengti, o po procedūros galima iš karto grįžti prie įprastos kasdieninės rutinos.

Moksliniai tyrimai parodė, kad 95 proc. pacientų, kuriems buvo taikyta „BTL Emsella“ procedūra, gyvenimo kokybė pagerėjo. Kai kuriais atvejais gydymas magnetiniame krėsle padeda išvengti šlapimo nelaikymui gydyti skiriamos operacijos. Tai ir puiki profilaktinė procedūra: sustiprinus dubens dugno raumenis, suaktyvėja kraujotaka, pagerėja intymus gyvenimas, patiriami orgazmai sustiprėja ir trunka ilgiau.

Kaip vyksta dubens dugno treniruotė „BTL Emsella“ magnetiniame krėsle?

Treniruotės, kuri trunka iki 30 minučių, metu pacientas tiesiog patogiai ir ramiai sėti specialiame krėsle. Prieš procedūrą gydytojas paaiškina, kaip taisyklingai atsisėsti, kad procedūra būtų išties efektyvi, kokie pojūčiai bus juntami. Procedūros metu galima skaityti knygą ar žurnalą, todėl laikas neprailgsta.   

BTL Emsella procedūra
Doc. dr. Daiva Bartkevičienė demonstruoja „BTL Emsella“ įrangą

Kada pajuntamas procedūros efektas?

Pagerėjimą daugelis pajunta jau po pirmosios procedūros, tačiau geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojamas 6 procedūrų ciklas. Jos atliekamos po 2 per savaitę. Taigi su „BTL Emsella“ procedūra maksimalus efektas pasiekiamas jau po 3 savaičių.

Nuo kokio amžiaus rekomenduojama treniruoti dubens dugno raumenis „BTL Emsella“ magnetiniame krėsle?

Stiprinti dubens dugno raumenis naudinga bet kokiame amžiuje, todėl procedūra tinka bet kokio amžiaus vyrams ir moterims, kurie nori pagerinti intymų gyvenimą ir išspręsti šlapimo nelaikymo problemą ar su ja nesusidurti po metų kitų.

Procedūra itin rekomenduojama jaunoms moterims, kurios planuoja šeimos pagausėjimą ar neseniai pagimdė kūdikį, vyrams, kurie jaučia erekcijos sutrikimus ir nori pagerinti savo lytinį gyvenimą.

Dubens dugno raumenis treniruoti galima klinikoje „Primum Estetica“. Klinikai ir joje dirbančiai gydytojai doc. dr. Daivai Bartkevičienei yra suteikta „BTL Emsella“ eksperto kvalifikacija. Tai garantuoja aukščiausią procedūros kokybę. Magnetinis krėslas yra sertifikuotas ES.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Gydytoja Agnė Bartkevičiūtė - savo srities profesionalė. Mane gana ilgai kankino odos bėrimai, buvau jau su tuo susitaikiusi, maniau, kad nieko padaryti nebegalima, bet gydytojos Agnės profesionalumo ir rūpestingumo dėka, problemos dingo! Atsakingai rekomenduoju visiems.

Stefanija G.2022-04-15

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi darinį, nuramino ir pasiūlė pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

Audronė S.2022-05-03

Daktarė Daiva Bartkevičienė man sugrąžino viltį ir vėl įkvėpė gyvenimui. Labai dėkinga gerbiamai daktarei, kad išklausė, paaiškino, nuoširdžiai bendravo ir - svarbiausia - PADĖJO! Jūs nuostabi!

D.S.2022-06-08

Labai dėkinga daktarei Daivai Bartkevičienei už profesionaliai atliktą operaciją ir sugrąžintą pasitikėjimą savimi!

Dalia D.2022-06-24

Gydytoja Daiva Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Man tai pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek daug laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui prieš būsimą operaciją. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gijimo eigą. Esu labai patenkinta patekusi būtent į šios gydytojos rankas. Rekomendavau ir savo draugei.

I.M.2022-07-07

Gerbiamos gydytojos Agnės Bartkevičiūtės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Paskirtas gydymas buvo tikslus ir kryptingas. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją, kuri be visa ko yra ir išskirtinė asmenybė.

Andrius Š.2022-07-15

Daktarė D. Bartkevičienė turi auksines rankas, rašau, nes noriu pasidžiaugti, kad tokie specialistai dirba sau patinkantį darbą – tai matosi su šia daktare bendraujant. Kreipėmės į ją per rekomendacijas turėdami problemų su pastojimu, paaiškino problemą, aiškiai atsakė į klausimus, nuramino. Visų procedūrų metu buvo šalia ir šiandien esame labai laimingi turėdami mažą stebuklą. Sėkmės darbuose, visad liksime Jums dėkingi.

Monika L.2022-10-05

Dėkinga draugei, kuri man rekomendavo daktarę D. Bartkevičienę. Labai profesionali akušerė ginekologė. Lankausi pas ją ir esu patenkinta daktarės atliekamu darbu, esu sveika ir laiminga, ko anksčiau nebuvo. Manau, kad renkantis gydytoją protingai, svarbiausia, kad profesionaliai būtų suteikta paslauga, kad ji duotų rezultatų, o ne koks to specialisto charakteris. Man nereikia dirbtino nuoširdumo ar gražbyliavimo. Džiaugiuosi patekusi į dr. Daivos rankas.

Ieva Marija S.2022-10-17

Labai rūpestinga ir maloni jauna gydytoja. Kreipiausi dėl po vasaros atsiradusio odos darinio ištyrimo ir pašalinimo. Vizitu likau patenkinta. Man buvo išsamiai atsakyta į visus klausimus, paaiškinta apie darinio šalinimo lazeriu eigą, odos priežiūrą po procedūros. Pašalino sėkmingai. Dabar drąsiai rekomenduoju gydytoją Agnę savo pažįstamiems. Jau yra kas pasinaudojo mano rekomendacija ir džiaugiasi suradę šią gydytoją taip pat, kaip ir aš.

Kristina G.2022-10-06

Noriu padėkoti gydytojai Agnei Bartkevičiūtei už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jos neabejotiną kompetenciją. Esu labai maloniai nustebintas bei sužavėtas gydytojos malonumu, nuoširdumu, profesionaliu savo darbo atlikimu. Šitokių asų mums reikia kuo daugiau. Agnė man išsprendė tokią problemą, kurios „neįveikė“ prieš tai gydę trys medikai. Džiaugiuosi pagerėjusia gyvenimo kokybe bei skaidresne nuotaika. Agne Bartkevičiūte, esate gydytoja iš didžiosios raidės! Sėkmės Jums visur ir visada.

Linas V.2022-10-28

Esu be galo laiminga, kad patekau pas gyd. Agnę. Kreipiausi dėl ilgą laiką kankinusios aknės, kaip buvau skaičiusi rekomendacijas, gydytoja daugiausiai konsultuoja dėl veido odos ligų. Ir likau be galo patenkinta konsultacija – pirmiausiai tai nuramino, viską labai tiksliai paaiškino, surašė labai tiksliai, kaip nesuprantančiam žmogui, gydymo rekomendacijas, kurių laikantis jau po mėnesio matau puikų savo veido odos pagerėjimą. Labai Jums ačiū!!!

Loreta2022-10-30

© 2023 Primum Estetica. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Duomenų apsauga.