I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Gydytoja ekspertė apie inovatyvų būdą orgazmui sustiprinti ir prailginti

Šiandien vis daugiau žmonių supranta fizinio aktyvumo svarbą sveikatai, skiria dėmesio kūno treniravimui ir gražinimui. Įprasta atlikti pratimus pilvo presui, nugarai, sėdmenims, liemeniui, rankoms ar kojoms stiprinti. Tačiau tik nedidelė dalis, net ir reguliariai sportuojančiųjų, atlieka pratimus, kurie stiprina dubens dugno raumenis. Kuo šie raumenys svarbūs vyrams ir moterims, kodėl reikia skirti jiems dėmesio ir užsiimti specialia mankšta, pasakoja medicinos ir estetikos klinikos „Primum Estetica“ gydytoja akušerė ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė. Docentė yra pripažinta „BTL Emsella“ procedūros ekspertė, pirmoji Lietuvoje pradėjusi atvirai kalbėti apie intymios sveikatos svarbą kasdieniam moterų ir vyrų gyvenimui ir būdus jai pagerinti.

Kur yra dubens dugno raumenys?

Paprastai kalbant, tai yra sritis tarp kojų. Ši raumenų grupė yra išsidėsčiusi nuo uodegikaulio iki gaktos ir prilaiko dubens srityje esančius vidaus organus: žarnyną, gimdą, šlapimo pūslę ir kt. Norint, kad šie raumenys tinkamai funkcionuotų, reikia jais rūpintis, kaip ir bet kuriais kitais. Tačiau dažnai mes susikoncentruojame į išorę ir pamirštame vidų. O rūpintis tuo, ko nematome, šiuo atveju svarbu, nes nuo nematomų dubens dugno raumenų priklauso mūsų kasdienio ir intymaus gyvenimo kokybė.

Kaip pasikeičia kūnas ir gyvenimo kokybė, nusilpus dubens dugno raumenims, kokia yra jų funkcija?

Stiprūs ir gerai funkcionuojantys dubens dugno raumenys turi įtakos intymiam gyvenimui, padeda lengviau pasiekti orgazmą, užtikrina šlapimo ir išmatų laikymą, žarnyno funkciją, suteikia papildomą atramą juokiantis, kosint, čiaudint, bėgant, šokant.

Jau senovėje žmonės rūpinosi savo dubens raumenų sveikata. Žinomi filosofų Hipokrato ir Galeno pasakojimai apie pratimus dubens raumenims, kurie buvo atliekami viešosiose pirtyse. Praėjusio amžiaus viduryje šiai kūno sričiai skirtus pratimus aprašė ir vokiečių gydytojas Arnoldas H. Kėgelis, kuris teigė, kad jie gali padėti išvengti makšties sienelių nusileidimo ir šlapimo nelaikymo. Šie pratimai buvo pavadinti minėto gydytojo vardu ir iki šiol gydytojų rekomenduojami vyrams ir moterims kaip veiksminga priemonė, sustiprinanti dubens dugno raumenis.

Kokie požymiai išduoda, kad dubens dugno raumenys nusilpę?

Moteris dažniausiai vargina gimdos ar makšties nusileidimas, šlapimo nelaikymas. Šie raumenys dažnai nusilpsta po ginekologinių operacijų ar gimdymo, ypač jei moteris gimdė kelis kartus, o pertrauka buvo trumpa.

Vyrams šie raumenys dažnai nusilpsta po urologinių operacijų, esant prostatos sutrikimams. Nusilpus  dubens dugno raumenims, vyrus gali varginti erekcijos sutrikimai, nemalonūs lytiniai santykiai, diskomfortas ar skausmas sėdint, taip pat šlapimo nelaikymas.

Kalbant apie vyrų ir moterų šlapimo nelaikymą, pagalbos reikia ieškoti net ir tuomet, jei vos kartą pajutote, kad išsiskyrė lašas šlapimo čiaudint, kosint, juokiantis ar sportuojant. Dažnai tai yra pirmas požymis, kad reikia stiprinti dubens dugno raumenis. Laikui bėgant, tų lašelių bus tik daugiau ir dažniau. 

Kokie būtų inovatyvūs dubens dugno raumenų treniravimo būdai šiuolaikiniam žmogui, kuris skuba, neturi laiko, bet nori būti sveikas ir mėgautis kokybišku intymiu gyvenimu? 

Suprantama, reikia daug laiko, valios ir pastangų, kad kasdien taisyklingai treniruoti dubens dugno raumenis, atliekant Kėgelio pratimus. O ir apčiuopiamo rezultato galima tikėtis maždaug po 2 mėnesių.

Medicininės technologijos sparčiai tobulėja, ir šiandien problemas, kurias sukelia nusilpę dubens dugno raumenys, galima išspręsti greitai ir saugiai. Pati moderniausia, labiausiai pripažinta neinvazinė procedūra, kuri pagerina intymią sveikatą ir padeda išspręsti šlapimo nelaikymo problemą, yra dubens dugno raumenų treniravimas „BTL Emsella“ magnetiniame krėsle.

Šiai procedūrai nereikia jokio specialaus pasiruošimo, jos metu nereikia nusirengti, o po procedūros galima iš karto grįžti prie įprastos kasdieninės rutinos.

Moksliniai tyrimai parodė, kad 95 proc. pacientų, kuriems buvo taikyta „BTL Emsella“ procedūra, gyvenimo kokybė pagerėjo. Kai kuriais atvejais gydymas magnetiniame krėsle padeda išvengti šlapimo nelaikymui gydyti skiriamos operacijos. Tai ir puiki profilaktinė procedūra: sustiprinus dubens dugno raumenis, suaktyvėja kraujotaka, pagerėja intymus gyvenimas, patiriami orgazmai sustiprėja ir trunka ilgiau.

Kaip vyksta dubens dugno treniruotė „BTL Emsella“ magnetiniame krėsle?

Treniruotės, kuri trunka iki 30 minučių, metu pacientas tiesiog patogiai ir ramiai sėti specialiame krėsle. Prieš procedūrą gydytojas paaiškina, kaip taisyklingai atsisėsti, kad procedūra būtų išties efektyvi, kokie pojūčiai bus juntami. Procedūros metu galima skaityti knygą ar žurnalą, todėl laikas neprailgsta.   

Kada pajuntamas procedūros efektas?

Pagerėjimą daugelis pajunta jau po pirmosios procedūros, tačiau geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojamas 6 procedūrų ciklas. Jos atliekamos po 2 per savaitę. Taigi su „BTL Emsella“ procedūra maksimalus efektas pasiekiamas jau po 3 savaičių.

Nuo kokio amžiaus rekomenduojama treniruoti dubens dugno raumenis „BTL Emsella“ magnetiniame krėsle?

Stiprinti dubens dugno raumenis naudinga bet kokiame amžiuje, todėl procedūra tinka bet kokio amžiaus vyrams ir moterims, kurie nori pagerinti intymų gyvenimą ir išspręsti šlapimo nelaikymo problemą ar su ja nesusidurti po metų kitų.

Procedūra itin rekomenduojama jaunoms moterims, kurios planuoja šeimos pagausėjimą ar neseniai pagimdė kūdikį, vyrams, kurie jaučia erekcijos sutrikimus ir nori pagerinti savo lytinį gyvenimą.

Dubens dugno raumenis treniruoti galima klinikoje „Primum Estetica“. Klinikai ir joje dirbančiai gydytojai doc. dr. Daivai Bartkevičienei yra suteikta „BTL Emsella“ eksperto kvalifikacija. Tai garantuoja aukščiausią procedūros kokybę. Magnetinis krėslas yra sertifikuotas ES.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Esu be galo dėkinga gydytojai Agnei už jos profesionalų ir šiltą bendravimą, mano odos problemos priežasčių paaiškinimą, gydymo paskyrimą, nuostabią gydymo rekomendacijų surašymo tvarką ir pasiektą rezultatą. Kreipiausi dėl užleistų veido rožinės bėrimų, kurie mane kankino jau 2 metus, dėl kurių teko atsisakyti socialinio gyvenimo. Į gydytoją kreipiausi sausio mėnesį, kai veido odos būklė buvo „baisi“. Gydytoja man paaiškino tokios būklės priežastis, paskyrė gydymą, tvarkingai surašė ir paaiškino kiekvieną gydymo detalę. Taip tvarkingai surašytų gydymo rekomendacijų dar nebuvau mačiusi. Kiekvieno kontrolinio vizito pas gydytoją metu buvo laikomasi tokios pat tvarkos. Laikiausi kiekvienos gydytojos rekomendacijos ir per pora mėnesių pavyko visiškai atsikratyti bėrimų veide. Todėl negaliu neparašyti atsiliepimo. Esu labai dėkinga, kad patekau būtent pas gyd. Agnę. Sėkmės Jums didžiausios!

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Daktarė Daiva Bartkevičienė mane konsultavo klinikoje „Primum Estetica“. Didelį įspūdį paliko gydytojos kompetencija, modernus požiūris, naujų technologijų pritaikymas, nuoširdus bendravimas ir empatiškas požiūris į pacientą. Po konsultacijos sekė lytinių lūpų plastikos operacija, visa eiga buvo sklandi, galiu tik džiaugtis ir padėkoti. Gaila, kad tiek metų delsiau...Nuostabus darbas, ačiū labai.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika