I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Intymias problemas lazeris „MonaLisa Touch®“ išsprendžia per pietų pertrauką

Menopauzės metu ir po natūralaus gimdymo makštis atrofuojasi, pakinta jos gleivinė, suplonėja epitelis ir dėl to moterys susiduria su daug nemalonių ir itin subtilių problemų, apie kurias vengia kalbėti ne tik su draugėmis ar artimaisiais, bet kartais ir medikais.

Tai makšties stangrumo sumažėjimo ir laisvumo pojūtis, pakitusi lytinių organų išvaizda, nevalingas šlapimo tekėjimas kosint, čiaudint ar sportuojant. Kartais su šiomis problemomis moterys susiduria net nesulaukusios trisdešimties.

Norint išspręsti šias intymias problemas, jau nereikia gultis ant operacinio stalo, o po to kentėti sudėtingą pooperacinį laikotarpį, „iškrentant“ iš įprasto gyvenimo ritmo kelias savaites. Šiandienos medicina šias problemas leidžia išspręsti… per pietų pertrauką. Jums sugrįžus į darbą bendradarbiai nieko neįtars ir nepastebės.

„MonaLisa Touch®“ lazeris šiuo metu yra efektyviausias nechirurginis ir nefarmakologinis sprendimas siekiant užkirsti kelią ir gydyti makšties atrofiją ir jos padarinius, kuriuos daugelis moterų kenčia menopauziniu laikotarpiu ir po gimdymo. „MonaLisa Touch®“ yra vienintelė procedūra, įrodyta ne tik klinikiniais rezultatais, bet ir išsamiais histologiniais tyrimais.

„MonaLisa Touch®“ funkcinis makšties gydymas pagrįstas CO2 lazerio veikimu, specialiai sukurtu makšties gleivinei. CO2 lazeris specialaus skaitytuvo pagalba švelniai veikia į makšties sieneles, sukurdamas nepastebimus mikropažeidimus, reikalingus neokolagenezės procesui (naujo kolageno gamybai), pagerėja jungiamojo audinio struktūra, skatinama naujų kapiliarų sintezė, pagerėja kraujotaka. Taip makšties gleivinė tampa storesnė, labiau maitinama ir drėkinama, o pati makštis elastingesnė ir stangresnė (makštis atjauninama). Taip pat atkuriamas optimalus makšties pH, kuris padeda išlaikyti natūralų apsauginį barjerą ir sumažina infekcijos riziką. „MonaLisa Touch®“ lazeris taip pat veikia ir į aplinkines urogenitalines struktūras, saugiai ir neskausmingai atkuria jų funkciją, kartu pagerindamas simptomus, susijusius su šlapimo nelaikymu.

Kokias sveikatos ir estetines problemas galiu išspręsti?

Klinikoje „Primum Estetica“ moderniu lazeriu „MonaLisa Touch®“ atliekamos neinvazinės procedūros: genitalijų atjauninimas, didžiųjų lytinių lūpų ir išangės srities balinimas, makšties sausumo bei makšties ir gimdos nusileidimo, šlapimo nelaikymo gydymas.

Po šių procedūrų dingsta daug intymios zonos problemų, atsiradusių dėl vykstančių fiziologinių ir hormoninių pokyčių ar po gimdymo – pagerėja estetinė išvaizda, jaučiami teigiami seksualinio gyvenimo pokyčiai ir pojūčiai.
Pasitelkę lazerį medikai ne tik pagerina moterims gyvenimo kokybę, savijautą, bet ir sugrąžina pasitikėjimą savimi, gyvenimo džiaugsmą.

Kaip vyksta? Kiek procedūrų reikės?

Po apžiūros ir visų indikacijų įvertinimo, gydytojai akušeriai-ginekologai atlieka saugią ir neskausmingą, apie 10 minučių trunkančią procedūrą, kuri nereikalauja chirurginių pjūvių ir anestezijos.

Geriausiam rezultatui pasiekti paprastai yra atliekamas 3 procedūrų kursas, tarp jų daroma 3–4 savaičių pertrauka. Tačiau teigiamus bendros būklės pokyčius pajusite jau po pirmos procedūros.

Ar man reikalinga procedūra „MonaLisa Touch®“ lazeriu?

Taip, jei norite:
• Pagerinti savo seksualinę sveikatą, makšties audinių stangrumą ir elastingumą;
• atjauninti išorinius ir vidinius lytinius organus;
• atsikratyti makšties niežulio ir sausumo bei skausmo, patiriamo lytinių santykiu metu;
• išspręsti šlapimo nelaikymo problemą;
• pašalinti kondilomas, gerybinius darinius lytinių organų srityje;
• gydyti vulvos distrofiją.

Kada negalima atlikti procedūros „MonaLisa Touch®“ lazeriu?

Intymių zonų procedūros lazeriu neatliekamos moterims, kurios laukiasi, serga lytinių keliu plintančiomis arba onkologinėmis ligomis, turi ginekologinių ar uždegiminių susirgimų, kraujotakos sutrikimų, kenčia nuo epilepsijos.

Kas atlieka procedūras „MonaLisa Touch®“ lazeriu?

Klinikoje „Primum Estetica“ intymios zonos atjauninimo procedūras „MonaLisa Touch®“ lazeriu atlieka sertifikuoti gydytojai specialistai.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Esu be galo dėkinga gydytojai Agnei už jos profesionalų ir šiltą bendravimą, mano odos problemos priežasčių paaiškinimą, gydymo paskyrimą, nuostabią gydymo rekomendacijų surašymo tvarką ir pasiektą rezultatą. Kreipiausi dėl užleistų veido rožinės bėrimų, kurie mane kankino jau 2 metus, dėl kurių teko atsisakyti socialinio gyvenimo. Į gydytoją kreipiausi sausio mėnesį, kai veido odos būklė buvo „baisi“. Gydytoja man paaiškino tokios būklės priežastis, paskyrė gydymą, tvarkingai surašė ir paaiškino kiekvieną gydymo detalę. Taip tvarkingai surašytų gydymo rekomendacijų dar nebuvau mačiusi. Kiekvieno kontrolinio vizito pas gydytoją metu buvo laikomasi tokios pat tvarkos. Laikiausi kiekvienos gydytojos rekomendacijos ir per pora mėnesių pavyko visiškai atsikratyti bėrimų veide. Todėl negaliu neparašyti atsiliepimo. Esu labai dėkinga, kad patekau būtent pas gyd. Agnę. Sėkmės Jums didžiausios!

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Daktarė Daiva Bartkevičienė mane konsultavo klinikoje „Primum Estetica“. Didelį įspūdį paliko gydytojos kompetencija, modernus požiūris, naujų technologijų pritaikymas, nuoširdus bendravimas ir empatiškas požiūris į pacientą. Po konsultacijos sekė lytinių lūpų plastikos operacija, visa eiga buvo sklandi, galiu tik džiaugtis ir padėkoti. Gaila, kad tiek metų delsiau...Nuostabus darbas, ačiū labai.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika